Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko w meczach o punkty zaczął trafiać.
0
I to by było na tyle :D Koniec ;P
0
Poważnie, z główki :P
0
Alena kontuzja ale lipa..
0
Tak.
2
Olać te ich głosowanie :D
3
Dobra drużyny a nie osobiste nagrody, takie coś się ceni.
2
3-5 to są jakieś jaja żeby oni nam 3 bramki wpakowali hahahahahaa.
2
Ale go puścili, lipa gol 2-5.
1
Rafinhaaaaaaaaaa 1-5 :D
7
Pacoo goooooooooool :D Nie wierzę :D
0
Niech sobie mają :D
0
Karny :D
1
Koniec pierwszej połowy, wszystko na lajcie :D
0
Ale pech Paco ;P
1
I dobrze, nie ma co ryzykować.
0
Sprawdź wiadomość.
1
MSN schodzi dobra decyzja, swoje już zrobili ;)
0
Ale to wyciągnął :D
1
Cóż za doping, to już wolę piknik na Camp Nou niż takie coś :D
0
MSN :D
0
MSN już swoje zrobili :P
1
Neymar ale pogrom 0-3 :D
0
Messi.
0
To będzie trening :D
0
Leoooooooooooooooooo pozamiatali w 2 minuty :D
0
El Pistoleroooooooooooooo :D
0
Słupek ;P
3
Suarez jaka beka hahahahah.
0
MSN na taki mecz.. Jazda!