Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudowna godzina, mogli dać 10 rano...
4
Jak to dobrze że Barca go ma, geniusz środka pola.
3
Ostatnie najlepsze co powiedział.
5
Król piłki jest tylko jeden, jest nim Messi.
34
Arbiter przebaczył Ramosowi - haha nic nowego, w końcu to Real.
0
Niech odpoczywa i zbiera siły na dalszą część sezonu :)
0
Zadowolenie Lucho na zdjęciu mówi samo za siebie ;)
0
Chciałbym tak nawet na konsoli jak Leo zrobił to na żywo ;)
0
Messiemu nie trzeba odpuszczać metra, on i tak minie 4 na luzie :D
2
Zgadza się, szkoda że Ney dziś nie trafił.
1
Iniesta jest niesamowity, z nim Barca może wszystko, dobrze że powrócił, brakowało go.
2
Eee tam, po co zachwycać się Leo jak nurek z Madrytu jest przecież najlepszy, to on dziś strzelił hat-trick i zdobył ZP.. Tak serio Messi nie przestaje zachwycać!
1
Alba się ostatnio rozkręcił :)
5
Kapitalny mecz, brawo Barca! VeB! :)
1
Neymar co robi nie pykło mu;p
0
Coś pięknego.
0
Leoooooooooo goooooooool ale akcja :)
0
Siedzi Borat czuwa nad wszystkim :D
0
Espanyol gol, szkoda.
3
Ten kto uważa że ten z Madrytu jest lepszy od Leo jest ślepy.
0
Albaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooooool :)
1
Ronaldo by już leżał i machał!!
0
Messi co z nimi zrobił!!!!!!!!
0
Goooooooooooool El Pistolerooooooooooooooooo
0
Ja nie mówię że źle, tylko wiesz jak to czasami bywa.
0
Mats spore ryzyko, gdyby szybko rzucili aut to różnie mogło być.
1
Messi zarył ziemię jak dzik w ziemniakach.
0
Dobra czas ich dobić.
0
Pierwsza połowa dobra, teraz w drugiej coś dołożyć i 3 pkt nasze :)
0
Andres cóż za podanie! :)