BARCA1899Messi
Dołączył/a: wrzesień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran...
1
Znowu ten duet! Olmo cudownie podaje i Yamal kończy! Wreszcie to my otwieramy wynik!
0
Widać, ze Lewy łapie rytm, a Ferran wraca po kontuzji i nie ma sensu ryzykować.
4
Ja powoli wsiadam do pociągu, ze trzeba szukac kogos innego za Balde. Choć mam w głowie, ze jak Rapha gra to grany de facto bez lewego skrzydła wiec Balde ma ciężej. Ciekaw jestem jakby wyglądał z takim Yamalem tylko lewoskrzydlowym
0
Tebas napewno zadowolony, bo wszystko idzie po jego mysli
0
Mamy duże szczęście, ze na ten początek Yamala w dorosłej piłce trafil nam sie Hansi, ktory go mocno ukształtuje.
0
I takich ludzi nam potrzeba! Wczoraj bardzo dobre wejście, trzeba dać młodemu czas i spokojnie go wprowadzać po tej kontuzji.
0
Powinni tam zamontować jakies siatki, bo to juz druga taka sytuacja po eintrachcie. Pamiętam jak śmiali sie, ze zamontowaliśmy takie ogrodzenie ciekawe co teraz by powiedzieli widząc takie bydlo.
1
@maroon No tak, ale ja mówię w kontekście widzą, a nie zawodnika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chciałbym uściskać dłoni osoby, kotra wprowadziła tą zmiane formatu ligi mistrzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
4
No dobra, ale przecież roznieśli Monaco 6:1 to o co wam chodzi?
1
Fani Realu tacy pewni byli że Barca poza top 8 a ci nie dość że wypadają spoza top 8 to im jeszcze bramkarz strzela XDDD, frajerstwo roku buahahhahahha
24
Bog stworzył świat w 6 dni, siódmego odpoczywał. Arboleda stworzył real w dwanaście XDDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Szczerze uwielbiam ten nowy format wszystko się zmienia w sekunde. To byla jedna z najlepszych decyzji!!
1
Pewnie Rapha!! Komentator trzeźwy?? Chlop wystawia ewidentnie noge wiedząc, ze nie dotknie pilki
0
No wreszcie nam szcescie dopisało!! Brawo Lamine!!
2
Jest gool Lewego, piękna pila od Olmo!!!
0
Tu aż sie prosi wpuścić Rashforda, bo atakujemy tylko prawa strona
3
Jakbyśmy my majac tyle akcji strzelali bramki z taką łatwością jak nam strzelają to byśmy kończyli mecze 7,8 albo i 9 goli do przodu
1
Na druga polowe uwolnić Kraken... to znaczy rekina
7
W tym momencie przy zwycięstwie bylibyśmy na 4 miejscu XD ale nasze asy sie dzisiaj kopią po czole
0
@Toretto Nie potrafimy wygrac z kopenhagą, a myślisz ze wygramy z karabachem okej
3
Co nam da to top 8 jak my z kopemhaga nie umiemy wygrac
0
Siedzieli i minutkę doliczona wymyślili hahahah
2
K*rwa to jest niewiarygodne nam strzelają z jednej okazji my ku*wa 50 setek 30 slupkow/poprzeczek