0

Może teraz nie, ale za 2-3 lat wszystko się może zmienić.

3

Nie ma co ryzykować, Mats według mnie powinien bronić.

0

Tak to jest jak szejki sypią kasą.

1

Po co.. po co go chcą sprzedać.. :/ Lepiej dawać mu szanse, a klubowi wyjdzie to na dobre. Ale ich sprawa co zrobią.

0

Ocena celująca poszła ;) Było dobrze według mnie, ale uważam że rok 2017 będzie jeszcze lepszy! ;)

3

Jeszcze Barca będzie chciała jego powrotu, ale wtedy cena 40-50 mln, szkoda że odszedł, ale wiadome, lepsze to niż miał grzać ławę.

0

Gdzie Ronaldo będzie miał lepiej niż w Realu, tutaj już umie zajebiście nurkować, ma względy, więc po co uczyć się tych wszystkich nowych rzeczy :D

1

Chiny to mają kasiory na tych piłkarzy i ich pensje..

2

Warto dodać że Paco strzelił mocno naciąganą bramkę dzięki sędziemu, tak nadal byłaby lipa.

0

Kurde, oby nie odszedł, Lucho niech przejrzy na oczy :/

0

40 baniek za rok, ja pierdziele. Brawo dla Ardy wie gdzie jest najlepiej.

2

Wróci Ney i Arda już pójdzie na bok..

0

Samper - warto też o nim pamiętać.

5

Oby tylko Leo grał w Barcelonie jak najdłużej.

0

Szkoda że Generał ani Andres nigdy żaden z nich nie zdobył ZP.

0

I bardzo dobrze, oby Dybala został póki co w Juve.

0

Zico nawet asysta :D

1

I oby się to spełniło! :D

0

Prawdziwy wzór do naśladowania.

1

Mam nadzieję że zostanie.

0

I ma doskonałe szanse by stać się tym jednym z najlepszych, fajnie byłoby gdyby kiedyś wrócił do Barcy.

0

Świetne podsumowanie.

80

https://zapodaj.net/19a2ba2ffcb35.jpg.html

Proszę Administrację o zbanowanie tego bezmózga.

0

Niech Lucho przedłuża umowę i po wszystkim.

0

To jakieś brednie, a Arbeloa to już dramat hahaha co za bzdety :D Vidal gorszy od Douglasa? To się uśmiałem :D Widać że to żart :D

0

Wywiady Andresa zawsze czyta się świetnie, szkoda że taki krótki :)

0

Powrót Douglasa jako wzmocnienie? Czy to jakiś żart? :D

0

Dobry jest jak na 21 lat, City ma więcej kasy, ale Barca za to lepsze warunki by coś wygrać, zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

0

I Paco tak? Villa by chociaż coś wniósł do zespołu, a Paco póki co to słabo, Munir już lepiej by się zapewne spisywał.

8

Oglądanie Davida w Barcelonie to była czysta przyjemność :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?