Wystarczyło przegrać 2=0 z Juve. I tak już piąty sezon LM , w wykonaniu Barcy. Su...a , aż wielki żal serce ściska. Nie trzeba było wygrywać z tym beznadziejnym Juve!! Przegrać, qqqqqa, przegrać różnicą dwóch bramek. To też musieli przej...ć. Brak mi słów.
@Encore Naprawdę?)))) Ten , kto wybierał Dembele albo M,Bappe( jeżeli cóż takiego miało miejsce) musi wziąć do ręki broń i strzelić do swojego pustego łba. "Przecież to było widać od razu", kiedy MB doprowadził Monako do finału LM, że ten chłopak będzie gwiazdą. Będziemy płakać , kiedy on dołączy do Realu. A kiedyś do stanie się na 99%. Dembele...... no cóż, nie chcę złapać banu.
@MesQueUnClub_87 Oglądać filmy z dubbingiem , to przestępstwo. Powinno być ustawowo zabroniono, z wyjątkiem animacji oraz dla ludzi z problemami wzroku i słuchu. Nie rozumiem, naprawdę , jak można oglądać filmy z tłumaczeniem.
Na TVN ulubiony film wszystkich feministek świata : "Zaginiona dziewczyna". Ależ Ona wyrafinowana su...a. Pięknie załatwiła męża, na amen, do końca życia.)))
Myślałem że mi już na La Rambli nic nie zdziwi. Byłem w dużym błędzie. Poemat -oda dla Neymara przebiła wszystko. Aż skopiowałem dla potomnych. LuisSalvano, dałeś czadu. Brawo Ty! )))))))))
@sevs Jest. Około 150 przypadków w dzień. Zamknęli granicy,wprawie. Szlag mi trafia, bo już od długiego czasu trafić nie mogę. A mógł być na tym meczu.(((((
@Arn3th Urodził się w "hiszpańskie arystokratycznej rodzinie". To kim był , Francuzem??! "Francuski aktor Hiszpańskiego pochodzenia", to nie Hiszpan?!!!
@El dominatore Bo przepisy mocno zmieniłi się. Obrońcy teraz mają przej...ę. Muszą bardzo uważać na wszystko, wystarczy dwa przewinienia i jesteś po za grą.
Ciekawostka. W starożytnej Persji sędziego nie dało się przekupić. Ich foteli byli obity skórą poprzednich sędziów, które byli złapany na przekupstwie.
Skoro wiele osób przedstawia różne ciekawostki, to i ja cóż podam do stołu ze swojej branży , którą lubię drugą miłością; Omaima Nelson:https://naforum.zapodaj.net/f8bdb9e97cde.jpg.html „NIC NIE SMAKOWAŁO MI TAK BARDZO JAK SOS Z MĘŻA”. Pewnego dnia, a dokładniej w Święto Dziękczynienia w 1991 r. Dokładnie miesiąc po ślubie, Bill miał zgwałcić swoją żonę, a w trakcie napaści seksualnej, zacisnąć na jej smukłej szyi swoje potężne dłonie. Omaima, działając w samoobronie złapała za stojącą na szafce nocnej lampkę i uderzyła go w głowę, po czym zaczęła dźgać nożyczkami i okładać żelazkiem. Na skutek tego ataku mężczyzna stracił życie, a Omaima tłumaczyła później, że gdyby nie mąż zginęłaby ona. Wiele jednak się w tej historii nie zgadzało… Po morderstwie małżonka, Omaima postanowiła go poćwiartować, jednak to jeszcze nie wszystko. Odciętą głowę ugotowała, a następnie wsadziła do zamrażarki, ręce natomiast do frytkownicy, gdzie pozbyła się odcisków palców. Bill został również wykastrowany, co uczyniła w ramach zemsty za rzekome napaści na tle seksualnym. Nogi i tułów oskórowała nożem i posiekała. Jedną część zmieszała z mięsem z indyka i pomidorami w puszcze, drugą w tym żeberka zaserwowała z sosem barbecue.
Pozostałe części ciała popakowała do wypełnionych gazetami worków na śmieci, umieściła w bagażniku czerwonej Corvette Billa i udała się do swojej przyjaciółki, oferując 75 000 dolarów w zamian za pomoc w pozbyciu się problemu. Koleżanka w odpowiedzi skontaktowała się z policją. Wyrokiem sądu Omaima została skazana za morderstwo drugiego stopnia i otrzymała wyrok 28 lat pozbawienia wolności. Kwalifikowała się do zwolnienia warunkowego w 2006 r. Czego jej odmówiono, ponieważ uznano ją za „nieprzewidywalną i stanowiącą poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego”.
@SelloutCrowd Bingo! Trafiłeś. La Rambla, to nie miejsce na opowiadania o wojnie. Po gdugie, aż na dwóch. Człowiek po prostu wymazuje z pamięci. Tak po prostu. Wieprzowiny nie jadam, bo na własne oczy widzałem jak jedzą trupy, a ty nic nie możesz zrobić, bo snajperzy czekają. Wystarczy tego. Pozdrawiam.
2
@PatrychoO "Ślepnąc od Świateł". Potem "PitBull" ( tylko ten pierwszy, prawdziwy). "Odwróceni" i długo długo nic.
0
@TheHeisenberg Pamiętamy!
1
@Ronaldinho10VB Prawdziwego gracza nie interesuje ani polityka ani pogoda.
0
@Dembouz1899 Z tym Panem na twoim profilu, my możemy powalczyć o puchar Tymbarku, a nie o LM. )))
0
@clyde
Little Nightmares.
Little Nightmares 2.
Inside.
Limbo.
Journey.( Podróż)
5
Wystarczyło przegrać 2=0 z Juve. I tak już piąty sezon LM , w wykonaniu Barcy. Su...a , aż wielki żal serce ściska.
Nie trzeba było wygrywać z tym beznadziejnym Juve!! Przegrać, qqqqqa, przegrać różnicą dwóch bramek. To też musieli przej...ć. Brak mi słów.
0
@Encore Naprawdę?)))) Ten , kto wybierał Dembele albo M,Bappe( jeżeli cóż takiego miało miejsce) musi wziąć do ręki broń i strzelić do swojego pustego łba.
"Przecież to było widać od razu", kiedy MB doprowadził Monako do finału LM, że ten chłopak będzie gwiazdą. Będziemy płakać , kiedy on dołączy do Realu. A kiedyś do stanie się na 99%. Dembele...... no cóż, nie chcę złapać banu.
0
@sniper16x https://www.fragrantica.pl/perfumy/Diesel/Plus-Plus-Masculine-494.html
0
@ranger3120 Taktyk.
2
@MesQueUnClub_87 Oglądać filmy z dubbingiem , to przestępstwo. Powinno być ustawowo zabroniono, z wyjątkiem animacji oraz dla ludzi z problemami wzroku i słuchu. Nie rozumiem, naprawdę , jak można oglądać filmy z tłumaczeniem.
8
Na TVN ulubiony film wszystkich feministek świata : "Zaginiona dziewczyna".
Ależ Ona wyrafinowana su...a. Pięknie załatwiła męża, na amen, do końca życia.)))
8
Myślałem że mi już na La Rambli nic nie zdziwi. Byłem w dużym błędzie.
Poemat -oda dla Neymara przebiła wszystko. Aż skopiowałem dla potomnych.
LuisSalvano, dałeś czadu. Brawo Ty! )))))))))
1
@sawyer00 Yo,yo!
Na zdrowie!
0
@clyde Taktyczny.
2
@FCBMati10 Zdecydowanie "położenie Boa wraz z przerzutką nad Noe". Epicki moment w historii piłki .
1
@sevs Jest. Około 150 przypadków w dzień. Zamknęli granicy,wprawie. Szlag mi trafia, bo już od długiego czasu trafić nie mogę. A mógł być na tym meczu.(((((
1
@Uukasz_93 Nie mamy lepszego. Padaka.
0
@Bykunn Ja nie moge))))
Ja mieszkam w Polsce 22 lata, już nie jestem Gruzinem??!
Jeszcze raz powtarzam, są z POCHODZENIA HISZPANAMI.)))))
0
@Arn3th Urodził się w "hiszpańskie arystokratycznej rodzinie". To kim był , Francuzem??!
"Francuski aktor Hiszpańskiego pochodzenia", to nie Hiszpan?!!!
0
Życie potrafi zaskakiwać.
Tyłu łat....... a okazuje się że Jean Reno i Lui de Funes to Hiszpanie a nie Francuzi.
0
@koziar Wiedziałem że któż cóż w tym stylu dopisze.)))))
Za późno dla mnie na zmiany orientacji i płci.))))
3
Uwielbiam poranne reklamy żeńskie bielizny na La Rambla.
0
@El dominatore Bo przepisy mocno zmieniłi się. Obrońcy teraz mają przej...ę. Muszą bardzo uważać na wszystko, wystarczy dwa przewinienia i jesteś po za grą.
0
@KORTIS W Hiszpańskiej lidze przydał by się taki paragraf.))))))))
8
Ciekawostka.
W starożytnej Persji sędziego nie dało się przekupić. Ich foteli byli obity skórą poprzednich sędziów, które byli złapany na przekupstwie.
4
@Giuseppe1992 Nu co Ty? "Przecież to widać od razu". Gastronomia oczywiście.)))
6
Skoro wiele osób przedstawia różne ciekawostki, to i ja cóż podam do stołu ze swojej branży , którą lubię drugą miłością;
Omaima Nelson:https://naforum.zapodaj.net/f8bdb9e97cde.jpg.html
„NIC NIE SMAKOWAŁO MI TAK BARDZO JAK SOS Z MĘŻA”.
Pewnego dnia, a dokładniej w Święto Dziękczynienia w 1991 r. Dokładnie miesiąc po ślubie, Bill miał zgwałcić swoją żonę, a w trakcie napaści seksualnej, zacisnąć na jej smukłej szyi swoje potężne dłonie. Omaima, działając w samoobronie złapała za stojącą na szafce nocnej lampkę i uderzyła go w głowę, po czym zaczęła dźgać nożyczkami i okładać żelazkiem. Na skutek tego ataku mężczyzna stracił życie, a Omaima tłumaczyła później, że gdyby nie mąż zginęłaby ona. Wiele jednak się w tej historii nie zgadzało…
Po morderstwie małżonka, Omaima postanowiła go poćwiartować, jednak to jeszcze nie wszystko. Odciętą głowę ugotowała, a następnie wsadziła do zamrażarki, ręce natomiast do frytkownicy, gdzie pozbyła się odcisków palców. Bill został również wykastrowany, co uczyniła w ramach zemsty za rzekome napaści na tle seksualnym. Nogi i tułów oskórowała nożem i posiekała. Jedną część zmieszała z mięsem z indyka i pomidorami w puszcze, drugą w tym żeberka zaserwowała z sosem barbecue.
Pozostałe części ciała popakowała do wypełnionych gazetami worków na śmieci, umieściła w bagażniku czerwonej Corvette Billa i udała się do swojej przyjaciółki, oferując 75 000 dolarów w zamian za pomoc w pozbyciu się problemu. Koleżanka w odpowiedzi skontaktowała się z policją.
Wyrokiem sądu Omaima została skazana za morderstwo drugiego stopnia i otrzymała wyrok 28 lat pozbawienia wolności. Kwalifikowała się do zwolnienia warunkowego w 2006 r. Czego jej odmówiono, ponieważ uznano ją za „nieprzewidywalną i stanowiącą poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego”.
0
@Majkel34 Proszę o kontynuacji rozmowy. )))))
14
Ta wasza zima pier.....a kiedyś skończy się czy trzeba czekać do końca świata?
0
@SelloutCrowd Bingo! Trafiłeś.
La Rambla, to nie miejsce na opowiadania o wojnie.
Po gdugie, aż na dwóch. Człowiek po prostu wymazuje z pamięci. Tak po prostu. Wieprzowiny nie jadam, bo na własne oczy widzałem jak jedzą trupy, a ty nic nie możesz zrobić, bo snajperzy czekają. Wystarczy tego. Pozdrawiam.