@Sulimo Jak zacząłeś pisać tematy o wulkanach, to po tygodniu zaczęły wybuchać jeden po drugim. )))) Oby nie wpadł na pomysł tematu o wojnie nuklearnej.))))) Chociaż mi tam pasuje. Lubię chaos, apokalipsy i poranny zapach trupów. Proszę o kontynuację tematu. )))
@Sulimo Nu to znaczy nie ja jeden taki. ))) Jak by miał dostęp do broni atomowej, nie zawahał się ją użyć a nie na sekundę. Odpalił by z wielką przyjemnością. Na serio.
@AmigoBlancos Sławny jesteś. To ciężkie brzemię. Musisz nosić ten krzyż.)))))) Pytanko: jaki piłkarz Realu Madryt, był pochodzenia Polskiego? I nie jest to Dudek.
@LeoMessi1994 Nie było lepszego czarodzieja na boiskach świata , niż Roni. To była czysta poezja, magia, świat Władcy Pierścieni, tego jedynego, który żądzil innymi, wykuty w slamsach Capokabany. Nasz Gandalf . Czarował niedługo ale zostanie w naszych sercach na zawsze. W moim na zawsze.
@Sulimo Nie ma gdzieś w China jakiegoś potężnego wulkanu? Tak żeby pierd.....ł na całe to państwo nietoperze? Byłbym wdzięczny jak znajdziesz tam inne Yelostone czy jak go tam.))))
@jakub1906 ))))) Nu co Ty? Jak tak można, o naszym zawodniku, nadzieję i przyszłości naszej Barcy? Mnie wczoraj aż do "prokuratury" zgłosiłi za parę słów o naszym kraku. Albo poł=kraku, już nie wiem. O Dembele ani słowa. Witam w klubie.))))) Ja już nie wiem jakim ślepym trzeba być, żeby dalej udawać że cóż z tego będzie. A nic nie będzie. Chciałbym pomylić się, ale niestety.
Kiedyś tak było. Ileż Barcelona wydała na chybione transfery, to po prostu horror. Dembele, Artur, Griezmann, Lenglet, Samedo, Braithwate, a dalej nie mamy ani napaśnika ani skrzydłowych. https://naforum.zapodaj.net/f7a865f9a48a.jpg.html
@Bykunn You ar seriosly?))) Nie bądź poważny, Panie. A propo, to nazywa się"zbrodnia doskonalna" . A.Musk , zapakowal trup do bagażnika i wysłał w kosmos. Pięknie to rozegrał. )))))
6
@Sulimo Jak zacząłeś pisać tematy o wulkanach, to po tygodniu zaczęły wybuchać jeden po drugim. )))) Oby nie wpadł na pomysł tematu o wojnie nuklearnej.))))) Chociaż mi tam pasuje. Lubię chaos, apokalipsy i poranny zapach trupów. Proszę o kontynuację tematu. )))
0
@patry295 Taktyk.
1
@patry295 To już nie pomoże. Za mała ilość ofiar. ))))
1
@Sulimo Nu to znaczy nie ja jeden taki. ))) Jak by miał dostęp do broni atomowej, nie zawahał się ją użyć a nie na sekundę. Odpalił by z wielką przyjemnością. Na serio.
1
@Sulimo ))))))))Nie jestem na bieżąco. O co chodzi tym razem?)))
1
@AmigoBlancos O,tak. Brawo Ty.)))
0
@AmigoBlancos Sławny jesteś. To ciężkie brzemię. Musisz nosić ten krzyż.))))))
Pytanko: jaki piłkarz Realu Madryt, był pochodzenia Polskiego? I nie jest to Dudek.
6
@LeoMessiah Nie. Gra o Tron skończona. Nie było, nie ma i nie będzie piłkarza, takiego jak Leo Messi. Geniusz z innej galaktyki. Jedyny,
https://naforum.zapodaj.net/36d5ff73a61c.jpg.html
0
@Colon Mam koszulkę Valdesa. Czarna=żółta z długimi rękawami. Dla czego pytasz?
0
@jedrek7000 czerwona.
1
@LeoMessi1994 Nie było lepszego czarodzieja na boiskach świata , niż Roni. To była czysta poezja, magia, świat Władcy Pierścieni, tego jedynego, który żądzil innymi, wykuty w slamsach Capokabany. Nasz Gandalf . Czarował niedługo ale zostanie w naszych sercach na zawsze. W moim na zawsze.
0
@Sulimo Nie ma gdzieś w China jakiegoś potężnego wulkanu? Tak żeby pierd.....ł na całe to państwo nietoperze? Byłbym wdzięczny jak znajdziesz tam inne Yelostone czy jak go tam.))))
1
@jakub1906 ))))) Nu co Ty? Jak tak można, o naszym zawodniku, nadzieję i przyszłości naszej Barcy? Mnie wczoraj aż do "prokuratury" zgłosiłi za parę słów o naszym kraku. Albo poł=kraku, już nie wiem. O Dembele ani słowa. Witam w klubie.)))))
Ja już nie wiem jakim ślepym trzeba być, żeby dalej udawać że cóż z tego będzie. A nic nie będzie. Chciałbym pomylić się, ale niestety.
0
@lucca87 Taktyczny
4
Podoba się Wam taka szczepionka na Covid?))))
https://naforum.zapodaj.net/22dd698cbcba.jpg.html
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Kiedyś tak było. Ileż Barcelona wydała na chybione transfery, to po prostu horror.
Dembele, Artur, Griezmann, Lenglet, Samedo, Braithwate, a dalej nie mamy ani napaśnika ani skrzydłowych.
https://naforum.zapodaj.net/f7a865f9a48a.jpg.html
1
@Dani13 )))))))))))))
2
@Sulimo Magnes używasz codzienne ?
0
@MarioVeB! A może jednak chociaż 42 cali?)))))
https://goto-offer.com/r?data=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&afflink=https%3A%2F%2Fclk.tradedoubler.com%2Fclick%3Fp%3D237638%26a%3D3085108%26epi%3DADtelewizor%25C3%25B3w32caleB1-najlepszy%2520tv%252032-ranking-telewizorow-32-cale-PD1-Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScPIWI-yVXWkNGYLgVmQhf9VWIl3JfjO8gbx25mK4ZXlJr5Xni7g6A0aAphuEALw_wcB%26url%3Dhttps%3A%2F%2Fwww.mediaexpert.pl%2Ftelewizory-i-rtv%2Ftelewizory%2Ftelewizor-sony-led-kdl-32wd755baep
0
@Gall Tak, tylko że Musk chcę zbudować całą metropolie na Marsie.))) Długa droga jeszcze do takiej możliwości.
1
@norbi77 O, fajnie. Spróbuje.
Na nic tak nie czekam, jak na Elden Ring od Software.
2
@Bykunn You ar seriosly?))) Nie bądź poważny, Panie. A propo, to nazywa się"zbrodnia doskonalna" .
A.Musk , zapakowal trup do bagażnika i wysłał w kosmos. Pięknie to rozegrał. )))))
3
Was nie dziwi że dwójka najbogatszych ludzi na tej planecie budują statki kosmiczne żeby jak najszybciej spier....ć z matki Ziemi? Zastanawiające.
1
@don'T.R.I.P.e Tak. Właśnie Margheriti.)))) Nie Margaretti.
Hansa Linde już mamy, na bramce.))))
13
Enzo Gorlomi,Antonio Margheritti oraz Dominik Decocco, tych właśnie piłkarzy brakuje w Barce.
2
@Janiama Trzymaj się.! Wałcz i nie poddawaj się! Zdrowia !
0
@MSN30 Jarosław.
0
@izabella https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-32lm6300.bhtml
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-32pfs6855-smart-tv-led.bhtml
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-24phs4304-12.bhtml
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sharp-lc-24chf4012ew.bhtml