0

Oby nie starczyło czasu na posiedzeniu komitetu sedziow tak jak przy poprzednich kontrowersjach ale przeciwko nam :)

0

Brawo za 3 punkty!! Czerwona Martina ewidentna tak jak Simeone w pierwszym meczu pucharu krola w przyrodzie nic nie ginie ;)

5

Goool to jest właśnie napastnik w odpowiednim miejscu brawo Robercik!!! Ale nim Cancelo pokręcił

8

Jeszcze Bernal z kontuzja japier...

0

Dla mnie ewidentna czerwona

2

To jest niewiarygodne xd

0

Karnego sprawdzają?

0

Marcus!!! Tylko co z tego jak mamy tam gówniana obronę...

5

Wystarczy kopnąć pilke przeciwko nam i juz lecisz sam na sam

5

Bez kartki to sa jaja

5

To powinna byc czerwona xd

1

O k*rwa Yamal WOW

2

Znowu bez kartki jedziemy XDD

12

Obyśmy nigdy nie doświadczyli takiego pachołka jako trenera. Cos czuje, ze nawet madryckim piłkarzykom jest wstyd co ten gość pieprzy xddd

2

Po takim meczu i wyniku śmiało mozna stwierdzić, ze Bayern ich roz*ierdoli w drobny mak. Niestety muszę was zmartwić real jest najgrozniejszy jak rywal umie grać w pilke xd Trzeba im dać grać i wtedy nie wiedza co sie dzieje, a tak to moga sie cofnac, a z przodu zawsze jakis farfocel im wpadnie. Barca moze i jest mniej utytulowanym klubem, ale u nas wazny jest również styl, zeby widz mial rozrywkę a o to tez w piłce chodzi

3

Nie wiem czy tylko ja, ale jak Raphinha jest na boisku to jestem jakis spokojniejszy nawet jak jest w słabszej formie to jest to kluczowy zawodnik

0

@RAFI9 Może zapłacimy odrazu bez negocjacji 100 mln? Później będziesz płakał, ze wszyscy nas ruchaja na rynku

4

Ja milion razy wole zawodnika takiego jak Raphinha gdzie nawet na podwórko chce wygrac za wszelką cenę i daje z siebie wszystko niż zawodnika, ktory przechodzi sobie obok meczow. Raphinha taki juz jest i w duzej mierze dzieki temu odniósł sukces

2

@Ekspert07 Dodał zdjecie z piosenka "Time to say goodbye" ale w wywiadzie powiedział, ze to nie jest pewne pożegnanie.

6

Nie wiem nie wyobrażam sobie naszej reprezentacji bez Lewego :(

5

@PerroHerro Uważasz, ze sedzia nie przyczynił sie mocno do naszego odpadniecia?

2

Już znamy odpowiedz po wpisie Lewego na ig :(

4

Mozna gadac na tego goscia co udaje sedziego, ale jak możesz nie zmienic Kiwiora i Casha, którzy potrzebowali butli z tlenem i ledwo stali na nogach, po to jest trener, zeby reagował. Dzieki za zj*banie ochoty na oglądanie mundialu...

4

Ile jeszcze ta c*eloza z gwizdkiem bedzie nas prześladować?

1

Dla mnie to jest niewiarygodne, ze ten gość dostaje do sędziowania mecze ligi mistrzow XDDDDDD

3

To bylo wiadome przed meczem, ze ten z*eb sędziowski będzie gral szefa

1

Gdzie mozna sie zglosic na ten casting? ;)

2

Przeciez to jest, zagrywka zeby nie skończyli tak jak my z Rapha to samo teraz oszczedzaja nuriciusa

0

To ten gdzie wspaniali kibice realu tak młodego chłopaka zgnoili i zwyzywali, ze wyłączył komentarze pod postami?

0

Czy oni wlasnie płaczą o to, ze var dziala najbardziej na ich niekorzyść co świadczy o tym, ze gdyby nie było varu to mieliby o wiele więcej punktow z powodu bledow sędziego z boiska? Ja nie wierzę w to co czytam hahahhahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?