3

Brawo Real Sociedad nasi bracia!!!!!

0

@BojanKriKicz No ja wiem ale chodzi o fakt, ze mial racje stawiając Diaza wyzej niż Nico

2

W ogole pamiętacie lato i to jak Deco byl równany z ziemią, bo chcial Diaza zamiast Nico? Ja tez niestety sadzilem, ze Deco sie mylil, Panie Deco naleza sie przeprosiny

0

@Dari0G Az tak to nie, bo real by kończył mecz w 9 albo 8 ;)

0

@Dari0G Varowanie drugiej kartki i tak ma wejść od przyszłego sezonu

0

Dobra najwazniejsze pytanie czy Arbeloa juz wziął winę na siebie?

0

@Dari0G Oczywiście takie rozwiazanie przy wprowadzeniu przepisu, ze var może cofnac driga kartke gdyby sedzia rażąco się pomylił

6

Dla mnie sedzia nie powinien zapisywać w notesie kto dostal zolta kartke, tylko var to wszystko powinien zapisywać, bo pozniej faule na żółta kartke nie sa gwizdane a zaczyna sie oszczędzanie zawodnikow

1

Serio wolicie zeby Barca grała tak jak real jeśli miałoby to przynieść trofea? Myślę, ze znam odpowiedź

5

Xg 1.24 3 gole my musimy ku*ważne mieć xg na poziomie 5.00 żeby strzelić jedna bramke i oddac przy tym 30 strzałów

0

Dla tego dla mnie te rozgrywki sa nic nie warte XDD

0

Hahahha bez faulu

2

Kane to idealny następca Lewego ale wiek i przede wszystkim Bayern go nie puści za żadne skarby

2

Teraz przez całą nasz historie poszukajcie ile takich wylewow w lm mial real na swoja korzysc a ile my xd

1

Pomijając wszystkie okoliczności wczorajszego meczu albo Roony bedzie dostawał wiecej szans i wtedy Yamal na przykład bedzie przechodził na dychę albo go sprzedajmy i nie marnujmy mu kariery, bo ma ogromny potencjal

1

Żarty sie skończyły za rok bierzemy tego pie*rzonego uszatka i zawozimy do słonecznej katalonii

1

Mam nieodparte wrazenie, ze Yamal zdobędzie tą lige mistrzow, ale niestety w innym klubie. My jesteśmy przekleci

0

Trzy kluczowe pozycje ktore trzeba wzmocnić latem środkowy obrońca, napastnik i lewy obrońca i wtedy mozna myśleć pozytywnie. Marzenie: Bastoni, Osimhem i Nuno mendes
Realnym jest jedynie Bastoni, a i tak to sie pewnie wysypie

27

Grac takiej gowno przez cały dwumecz i tak sie panoszyć haha. Oby przegrali z Sociedadem i Arsenalem o chyba, ze w lidze odrobią te 20 punktów straty haha

3

@KamQiX A wiesz co jest śmieszne, ze ten rzut wolny byl wlasnie z takiej akcji jak napisałem wyzej XD

1

Czy Barcelona straciła kiedys inaczej bramke niz podanie z lewego bądź prawego skrzydła do niekrytego napastnika?

1

@axegrinder Wiadomo my zawsze musimy byc perfekcyjni, strzelac z każdej akcji, a sędziowie niech dalej robia sobie co chca. Według ciebie co tydzień da sie rozgrywać perfekcyjne i bezbledne mecze?

1

@sebasarna Konsekwetnego sędziowania

11

Dobrze, ze zawodnicy wreszcie nie boją sie mowic. Szkoda, ze to nic nie zmieni

0

@Criss18Barca w żadnym wypadku, sędziowanie jak zawsze w meczach Barcelony jest bezbłędne.

1

15 fauli materacy, zero kartek mozna pisac dużo o naszej grze, ale to jest niepojete jak musimy zagrać po prostu perfekcyjny mecz przeciwko wszytskim i wszystkiemu. Gra to jedno, sędziowanie w tym dwumeczu jest k*rwa poniżej jakiejkolwiek krytyki

1

@KamQiX Bez konkretów? Ferran gol bo zabawnym spalonym, Ferran setka w pierwszej połowie, Araujo setka w ostatniej akcji meczu, możliwy karny na Olmo. My musimy wykreowac 10 sytuacji zeby strzelić gola, nasi rywale 1/2 zeby strzelić nam

0

@kaamil1910 Bo wtedy możliwe, ze nie było by spalengo i co gorsza musieliby wtedy uznać bramke

2

Kocham tą drużynę i zawsze bede. Wolę odpadać w takim stylu jak Barca niż awansować po takim czymś jak Ateltico. Visca el Barca na zawsze!!

1

Mieliśmy 2:0 mogliśmy trochę odpuścić zlapad oddech i sie cofnac. No ale kazdy jest mądrzejszy po fakcie Vamos!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?