BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie starczyło czasu na posiedzeniu komitetu sedziow tak jak przy poprzednich kontrowersjach ale przeciwko nam :)
0
Brawo za 3 punkty!! Czerwona Martina ewidentna tak jak Simeone w pierwszym meczu pucharu krola w przyrodzie nic nie ginie ;)
5
Goool to jest właśnie napastnik w odpowiednim miejscu brawo Robercik!!! Ale nim Cancelo pokręcił
8
Jeszcze Bernal z kontuzja japier...
0
Dla mnie ewidentna czerwona
2
To jest niewiarygodne xd
0
Karnego sprawdzają?
0
Marcus!!! Tylko co z tego jak mamy tam gówniana obronę...
5
Wystarczy kopnąć pilke przeciwko nam i juz lecisz sam na sam
5
Bez kartki to sa jaja
5
To powinna byc czerwona xd
1
O k*rwa Yamal WOW
2
Znowu bez kartki jedziemy XDD
12
Obyśmy nigdy nie doświadczyli takiego pachołka jako trenera. Cos czuje, ze nawet madryckim piłkarzykom jest wstyd co ten gość pieprzy xddd
2
Po takim meczu i wyniku śmiało mozna stwierdzić, ze Bayern ich roz*ierdoli w drobny mak. Niestety muszę was zmartwić real jest najgrozniejszy jak rywal umie grać w pilke xd Trzeba im dać grać i wtedy nie wiedza co sie dzieje, a tak to moga sie cofnac, a z przodu zawsze jakis farfocel im wpadnie. Barca moze i jest mniej utytulowanym klubem, ale u nas wazny jest również styl, zeby widz mial rozrywkę a o to tez w piłce chodzi
3
Nie wiem czy tylko ja, ale jak Raphinha jest na boisku to jestem jakis spokojniejszy nawet jak jest w słabszej formie to jest to kluczowy zawodnik
0
@RAFI9 Może zapłacimy odrazu bez negocjacji 100 mln? Później będziesz płakał, ze wszyscy nas ruchaja na rynku
4
Ja milion razy wole zawodnika takiego jak Raphinha gdzie nawet na podwórko chce wygrac za wszelką cenę i daje z siebie wszystko niż zawodnika, ktory przechodzi sobie obok meczow. Raphinha taki juz jest i w duzej mierze dzieki temu odniósł sukces
2
@Ekspert07 Dodał zdjecie z piosenka "Time to say goodbye" ale w wywiadzie powiedział, ze to nie jest pewne pożegnanie.
6
Nie wiem nie wyobrażam sobie naszej reprezentacji bez Lewego :(
5
@PerroHerro Uważasz, ze sedzia nie przyczynił sie mocno do naszego odpadniecia?
2
Już znamy odpowiedz po wpisie Lewego na ig :(
4
Mozna gadac na tego goscia co udaje sedziego, ale jak możesz nie zmienic Kiwiora i Casha, którzy potrzebowali butli z tlenem i ledwo stali na nogach, po to jest trener, zeby reagował. Dzieki za zj*banie ochoty na oglądanie mundialu...
4
Ile jeszcze ta c*eloza z gwizdkiem bedzie nas prześladować?
1
Dla mnie to jest niewiarygodne, ze ten gość dostaje do sędziowania mecze ligi mistrzow XDDDDDD
3
To bylo wiadome przed meczem, ze ten z*eb sędziowski będzie gral szefa
1
Gdzie mozna sie zglosic na ten casting? ;)
2
Przeciez to jest, zagrywka zeby nie skończyli tak jak my z Rapha to samo teraz oszczedzaja nuriciusa
0
To ten gdzie wspaniali kibice realu tak młodego chłopaka zgnoili i zwyzywali, ze wyłączył komentarze pod postami?
0
Czy oni wlasnie płaczą o to, ze var dziala najbardziej na ich niekorzyść co świadczy o tym, ze gdyby nie było varu to mieliby o wiele więcej punktow z powodu bledow sędziego z boiska? Ja nie wierzę w to co czytam hahahhahaha