6

@Sulimo Jak zacząłeś pisać tematy o wulkanach, to po tygodniu zaczęły wybuchać jeden po drugim. )))) Oby nie wpadł na pomysł tematu o wojnie nuklearnej.))))) Chociaż mi tam pasuje. Lubię chaos, apokalipsy i poranny zapach trupów. Proszę o kontynuację tematu. )))

0

@patry295 Taktyk.

1

@patry295 To już nie pomoże. Za mała ilość ofiar. ))))

1

@Sulimo Nu to znaczy nie ja jeden taki. ))) Jak by miał dostęp do broni atomowej, nie zawahał się ją użyć a nie na sekundę. Odpalił by z wielką przyjemnością. Na serio.

1

@Sulimo ))))))))Nie jestem na bieżąco. O co chodzi tym razem?)))

1

@AmigoBlancos O,tak. Brawo Ty.)))

0

@AmigoBlancos Sławny jesteś. To ciężkie brzemię. Musisz nosić ten krzyż.))))))
Pytanko: jaki piłkarz Realu Madryt, był pochodzenia Polskiego? I nie jest to Dudek.

6

@LeoMessiah Nie. Gra o Tron skończona. Nie było, nie ma i nie będzie piłkarza, takiego jak Leo Messi. Geniusz z innej galaktyki. Jedyny,
https://naforum.zapodaj.net/36d5ff73a61c.jpg.html

0

@Colon Mam koszulkę Valdesa. Czarna=żółta z długimi rękawami. Dla czego pytasz?

0

@jedrek7000 czerwona.

1

@LeoMessi1994 Nie było lepszego czarodzieja na boiskach świata , niż Roni. To była czysta poezja, magia, świat Władcy Pierścieni, tego jedynego, który żądzil innymi, wykuty w slamsach Capokabany. Nasz Gandalf . Czarował niedługo ale zostanie w naszych sercach na zawsze. W moim na zawsze.

0

@Sulimo Nie ma gdzieś w China jakiegoś potężnego wulkanu? Tak żeby pierd.....ł na całe to państwo nietoperze? Byłbym wdzięczny jak znajdziesz tam inne Yelostone czy jak go tam.))))

1

@jakub1906 ))))) Nu co Ty? Jak tak można, o naszym zawodniku, nadzieję i przyszłości naszej Barcy? Mnie wczoraj aż do "prokuratury" zgłosiłi za parę słów o naszym kraku. Albo poł=kraku, już nie wiem. O Dembele ani słowa. Witam w klubie.)))))
Ja już nie wiem jakim ślepym trzeba być, żeby dalej udawać że cóż z tego będzie. A nic nie będzie. Chciałbym pomylić się, ale niestety.

0

@lucca87 Taktyczny

4

Podoba się Wam taka szczepionka na Covid?))))
https://naforum.zapodaj.net/22dd698cbcba.jpg.html

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Kiedyś tak było. Ileż Barcelona wydała na chybione transfery, to po prostu horror.
Dembele, Artur, Griezmann, Lenglet, Samedo, Braithwate, a dalej nie mamy ani napaśnika ani skrzydłowych.
https://naforum.zapodaj.net/f7a865f9a48a.jpg.html

1

@Dani13 )))))))))))))

2

@Sulimo Magnes używasz codzienne ?

0

@Gall Tak, tylko że Musk chcę zbudować całą metropolie na Marsie.))) Długa droga jeszcze do takiej możliwości.

1

@norbi77 O, fajnie. Spróbuje.
Na nic tak nie czekam, jak na Elden Ring od Software.

2

@Bykunn You ar seriosly?))) Nie bądź poważny, Panie. A propo, to nazywa się"zbrodnia doskonalna" .
A.Musk , zapakowal trup do bagażnika i wysłał w kosmos. Pięknie to rozegrał. )))))

3

Was nie dziwi że dwójka najbogatszych ludzi na tej planecie budują statki kosmiczne żeby jak najszybciej spier....ć z matki Ziemi? Zastanawiające.

1

@don'T.R.I.P.e Tak. Właśnie Margheriti.)))) Nie Margaretti.
Hansa Linde już mamy, na bramce.))))

13

Enzo Gorlomi,Antonio Margheritti oraz Dominik Decocco, tych właśnie piłkarzy brakuje w Barce.

2

@Janiama Trzymaj się.! Wałcz i nie poddawaj się! Zdrowia !

0

@MSN30 Jarosław.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?