0

El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooool :)

2

Jazda z nimi!

4

Ten mecz trzeba wygrać. Vamos!

0

Oby, oby - asysty fajna sprawa, ale on też powinien strzelać gole, w końcu jego pozycja i umiejętności o tym świadczą.

0

Czyli Leo zapewne coś ustrzeli :)

3

Vidal to już tradycja, śmiech na sali.

1

To by było na tyle, pierdziele to.

0

Mógł podać...

2

Nigdy nie oglądam spotkań Realu, ale dziś z ciekawości włączyłem i powiem szczerze że Kashima gra zajebiście, lepiej niż niektóre drużyny w Hiszpanii :P

7

Real swoją grą pokazuje że gdyby nie ich wieczny fart to wiele by nie mieli :D Ale tak przecież Zidane jest najlepszy i to wszystko jego zasługa :D

0

Ale pudło...

0

Ja pierdziele prawie gol!!

0

Kashima ale blisko!

0

Czytasz o molestowaniu a na dole Benzema na okładce :D

0

Na taki mecz nie ma co robić eksperymentów, najlepszy skład i jazda z nimi.

3

Mascherano wiadomo - doświadczenie ogromne, ale z drugiej strony jest Umtiti który z każdym meczem pokazuje, że nie bez powodu trafił do Barcy, chciałbym go jutro zobaczyć razem z Pique na obronie.

3

Real ma tak dobrą sytuację jedynie dlatego bo mają mega farta.

1

Fajnie byłoby aby Leo mu przypomniał jutro stare czasy :D

0

Niech ucieka do innego klubu który da mu gwarancję występów jeśli ma w ogóle jakieś ambicje jeszcze.

1

Obawiam się że piłkarzom Espanyolu jutro znowu odbije i będzie kosa za kosą.

1

Musimy jutro wygrać i następnie liczyć że Real się potknie, ale nie będzie łatwo z ich fartem. VeB!

1

34 - letni zawodnik priorytetem ha :D

0

Po co Srna jak jest Vidal, kurde w tej decyzji zupełnie nie rozumiem Lucho i to się nie zmieni.

0

Skoro nie stracili bramki to czas najwyższy by Barca im wpakowała ze 3-4.

31

Powiedziałby że Leo to potem by miał kose z Ronaldo na zgrupowaniu, więc po co mu to ;)

0

Dokładnie, to samo sobie pomyślałem.

0

Zdjęcie raptem zajmuje 10 sekund, ale jeśli nie może to musi mieć pewnie ważny powód.

0

Trzeba im znowu dokopać :)

0

Bardzo dobrze powiedział, zgadzam się z nim w 100%.

0

Zdecydowanie najlepsza 9 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?