8

Nie, Lucho nie zmieni nastawienia do Aleixa bo chyba nie widzi dobrze.

0

Szanse zawsze każdy jakieś może mieć, ja tam wierzę że nasi przerobią ich i awansują dalej :)

4

Ale Milan ma bramkarza, 17 lat i już broni regularnie w bramce, on będzie wielki.

1

Zapowiada się ciężki miesiąc.

7

Racja, Munir gorszy nie był.

2

Asysty są, teraz pasuje aby zaczął coś strzelać.

0

Świetna decyzja :)

0

Arda powinien zostać, jeśli tylko gra na skrzydle to dużo daje drużynie.

0

W końcu Real trafił na mocniejszy zespół, ale Barca łatwo też nie będzie miała.

0

Szkoda, ale może w następnym roku się uda.

1

Arda więcej goli od Neymara he he :D

2

Taa gra częściej... Klub nie powinien się go pozbywać, nie zasługuje na to, jak otrzyma szanse to ją wykorzystuje w 100% i pokazuje się z dobrej strony, nie wiem co on zrobił Lucho że tak go pomija.

0

Hmm to szybko im się odechciało walczyć.

9

Arda zrobił wczoraj big show, fajnie że tak strzela bramki :)

0

Jedno jest pewne - warto było!!

4

Real ugodowy, Barca buntownicza hahaha nie wierzę w to co czytam, krętacze.

0

Niech ładują akumulatory :D

2

Wizyta u okulisty ha ha wygraliście :D

0

Hah Lucho najlepiej o losowaniu :D

0

Poszła kasa w łapę i tyle w temacie.

0

Mimo że trafił, to jego gra nie powala na kolana.

0

Cieszy w końcu jego bramka, ale szkoda że akurat ze spalonego na przełamanie.

0

Super mecz, Arda zaszalał :D VeB!

9

Tu zobaczył spalonego a był mniejszy hahahahha.

7

Brama stadiony świata :)

1

Arda hat-trick cooooooo za gooooooooooooooool :)

0

Arda gooool :)

53

Paco jak zobaczy powtórkę to jeszcze gorzej się załamie że to gol nieprawidłowy i później znowu 20 spotkań bez bramki :D

0

Hah faktycznie spalony jak byk :D

0

Manita przy okazji :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?