5

Brawo pierwsza wygrana z Getafe na ich stadionie od 2019 roku. W Madrycie bardzo zimno bo aż -11 stopni ;)

1

Rashford mamy to!! Ale bramka w 98% na konto Cubarsiego

1

Ale interwencja Cubarsiego Wow!!

1

Ale to zje*al Pedri

1

Kounde juz dawno powinien zejsc

4

Jest gol Fermina!! Piękna pilka od Pedriego!!

12

To jest chore, ze takie gówniane boiska sa dopuszczane do gry. Ta liga jest niewyobrażalnym gownem

2

Hahahhahaha nie no to jest hit, ze my tu mamy 2 kartki a oni żadnej

0

Bez Yamala I Raphy nasz atak jest tak dramatyczny

1

Czemu Olmo nie podał teraz Lewemu kur...

3

"Zawsze trzeba być skupionym [na sobie przyp.red.], a nie na przeciwniku. Ja tak robię i wszyscy trenerzy powinni tak robić". Ten gość tez jest niezłym hipokryta pamietam jak jeszcze nie tak dawno płakał chyba z Oviedo, ze tamci nie chcieli grać w pilke i grali brzydko juz nie pamietam dokładnie co to bylo

0

Aż mi sie przypomniała bramka w którymś meczu Osasuna - Barcelona jak gosc zdemolował Kounde przy roznym i uznali bramkę, a tu za takie cos chca cofać hahah

1

Poczekaj oni mówią o konflikcie interesow tebasa gdy on na każdym kroku wspomina, ze kibicuje realowi? Najlepsze jest to, ze oni te wszystkie wysrywy pisza na poważnie XDD

0

Brakuje jego przywództwa i charakteru :(

11

https://zapodaj.net/plik-33nQQSUE5s
Ten pachoł z gwizdkiem znowu to robi XDDD

0

https://zapodaj.net/plik-Dp9hH8OOC7
Jak wytłumaczyć komuś, ze tu jest spalony? hahhaha

4

Kolejny spalony widmo ile jeszcze hahahhaha tebas mial racje

31

Xxdddddddddddd co to jest za spalony kur...

0

Mozemy kupic niewiadomo kogo do obrony, a przy tym stylu gry i tak bedziemy tracic bramki. Problem pojawia sie wtedy gdy nasz atak jest kompletnie do dup... Yamal okej, lewe skrzydło (Rapha mocno niepewny z kontuzjami) jak go nie ma to jest ogromna dziura i przede wszystkim brak napastnika to powinna byc priorytetowa pozycja.

0

@Proxi Cos czuje, ze mlody moze miec juz po sezonie :(

0

I teraz wychodzi jego brak oszczędzania

0

Dobra pobawię sie w przewidzenie przyszłości. Przedluzy z nimi kontrakt wykorzystując zainteresowanie Barcy. Za rok/dwa pojdzie do lipska/BVB i za 4/5 lat bedziemy chcieli go kupić za +/- 100 mln. Troszkę juz siedzę w tym biznesie ;)

1

@BIGCULES Dla mnie oni sa identyczni z Rashfordem. Przeogromny potencjal, ale leniwi i troche chyba glowa u obu nie dojeżdża

0

Akurat Koeman ma nosa do zawodników, gdyby nie on to Pedri podzedlby na wypożyczenie i nie wiadomo jakby potoczyła sie jego kariera

19

On jest cały czas nasz hahah
https://zapodaj.net/plik-3sL5wzD1P6

0

@APTAPT Ja wiem, ale to Atletico ogólnie w tym sezonie jest brzydko mówiąc chu*owe

15

Przyznam, ze smiechlem xdd pieknie karma wrocila


0

Szczerze to po tym dzisiejszym finale to tak naprawdę poczułem jeszcze większy wstyd, ze taka druzyna jak Atletico nas wyeliminowala z lm japier...

3

Brawo Real Sociedad nasi bracia!!!!!

0

@BojanKriKicz No ja wiem ale chodzi o fakt, ze mial racje stawiając Diaza wyzej niż Nico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?