BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Albo ogarnęli, ze pod koniec okienka inne kluby beda życzyly sobie wiecej kasy i beda mniej chętne przez brak czasu na znalezienie następcy
1
Co jesli Barcelona juz nigdy nie kupi zadnego obrońcy? Ja mysle, ze kupi, ale co jesli nie? ;)
5
https://zapodaj.net/plik-hWcZTZHX8I
Ławka Barcelony w następnym sezonie xdd
0
Jakby do Alvareza ogarnęli np Muriqiego to by naprawdę dobrze to wygladalo
0
@partymaker Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o $$$
1
@CLS63AMG Romano, Moretto. Fabrizio to ostatnio ciężko nazwać wiarygodnym źródłem, ale jednak nazwisko ma wyrobione
0
Ciekawe co czuje teraz Nico Williams xd
0
My chcemy wszystkie transfery w maju ogarnąć i co później 3 miesiące nudy? Tak bez pizzy/sushi 1 wrzesnia?
3
Ja nie wiem co sie dzieje od wczoraj w tym klubie xddddddd
0
Nie uważacie, ze lepiej byloby wziac Barcole albo Diomande jezeli mowa o takiej kwocie? Ja mam mieszane odczucia ale ufam Deco i przed wszystkim Flickowi
5
Pomyślicie sobie, ze jesteście takim Gordonem negocjuje z wami Bayern i Liverpool i nagle zglasza sie po was Barca no ja bym po takiej informacji zwariował na jego miejscu
0
Widze, ze Deco szybko leci z tym Gordonem. W Diaza rok temu wątpilem. Także tym razem w 100% ufam Deco i Flickowi
0
Myślę, ze bez pucharów nie ma szans, ze go zatrzymają przez chęć samego zawodnika
6
Dziękuję Robert jeszcze raz!
1
No i mamy to ostatni gol Lewego w Barcelonie!!
6
Nie widzial zakrwawionego bramkarza Elche i uznania tej bramki? Szkoda :(
1
@Mateonvious Dodałbym tez relacje piłkarzy z kibicami na Camp Nou tworzy się prawdziwa twierdza
1
Nie pierwszy raz kiedy ten cały cuadra nas przekręca. Z glowy odrazu przychodzi mi mevz z Osasuna jak przegraliśmy 2:4 i ewidentny faul lrzy golu Bryana
18
Pamiętam jakby to bylo wczoraj jak człowiek czekał cały podekscytowany w nocy na pierwszy mecz Lewego w barwach Barcy. Kiedy to zleciało :(
15
Powiem wam, ze ciezko mi się pogodzić z tym odejściem Lewego bol jak cholera
6
Komplet zwyciestw u siebie (19). Wielka sztuka i prawdziwa twierdzą. Barca zrobila to jako pierwsza i jedyna
7
Łezka poleciała dzieki Lewy jeszcze raz za wszystko!!
10
Żoao Cancelo ale kocur!!
0
Za jakie grzechy muszę ogladac tą żałosna lige xddd
13
Takie rzeczy sprawdzają, a ewidentne karne dla nas nawet się nie fatygowali xddd
3
Fajna asysta Bellerina, brawo Rapha ale szkoda, ze nie dal Lewemu :(
3
O jej gdzie lecisz brawo Rapha!!
0
@Zieliniak Ba nawet właściciele innych klubow wiescili nam upadek klubu jak prezesi Bayernu
5
Pamiętam jakby to bylo wczoraj jak w nocy czekałem podekscytowany na pierwszy mecz Lewego w Barcy. Nie wierzę jak to szybko zleciało Legenda!
20
Ale czuje ból i pustkę :(( Niby sie czlowiek spodziewał, ale boli jak cholera. DZIĘKUJĘ Lewy jestes i juz zawsze będziesz LEGENDA FC Barcelony. Jestem wdzięczny, ze dozylem czasów największego polskiego sportowca w moim ukochanym klubie. Powodzenia!!