Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Lepiej sprowadzić Srne który ma 34 lata, niż dać szansę jemu.. Wkurza mnie to już.
16
Która to już z kolei..
3
Jedynie co go wyróżnia to duże doświadczenie, osobiście nie jestem za tym transferem.
3
Real miał szczęście - oni zawsze je mają.
6
To nie klasyk - to przekręt :)
1
Beznadzieja, ale niech sobie ją ma ;]
0
Może i Zlatan ma trudny charakter, ale PSG bez niego wiele traci, to widać po wynikach.
0
Oby tylko ta "wycieczka" nie wyszła drużynie na źle.
1
Do znudzenia już te mecze między Barcą a PSG ostatnio.
46
Aleix się stara, jak już otrzyma szansę to ją wykorzystuje, tylko że Lucho ma go gdzieś.
5
Nie wierzę w uczciwość tych losowań, to czysta kpina.
40
Real będzie miał drogę usłaną do finału byle tylko obronili LM.
0
Barca - PSG żenada.
0
Uff na Bayern nie trafimy.
0
Real - Napoli hahahah
0
Ciekawe co za tymi ladami mają, pewnie ciepłe bułeczki haha :D
0
Powinno pójść gładko.
1
Leo za ostatniego gola zawodnikiem meczu :)
0
Barcelona nie chce trafić na Bayern - ale znając życie trafi, by miała trudniej.
2
Wszystko powoli zaczyna się układać, jeszcze wygramy Ligę :)
0
Ten mecz jest tyle potrzebny co nic, umowy..
0
A u siebie słabo :)
4
Yyy a po co on potrzebny? Po co w ogóle Barcelonie bramkarz? :D
10
Niech Ronaldo bierze przykład :D
0
Chciałbym Porto, ale znając życie trafimy na Bayern :D
0
Heh :D Były lepsze :D
0
Wiecznie farta mieć nie będą, w końcu i ich spotka porażka a Barca ich wtedy dojedzie :)
0
W końcu się im noga powinie.
20
Przegrywali 1:2 i w 6 minut odmienili sytuację, jak zawsze końcowe minuty, co za farciarze to ja pierdziele masakra.
0
Sprawdzam wynik Realu, patrzę a tam Ramos 90 minuta na 3:2 hahaha no po prostu żenada.