4

Widze placz, ze real gra z City i ze ma ciezka drabinkę, a ktos im zakazał drugi rok z rzędu byc w top8 czy o co chodzi?

1

Potencjalny ćwierćfinał i półfinał rewanż gramy na wyjeździe

1

Arsenal jaka ścieżka xdddd

0

Czyli ominelismy p$g I potencjalny Liverpool w ćwierćfinale

0

Haha znowu City - real czyli my z p$g

18

Wielki szacunek dla Jagi!!

5

Wyswietlil mi sie przed chwila wynik Jagi. Muszę przyznać, ze troszkę sie zdziwiłem haha Siemieniec Top!

0

@LukaszFan Kolega fonta jest ponoć w radzie miasta :(

0

Trzeba czekać aż sie skończą wybory i kolega fonta z rady miasta odpuści

1

@Kinginiesta np. Jak na Pna kolega mu nie podał to zszedł normalnie z boiska i pojechał odrazu do domu xd a dzisiaj w każdej akcji jak mu nie podali to się rzucał i machał rękami. To moze deprymowac kolegę z druzyny i zamiast kończenia samemu w dobrej okazji to bedzie go szukał i zepsuje akcje

4

Fede valverde dzisiaj nikogo nie pobił?

1

Osimhen pilkarz świetny, ale strasznie toksyczny na boisku. Gdyby nie jego osobowosc to byłby to idealny napastnik dla Barcy

1

JUVE to zrobiło!!!!! W dziesiątkę haha

11

Kobel wyrzuca BVB Z ligi mistrzów!

0

On go nie nadepnął tylko Budimir włożył stopę pod jego stopę. Jak ktos z madrytu by kogos zadzgal nożem to nie byłoby to zabójstwo tylko ta osoba zaatakowałaby swoim ciałem ten nóż. Czego nie rozumiecie XDD

4

Jazda z tym Interem!!!

50

Za każdym razem jak oglądam jakis mecz Atletico i widze co robi Simeone przy linii przypominam sobie, ze Flick w tamtym sezonie dostal czerwona kartke za wyjście ze strefy dla trenerów haha

0

Jest jakies logiczne wytłumaczenie czemu tak wazny pilkarz jak Raphinha zagral w dzisiejszym meczu 90 minut wracając niedawno po kontuzji?

0

Piękna asysta Cancelo i brameczka De jonga!

0

Nasze szanse na remontade z Atletico są małe przy takim pikniku na trybunach jeszce mniejsze

0

Cancelo dzisiaj czuje bluesa!

0

Bernal ależ forma strzelecka!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cubarsi mocno obniżył loty w wprowadzaniu pilki. Juz nie zagrywa takich mocnych przeszywających piłek, a jakis jego przerzut ostatni nawet ciezko mi sobie przypomnieć

0

Jedyna szansa na poprawę w tych rozgrywkach to po prostu ściągnięcie sedziow z zagranicy

3

Fajnie wyglada ta Bruggia. Znami tez grali ciekawa pilke

4

To Bodo glimt jest niesamowite!!

7

Haha identyczna reka Koke jak Seysa i bez karnego. Nawet w LM ich ciągną za uszy XDD

4

Teraz nagle karny, ale za dosłownie jeden do jeden zagranie reka Valverde w finale pucharu krola nie dostalismy karnego XDD

6

Dla mnie fenomenem którego nie da sie wytłumaczyć jest to, ze cumavinga ostatnią zolta kartkę obejrzał 26.11.2025 XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?