BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo Real Sociedad nasi bracia!!!!!
0
@BojanKriKicz No ja wiem ale chodzi o fakt, ze mial racje stawiając Diaza wyzej niż Nico
2
W ogole pamiętacie lato i to jak Deco byl równany z ziemią, bo chcial Diaza zamiast Nico? Ja tez niestety sadzilem, ze Deco sie mylil, Panie Deco naleza sie przeprosiny
0
@Dari0G Az tak to nie, bo real by kończył mecz w 9 albo 8 ;)
0
@Dari0G Varowanie drugiej kartki i tak ma wejść od przyszłego sezonu
0
Dobra najwazniejsze pytanie czy Arbeloa juz wziął winę na siebie?
0
@Dari0G Oczywiście takie rozwiazanie przy wprowadzeniu przepisu, ze var może cofnac driga kartke gdyby sedzia rażąco się pomylił
6
Dla mnie sedzia nie powinien zapisywać w notesie kto dostal zolta kartke, tylko var to wszystko powinien zapisywać, bo pozniej faule na żółta kartke nie sa gwizdane a zaczyna sie oszczędzanie zawodnikow
1
Serio wolicie zeby Barca grała tak jak real jeśli miałoby to przynieść trofea? Myślę, ze znam odpowiedź
5
Xg 1.24 3 gole my musimy ku*ważne mieć xg na poziomie 5.00 żeby strzelić jedna bramke i oddac przy tym 30 strzałów
0
Dla tego dla mnie te rozgrywki sa nic nie warte XDD
0
Hahahha bez faulu
2
Kane to idealny następca Lewego ale wiek i przede wszystkim Bayern go nie puści za żadne skarby
2
Teraz przez całą nasz historie poszukajcie ile takich wylewow w lm mial real na swoja korzysc a ile my xd
1
Pomijając wszystkie okoliczności wczorajszego meczu albo Roony bedzie dostawał wiecej szans i wtedy Yamal na przykład bedzie przechodził na dychę albo go sprzedajmy i nie marnujmy mu kariery, bo ma ogromny potencjal
1
Żarty sie skończyły za rok bierzemy tego pie*rzonego uszatka i zawozimy do słonecznej katalonii
1
Mam nieodparte wrazenie, ze Yamal zdobędzie tą lige mistrzow, ale niestety w innym klubie. My jesteśmy przekleci
0
Trzy kluczowe pozycje ktore trzeba wzmocnić latem środkowy obrońca, napastnik i lewy obrońca i wtedy mozna myśleć pozytywnie. Marzenie: Bastoni, Osimhem i Nuno mendes
Realnym jest jedynie Bastoni, a i tak to sie pewnie wysypie
27
Grac takiej gowno przez cały dwumecz i tak sie panoszyć haha. Oby przegrali z Sociedadem i Arsenalem o chyba, ze w lidze odrobią te 20 punktów straty haha
3
@KamQiX A wiesz co jest śmieszne, ze ten rzut wolny byl wlasnie z takiej akcji jak napisałem wyzej XD
1
Czy Barcelona straciła kiedys inaczej bramke niz podanie z lewego bądź prawego skrzydła do niekrytego napastnika?
1
@axegrinder Wiadomo my zawsze musimy byc perfekcyjni, strzelac z każdej akcji, a sędziowie niech dalej robia sobie co chca. Według ciebie co tydzień da sie rozgrywać perfekcyjne i bezbledne mecze?
1
@sebasarna Konsekwetnego sędziowania
11
Dobrze, ze zawodnicy wreszcie nie boją sie mowic. Szkoda, ze to nic nie zmieni
0
@Criss18Barca w żadnym wypadku, sędziowanie jak zawsze w meczach Barcelony jest bezbłędne.
1
15 fauli materacy, zero kartek mozna pisac dużo o naszej grze, ale to jest niepojete jak musimy zagrać po prostu perfekcyjny mecz przeciwko wszytskim i wszystkiemu. Gra to jedno, sędziowanie w tym dwumeczu jest k*rwa poniżej jakiejkolwiek krytyki
1
@KamQiX Bez konkretów? Ferran gol bo zabawnym spalonym, Ferran setka w pierwszej połowie, Araujo setka w ostatniej akcji meczu, możliwy karny na Olmo. My musimy wykreowac 10 sytuacji zeby strzelić gola, nasi rywale 1/2 zeby strzelić nam
0
@kaamil1910 Bo wtedy możliwe, ze nie było by spalengo i co gorsza musieliby wtedy uznać bramke
2
Kocham tą drużynę i zawsze bede. Wolę odpadać w takim stylu jak Barca niż awansować po takim czymś jak Ateltico. Visca el Barca na zawsze!!
1
Mieliśmy 2:0 mogliśmy trochę odpuścić zlapad oddech i sie cofnac. No ale kazdy jest mądrzejszy po fakcie Vamos!!