0

To ten gdzie wspaniali kibice realu tak młodego chłopaka zgnoili i zwyzywali, ze wyłączył komentarze pod postami?

0

Czy oni wlasnie płaczą o to, ze var dziala najbardziej na ich niekorzyść co świadczy o tym, ze gdyby nie było varu to mieliby o wiele więcej punktow z powodu bledow sędziego z boiska? Ja nie wierzę w to co czytam hahahhahaha

66

Kluby powinny powiedzieć dosc tej zajebanej Fifie i domagać sie podziału na sezon klubowy i reprezentacyjny, bo to jest żałosne, ze kluby, które płacą ogromne pieniadze swoim zawodnikom nie mogą z nich korzystać w najważniejszych meczach, bo jakie sp*erdolone k*rwy wymyśliły sobie towarzyskie mecze reprezentacji

5

Raphinha kontuzja, bo zj*by sobie wymyślają za*ebane mecze towarzyskie, ktore kazdy ma głęboko w p*zdzie w najważniejszej czesci sezonu, ale ja jestem spokojny!!

2

Brawo połowa roboty wykonana!

1

Goooool Robercik!!!!

0

Nie da sie tego ogladac

1

Czyli chłopy są zawieszane za wywiady, ale jak przekręcą jakas drużynę w meczu to spoko nic sie nie stalo hahha

0

Jak mam slaby humor to lubię sobie ich poczytać i wtedy czlowiek sie cieszy, ze nie jest takim debilem jak oni haha

0

Nie wziął winy na sibie?

0

Trzeba wziac pod uwage, ze mamy krotki sklad, a duży maraton meczow wiec takie mecze beda sie zdarzać. Do tego Rayo jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla wszystkich z czołówki

0

Cos czuje, ze Atleti wyjdzie cała rezerwową jedenastka na mecz ligowy z nami, bo i tak o nic nie graja, a beda chcieli wyjść wypoczęci na LM

9

https://zapodaj.net/plik-1fG7JdEkNt
Zobaczcie na wynik i czas to jest prosze panstwa FC Barcelona haha
Uprzedzam odrazu tu nie było spalonego xd

0

Brawo ciezko wywalczone 3 punkty o nieludzkiej godzinie i w tym koszmarnym maratonie meczow! Twierdza Camp Nou! Joan bezapelacyjnie MVP tego meczu!!

0

Bernal jak to mawiają jest ulepiony z innej gliny

3

Kartki tylko w jedna strone? Klasyka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Goool Araujo brawo!!!

0

@turhiay Żeby wyjąć setkę w pierwszej minucie ;)

1

Raphinha dzisiaj cos nie jest sobą

15

Żółta za takie coś? XDD

0

Leci gdzies w tv dzisiejszy final City-Arsenal?

5

Jak sobie przypomnę, ze Chelsea oferowała za niego 40mln euro to chce mi sie lać ze śmiechu haha

0

To ta sytuacja gdzie chłop mogl mu skończyć kariere, a oni obniżyli mu kare z trzech meczow do dwoch, zeby zagral w el clasico?

4

W polsce 20-latek o dużym potencjale jest wprowadzany stopniowo i obchodzą sie z nim jak z jajkiem. W Barcelonie rzut karny bierze 18-latek w meczach pucharowych ligi mistrzów gdzie na boisku jest jedną z najlepszych dziewiątek XXI wieku oraz swietny wykonawca Raphinha. To sa te detale

0

Według mnie gdyby nie nauczka w Pucharze króla to mogłoby byc różnie w tym dwumeczu. Jesteśmy młodym zespołem i musimy nabrać jeszce trochę doświadczenia jak prowadzić te dwumecze i nie zawsze grać na 100%

3

Tańcz Yamalku ta samba ci sie nalezy ;)

0

TVP sport pokaże kolejny mecz realu, oczywiście znowu nie Barcelona zalosne...

17

Fermin to dla mnie kosmiczny zawodnik, mega duzo daje drużynie

2

@Derean Podejście w pierwszym meczu raczej nie bylo przypadkowe dać im sie wyszaleć i dzisiaj w drugiej polowie spuchli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?