0

@Dari0G Ja pir...e. Klaun. Do lekarza, pilnie.
Wklejam: Informuje ile razy w ciągu sekundy zmienia się obraz. Wyższe częstotliwości eliminują efekt smużenia, powodują, że dynamiczny obraz jest bardziej płynny i wyraźniejszy. Wartości natywnego odświeżania obrazu to 50Hz, 100Hz i 200Hz

0

@Dari0G Mda. Tabletki tutaj już nie pomogą. Adios.

0

@Dari0G :D:D Ale co to ma wspólnego z TV? :D
Bez komentarza. Jeszcze raz powtórzę , w ostatni raz: TV dla sportu i gier musi mieć prawdziwe 100hz!! Nie 600 hz od Samsung, które nie mają nic wspólnego z prawdą i nie 100000000 hz od Chińskich inżynierów podziemia,
I na dobrą noc: mam Pioneer Curo ( o,tak) i OLEDa od Sony. Wiem co wybierać i wiem co znaczy obraz na TV, Pouczaj kogoś innego. Ja jestem wilkiem w sprawach RTV, nie trafiłeś. Dobrej nocy. Wystarczy na dziś.

0

@Dari0G Nu nie. Bez komentarza to zostawię.
Naucz mi , co znaczy "natywne" 100 hz? Słucham.
Chyba za dużo naczytałeś się HDTV COM I HDTV Polska , tak?

1

@Don-Corleone Zgadzam się. Można rozmawiać do rana o byłych ranach. :D
Dla mnie najlepsza drużyna wszech czasów i na wieki wieków zostanie Canarinhos z łat 82-86. Chciałem zabić tego Rossi i Zoffa ( jaką piłkę sku...l wyjął z linii bramkowej w ostatniej akcji meczu!!!). Teraz mamy taktykę "sto słupów w obronie", bieganina i bójka gladiatorów. Jedyna uciecha, jeszcze żyje w czasach Messi. Fenomeno na wszystkie czasy. Niestety gra w bandzie nieudaczników pod nazwą Albicelestes. Wielka szkoda dla całej piłki że nie zdecydował się na paszport Hiszpański. Wtedy nie było by żadnych dyskusji, bo nie było by żadnych głupich argumentów o MS i ME. Po prostu, Serdecznie pozdrawiam i kłaniam śię.

0

@Dari0G Wow! O czym Wy to, Sir? Natywna, to znaczy po prostu podana przez producenta. Co znaczy fikcja , nieprawdziwa. Aby TV miało płynny obraz , MUSI mieć 100hz. Mogę Ci lekcje o TV i RTV napisać, Dalej rozmawiamy czy damy spokój , ekspert?

1

@Don-Corleone O, tak. Stalina i Piłsudskiego pamiętam:D Stary i siwy. Niestety.
Już nam nie dano oglądać takiej piłki. 1982, 1986, poezja piłki nożnej. Można wymieniać armie piłkarzy na światowym poziomie. Samych bocznych obrońców była zberanina z killerów. Już nie mówię o SP, DP i NP. Teraz na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy o zbliżonych umiejętnościach.


0

@Quavosk Numer jeden : prawdziwe ( nie natywne ) 100 hz. To podstawa , płynność obrazu i wszystko co z tym związano. Reszta , to preferencji użytkownika. Matryca TV: VA-dla jaśniejszego pokoju. IPS=lepsze parametry obrazu, kontrast i detali.

1

@Don-Corleone "Czerwony Khmery"??! :D:D To było dobre:D
"Zapisuje , zapamiętuje , akceptuje." Gajusz Juliusz Cezar.
Elkjaer , to był prawdziwy czołg. Fenomen. Był najlepszym z tej bajkowej reprezentacji
Hansa Christiana Andersena. Rajd przez całe boisko z rozerwaną na połowę koszulce i zdobyta bramka. Pitt Bull.

1

1

@Ojciec5tkidzieci
Pete Postlethwaite
Vinnie Jones

1

@kryhaa Urugwaj - Holandia
Niemcy-Anglia
Italia-Niemcy

2

@Ojciec5tkidzieci Pamiętasz pierwszego PB? Rola Braciaka , który zagrał świra , zabójcy niewinnych dziewczynek z banku?
Wielkie brawa należą się mu za tę gre. Niedoceniany aktor. Szkoda.

0

@clyde Płakałem. Mam nadzieję że nie będzie spóźnienia.
Little Nightmares 2 już grałeś?

0

@DonMatteo901 Początek w BB naprawdę ciężki. Potem już z górki. Bo bardzo dynamiczna gra w porównaniu z Dark Souls.

6

@Ojciec5tkidzieci Piękna historia. Pamiętam. Niesamowita drużyna była ta Dania.
Co do Vilforta, zrezygnował z występów aby być z córką w tych ciężkich chwilach. To ona go bardzo prosiła żeby wrócił na turniej. Wrócił i wygrał złoto dla niej i wszystkich Duńczyków.

1

@4drian0 W większości perfumy "na łato" mają do siebie taki minus jak trwałość i projekcja.
Ja bardzo lubię perfumy ze stajni Mancera. Cena +Jakość.
Na łato: Mancera Cedrat Boise. Nirvana na łato
Mancera Wave Musk. Italia , morze +drewno. Cudo.
Mancera Wind Wood. Zielony Las, Trawa, Drewo, Piżmo. Po prostu Niebo w gębę.
Ale pamiętaj, perfumy to indywidualna sprawa. Zamów najpierw próbki. Czołem.


3

Jeden z najlepszych dżwięków o 2-15 w nocy? Dżwięk wpadającej na twoje konto platyny na PS:D
Little Nightmares 2 zaliczono. Polecam każdemu, kto lubi nietuzinkowe gry.


1

Tak, jak perfumy to moje drugie hobby , propozycja na łato w umiarkowanych cenach. Tak zwany męski "luks". Może komuś przyda się.
Ermenegildo zegna haitian vetiver
Histoires de parfums 1828
Ermenegildo zegna acqua di bergamotto
Nautica voyage
Guerlain lhomme ideal cool
Dolce gabbana light blue intense men
Hermes jardin sur le nil
Hermes un jardin en mediterranee
Trussardi uomo the red
Ralph lauren polo blue
Montblanc legend spirit

1

@Hosh Ma trochę tych filmów na kanale. Dobra robota.

14

Po prostu pięknie:


0

Jakoś podejrzane spokojnie jest dziś na LR. Spokój przed burzą ?

2

@PatrychoO Ale 21, też jest dobra. Ja tam nie narzekam.

1

Myśli cię że Wy wiecie , co to jest cierpienie i bezsilność? To jest prawdziwe cierpienie:
https://naforum.zapodaj.net/4af9eb2a68de.jpg.html

2

@pikass14 Kucharz, kelner, killer?

0

@FafitFCB Interesuje się tematem?

10

Lubię ja tą nocną La Rambla. Dzieciaki już chyba poszli spać. Nirvana.

0

@NaFazieHitman O czym to było? :D

2

@Bykunn Wiem. Ale maska u trenera z Żabki. Za złotówke:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?