16

Gdy Alexis odchodził nie byłem zadowolony z tego, ale El Pistolero rozwiał moje wszelkie wątpliwości :)

5

Nie mam nic przeciwko by powtórzyli ostatni wynik ;)

0

Właśnie że te powtórki są potrzebne, bo oni bez tego nie wiedzą jak mecz prowadzić.

0

Brawo!! Świetny ruch ze strony klubu, na to liczyłem :)

0

Ale głupoty ;P A to dopiero początek póki Leo nie zdecyduje o kontrakcie ;)

12

Oby nasi się z nimi rozprawili.

6

Można było się domyślić że Real będzie miał jakieś "ale" odnośnie tych powtórek.

0

Forma fizyczna to zostanie na pewno, dzik to dzik :D

5

Bramkarz bez ambicji :)

0

Może i tym razem coś ustrzeli :)

0

To wygląda jak ... no właśnie nie będę pisał bo dostałbym bana.

0

Nie sądzę by był w przyszłości trenerem pierwszej drużyny.

4

Super informacja, teraz jeszcze tylko Leo :)

1

Taa przyjdzie Cancelo i skończy tak samo jak Vidal, choć dla mnie Aleix jest lepszy. Portugalczyk mi nie pasuje do Barcy.

1

Przy karnych nie powinna być stosowana? Oj Abi, dobre sobie.

0

Długo z tym czekali :D :D

1

Cóż, bez kasy nie ma nic w dzisiejszych czasach w Sporcie, ale Leo trzeba koniecznie zatrzymać.

0

Widziałem dziś rano w wiadomościach sportowych o tych powtórkach wideo, świetna sprawa, takie coś trzeba koniecznie wprowadzić wszędzie.

1

Osobiście chciałbym aby zagrał Denis.

0

Ney zatrzymany, teraz El Pistolero, czas na Messiego :)

0

Forma Kapitana rośnie i zajebiście, tak ma być! :)

0

Zawiesił się, myślami jest już z Shakira :D

0

Młody na całe życie ma pamiątkę ;)

0

Idealnie to ująłeś.

0

Nikt nie jest pewny czy Messi przedłuży kontrakt, ale to wie sam Leo i trzeba czekać na jego decyzję.

4

Oby tylko ten Cancelo nie trafił do Barcelony.

0

Tam w tych losowaniach kręcą wałki jak tylko mogą :)

0

Oby tylko w meczach o punkty zaczął trafiać.

0

I to by było na tyle :D Koniec ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?