Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie, Lucho nie zmieni nastawienia do Aleixa bo chyba nie widzi dobrze.
0
Szanse zawsze każdy jakieś może mieć, ja tam wierzę że nasi przerobią ich i awansują dalej :)
4
Ale Milan ma bramkarza, 17 lat i już broni regularnie w bramce, on będzie wielki.
1
Zapowiada się ciężki miesiąc.
7
Racja, Munir gorszy nie był.
2
Asysty są, teraz pasuje aby zaczął coś strzelać.
0
Świetna decyzja :)
0
Arda powinien zostać, jeśli tylko gra na skrzydle to dużo daje drużynie.
0
W końcu Real trafił na mocniejszy zespół, ale Barca łatwo też nie będzie miała.
0
Szkoda, ale może w następnym roku się uda.
1
Arda więcej goli od Neymara he he :D
2
Taa gra częściej... Klub nie powinien się go pozbywać, nie zasługuje na to, jak otrzyma szanse to ją wykorzystuje w 100% i pokazuje się z dobrej strony, nie wiem co on zrobił Lucho że tak go pomija.
0
Hmm to szybko im się odechciało walczyć.
9
Arda zrobił wczoraj big show, fajnie że tak strzela bramki :)
0
Jedno jest pewne - warto było!!
4
Real ugodowy, Barca buntownicza hahaha nie wierzę w to co czytam, krętacze.
0
Niech ładują akumulatory :D
2
Wizyta u okulisty ha ha wygraliście :D
0
Hah Lucho najlepiej o losowaniu :D
0
Poszła kasa w łapę i tyle w temacie.
0
Mimo że trafił, to jego gra nie powala na kolana.
0
Cieszy w końcu jego bramka, ale szkoda że akurat ze spalonego na przełamanie.
0
Super mecz, Arda zaszalał :D VeB!
9
Tu zobaczył spalonego a był mniejszy hahahahha.
7
Brama stadiony świata :)
1
Arda hat-trick cooooooo za gooooooooooooooool :)
0
Arda gooool :)
53
Paco jak zobaczy powtórkę to jeszcze gorzej się załamie że to gol nieprawidłowy i później znowu 20 spotkań bez bramki :D
0
Hah faktycznie spalony jak byk :D
0
Manita przy okazji :D