BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Widze placz, ze real gra z City i ze ma ciezka drabinkę, a ktos im zakazał drugi rok z rzędu byc w top8 czy o co chodzi?
1
Potencjalny ćwierćfinał i półfinał rewanż gramy na wyjeździe
1
Arsenal jaka ścieżka xdddd
0
Czyli ominelismy p$g I potencjalny Liverpool w ćwierćfinale
0
Haha znowu City - real czyli my z p$g
18
Wielki szacunek dla Jagi!!
5
Wyswietlil mi sie przed chwila wynik Jagi. Muszę przyznać, ze troszkę sie zdziwiłem haha Siemieniec Top!
0
@LukaszFan Kolega fonta jest ponoć w radzie miasta :(
0
Trzeba czekać aż sie skończą wybory i kolega fonta z rady miasta odpuści
1
@Kinginiesta np. Jak na Pna kolega mu nie podał to zszedł normalnie z boiska i pojechał odrazu do domu xd a dzisiaj w każdej akcji jak mu nie podali to się rzucał i machał rękami. To moze deprymowac kolegę z druzyny i zamiast kończenia samemu w dobrej okazji to bedzie go szukał i zepsuje akcje
4
Fede valverde dzisiaj nikogo nie pobił?
1
Osimhen pilkarz świetny, ale strasznie toksyczny na boisku. Gdyby nie jego osobowosc to byłby to idealny napastnik dla Barcy
1
JUVE to zrobiło!!!!! W dziesiątkę haha
11
Kobel wyrzuca BVB Z ligi mistrzów!
0
On go nie nadepnął tylko Budimir włożył stopę pod jego stopę. Jak ktos z madrytu by kogos zadzgal nożem to nie byłoby to zabójstwo tylko ta osoba zaatakowałaby swoim ciałem ten nóż. Czego nie rozumiecie XDD
4
Jazda z tym Interem!!!
50
Za każdym razem jak oglądam jakis mecz Atletico i widze co robi Simeone przy linii przypominam sobie, ze Flick w tamtym sezonie dostal czerwona kartke za wyjście ze strefy dla trenerów haha
0
Jest jakies logiczne wytłumaczenie czemu tak wazny pilkarz jak Raphinha zagral w dzisiejszym meczu 90 minut wracając niedawno po kontuzji?
0
Piękna asysta Cancelo i brameczka De jonga!
0
Nasze szanse na remontade z Atletico są małe przy takim pikniku na trybunach jeszce mniejsze
0
Cancelo dzisiaj czuje bluesa!
0
Bernal ależ forma strzelecka!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cubarsi mocno obniżył loty w wprowadzaniu pilki. Juz nie zagrywa takich mocnych przeszywających piłek, a jakis jego przerzut ostatni nawet ciezko mi sobie przypomnieć
0
Jedyna szansa na poprawę w tych rozgrywkach to po prostu ściągnięcie sedziow z zagranicy
3
Fajnie wyglada ta Bruggia. Znami tez grali ciekawa pilke
4
To Bodo glimt jest niesamowite!!
7
Haha identyczna reka Koke jak Seysa i bez karnego. Nawet w LM ich ciągną za uszy XDD
4
Teraz nagle karny, ale za dosłownie jeden do jeden zagranie reka Valverde w finale pucharu krola nie dostalismy karnego XDD
6
Dla mnie fenomenem którego nie da sie wytłumaczyć jest to, ze cumavinga ostatnią zolta kartkę obejrzał 26.11.2025 XDDDD