BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zwykle Barca gra, a jakims cudem z dupy Atletico strzela xd
0
Goooooooool Yamal
1
Today or Never
0
A czy liga zgłosiła rasistowskie okrzyki kibicow Atletico czy miala to w pizdzie?
0
Trzeba jednak zaznaczyć, ze Barca z poprzedniego seoznu, a z tego to dwa inne oblicza. W tym sezonie troche straciliśmy ten ogień z poprzedniego
0
Ten gość to jest mistrzowsko! Kozackie są te jego zapowiedzi!
1
Gdybyśmy grali ten rewanz na Camp Nou to jestem pewien, żebyśmy to odwrócili, ale jednak u nich bedzie bardzo ciezko :(
1
Jak dla mnie to od 1-szej minuty powinien wyjść jutro Ferran. Od początku mocno trzeba ruszyć z pressingiem i w drugiej polowie juz powinien wejść Lewy. Jak sie ten mecz uspokoi to wtedy taki lis pola karnego w końcówce sie przyda. No i tez w przypadku potencjalnych rzutów karnych Lewy by sie mocno przydał wtedy
7
Powoli ulegam tej napince remontady, zeby znowu dostać mokrą ściera przez pysk xd
7
lekko przerazajace, ze we wtorek cała nasza nadzieja spoczywa w osiemnastoletnim gówniarzu XD
1
@Kubix93 Ten Le Normand, ktory powinien dostać zolta kartkę wykluczająca go z tego rewanżu za faul na Yamalu?
0
@mekston No tylko popatrz na to, ze Yamal jest skrzydłowym i do wielu bramek dokłada mnóstwo asyst, a mbappe jak to napastnik jest mega samolubny. Nie twierdzę, ze Yamal nie jest, ale napewno w mniejszym stopniu
3
https://zapodaj.net/plik-uBvRmGOGsD
Liczby 18-latka na 7 kolejek przed końcem, w jednym z największych klubow świata, grającego 3 sezon w dorosłej piłce i do tego zmagając sie z pubalgia przez początek sezonu. Zdrowy xd
2
Yamal jest po*ierdolony serio
1
Jak cos to ten "sedzia" jako jedyny jedzie na mś XDDD
2
Ten spalony to jakis prima aprilisowy żart czy o co chodzi?
2
Rashford xddddd
0
Hahaha kabaret XDDD
9
Hahaha jaka powtórkę spalonego dali ku*wa poważna liga
5
Tak szybko sprawdzili spalonego, ale na powtórkę trzeba czekać 20 minut haha
1
Pokaza tego spalonego? XD
1
@BulaKG chłopie to jest laliga
1
@Chimera Chyba prędzej Gaviego patrząc na jego temperament
2
@Tigermaus tak (15 znakow)
15
Różnica jakosci między Cancelo a Balde to lata świetlne na korzyść portugalczyka
5
Araujo - Eric na Atletico XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ferran no wreszcie przełamanie!!
0
@MOLESTA Jeszcze jakby byl Rapha to mozna by cos tam bardziej uwierzyć, ale niestety...
0
Nie no jak patrzę kogo mogliśmy miec w półfinale ligi mistrzów to mnie krew zalewa. Jak my przy takiej drabince nie jesteśmy w finale to jest skandal