0

Oby tylko w meczach o punkty zaczął trafiać.

0

I to by było na tyle :D Koniec ;P

0

Poważnie, z główki :P

0

Alena kontuzja ale lipa..

0

Tak.

2

Olać te ich głosowanie :D

3

Dobra drużyny a nie osobiste nagrody, takie coś się ceni.

2

3-5 to są jakieś jaja żeby oni nam 3 bramki wpakowali hahahahahaa.

2

Ale go puścili, lipa gol 2-5.

1

Rafinhaaaaaaaaaa 1-5 :D

7

Pacoo goooooooooool :D Nie wierzę :D

0

Niech sobie mają :D

0

Karny :D

1

Koniec pierwszej połowy, wszystko na lajcie :D

0

Ale pech Paco ;P

1

I dobrze, nie ma co ryzykować.

0

Sprawdź wiadomość.

1

MSN schodzi dobra decyzja, swoje już zrobili ;)

0

Ale to wyciągnął :D

1

Cóż za doping, to już wolę piknik na Camp Nou niż takie coś :D

0

MSN :D

0

MSN już swoje zrobili :P

1

Neymar ale pogrom 0-3 :D

0

Messi.

0

To będzie trening :D

0

Leoooooooooooooooooo pozamiatali w 2 minuty :D

0

El Pistoleroooooooooooooo :D

0

Słupek ;P

3

Suarez jaka beka hahahahah.

0

MSN na taki mecz.. Jazda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?