2

@MesQueUnClub_87 Albo ogarnęli, ze pod koniec okienka inne kluby beda życzyly sobie wiecej kasy i beda mniej chętne przez brak czasu na znalezienie następcy

1

Co jesli Barcelona juz nigdy nie kupi zadnego obrońcy? Ja mysle, ze kupi, ale co jesli nie? ;)

5

https://zapodaj.net/plik-hWcZTZHX8I
Ławka Barcelony w następnym sezonie xdd

0

Jakby do Alvareza ogarnęli np Muriqiego to by naprawdę dobrze to wygladalo

0

@partymaker Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o $$$

1

@CLS63AMG Romano, Moretto. Fabrizio to ostatnio ciężko nazwać wiarygodnym źródłem, ale jednak nazwisko ma wyrobione

0

Ciekawe co czuje teraz Nico Williams xd

0

My chcemy wszystkie transfery w maju ogarnąć i co później 3 miesiące nudy? Tak bez pizzy/sushi 1 wrzesnia?

3

Ja nie wiem co sie dzieje od wczoraj w tym klubie xddddddd

0

Nie uważacie, ze lepiej byloby wziac Barcole albo Diomande jezeli mowa o takiej kwocie? Ja mam mieszane odczucia ale ufam Deco i przed wszystkim Flickowi

5

Pomyślicie sobie, ze jesteście takim Gordonem negocjuje z wami Bayern i Liverpool i nagle zglasza sie po was Barca no ja bym po takiej informacji zwariował na jego miejscu

0

Widze, ze Deco szybko leci z tym Gordonem. W Diaza rok temu wątpilem. Także tym razem w 100% ufam Deco i Flickowi

0

Myślę, ze bez pucharów nie ma szans, ze go zatrzymają przez chęć samego zawodnika

6

Dziękuję Robert jeszcze raz!

1

No i mamy to ostatni gol Lewego w Barcelonie!!

6

Nie widzial zakrwawionego bramkarza Elche i uznania tej bramki? Szkoda :(

1

@Mateonvious Dodałbym tez relacje piłkarzy z kibicami na Camp Nou tworzy się prawdziwa twierdza

1

Nie pierwszy raz kiedy ten cały cuadra nas przekręca. Z glowy odrazu przychodzi mi mevz z Osasuna jak przegraliśmy 2:4 i ewidentny faul lrzy golu Bryana

18

Pamiętam jakby to bylo wczoraj jak człowiek czekał cały podekscytowany w nocy na pierwszy mecz Lewego w barwach Barcy. Kiedy to zleciało :(

15

Powiem wam, ze ciezko mi się pogodzić z tym odejściem Lewego bol jak cholera

6

Komplet zwyciestw u siebie (19). Wielka sztuka i prawdziwa twierdzą. Barca zrobila to jako pierwsza i jedyna

7

Łezka poleciała dzieki Lewy jeszcze raz za wszystko!!

10

Żoao Cancelo ale kocur!!

0

Za jakie grzechy muszę ogladac tą żałosna lige xddd

13

Takie rzeczy sprawdzają, a ewidentne karne dla nas nawet się nie fatygowali xddd

3

Fajna asysta Bellerina, brawo Rapha ale szkoda, ze nie dal Lewemu :(

3

O jej gdzie lecisz brawo Rapha!!

0

@Zieliniak Ba nawet właściciele innych klubow wiescili nam upadek klubu jak prezesi Bayernu

5

Pamiętam jakby to bylo wczoraj jak w nocy czekałem podekscytowany na pierwszy mecz Lewego w Barcy. Nie wierzę jak to szybko zleciało Legenda!

20

Ale czuje ból i pustkę :(( Niby sie czlowiek spodziewał, ale boli jak cholera. DZIĘKUJĘ Lewy jestes i juz zawsze będziesz LEGENDA FC Barcelony. Jestem wdzięczny, ze dozylem czasów największego polskiego sportowca w moim ukochanym klubie. Powodzenia!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?