BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chłopy mają szansę zapisać sie w historii i zgarnąć 100 punktów i robią cos takiego XD
6
Dobra Kounde jest tak fatalny xdddd największy zjazd w kadrze w tym sezonie
2
Teraz faul dla nich bo gość od nich zagral reka. Nie wiem co gorsze nasza gra czy sędziowanie XDDDD
37
Gosc go popycha rękami i bez karnego. Powiedzcie im, ze juz moga normalnie sędziować, bo wygraliśmy lige xddd
0
On tu kartki nie dal za ten faul hahhaah
9
Nie pamiętam kiedy ostatni raz ogladalem tak gówniany mecz masakra
19
Lekka różnica jest jak gra Roony, a nie Yamal co nie? xd
1
Ja wiem, ze to mecz o nic i po fecie mistrzowskiej, ale nie powinno byc miejsca w tym klubie dla Casado, Balde i Kounde mozna sprzedac I za pieniądze z niego kupic kogos do ataku
0
Co ja oglądam XD
4
Mi by bylo wstyd miec takiego prezesa, ale na szczęście to nie nasz cyrk i nie nasze małpy
0
Oglądam ta fetę od pół godziny i juz nie mogę z tym pi*rdoleniem w tle
1
@Hosh @mordini123 @Safrani
Wybaczcie jestem debilem xdd Chodziło oczywiście o tytul ligowy
0
Nie powiem troche mnie zaskoczyło, ze Rashford wczoraj zdobył swoje pierwsze trofeum w karierze. Ma 28 lat :0
3
Zgadnijcie gdzie drugi rok z rzedu jest zero tituli haha piekne galacticos 3.0 stworzył papa perez XD
9
Czyli Lamine Yamal wygral wiecej mistrzostwa laliga (3) nie ronaldo (2) XDD
3
Drugie mistrzostwo z rzędu! Dziękuję tej ekipie i Panu Hansiemu Flickowi!
7
Madrid cabron salda campeon!!!!
0
Buahahha a przypomnijcie sobie pierwszy Klasyk jak sie cieszyli jak z nami wygrali pieknie karma wróciła
2
Tak jest piekne upokorzenie realu. Pierwszy raz w historii zdobywamy lalige w bezpośrednim meczu z realem haha
0
Goooooool ale piekna akcja!!!!
3
Ale goooool!!!!!
2
Strasznie szkoda, ze ta finalissima sie nie odbyła :(
0
@Michal1975 Śmieszy mnie zawsze to gadanie. Ludzie my wygralismy 3:0 w pierwszym meczu. Rewanz graliśmy z Liverpoolem, ktory gral bez Salaha i Firmino. To wina Dembele, ze nasi wyszli posrani od góry do dołu?
0
Pytanie czy Pubill i Musso sie juz wypowiedzieli? Oni pamietam mieli sporo do powiedzenia po naszym dwumeczy XDD
5
No to sa druzyny które aktualnie graja najlepszą pilke. To jest przedwczesny final tej lm
6
Nasz diament!
5
Brawo pierwsza wygrana z Getafe na ich stadionie od 2019 roku. W Madrycie bardzo zimno bo aż -11 stopni ;)
1
Rashford mamy to!! Ale bramka w 98% na konto Cubarsiego
1
Ale interwencja Cubarsiego Wow!!
1
Ale to zje*al Pedri