1

Ja to po prostu uwielbiam. Uwielbiam, kiedy wszystkie "eksperci i znafcy" mają przej...ę, bo nie wyszło po ichniemu.Potem , płacz, wymówki, fart i reszta pierdoł. A tak naprawdę może zdarzyć się wszystko. Potem smutek w oczach, bo nie po ich myśli poszło.Bo hejtować nie ma kogo, bo nie i koniec. Co to za fucha: "ekspert". Taka sama bezwartościowa, jak wyrostek. Aż widać w tym studio pomeczowym, że był przygotowany cały doktorat pewny hejtu, ale nie wyszło. I dobrze im tak: https://naforum.zapodaj.net/aa8d49a9d4fb.jpg.html


6

@IronSanHybrid Pozdrawiam :https://naforum.zapodaj.net/810684d9d8d3.jpg.html
Wszystko będzie dobrze. Trzymaj się.
P.S. Szwedów rozniosą. Więcej wiary. Serdecznie pozdrawiam.

1

HW...P Hiszpania.

0

Nu nie, qowra, nie! Co za durny przepis. Pidarasy.

1

@IronSanHybrid Będę po meczu. Nie chowaj cię się do bunkru.:D
A może i nie:D
Do boju kawalerIa. na Was postawiłem.

1

@IronSanHybrid Ironman, bez żartów poproszę. Postawiłem na Polskę. Hiszpania żyje mitami i wielką przeszłością. Do domu Amigosi, do domu.

10

Jedyny turniej ,w którym Argentyna może wygrać z takim trenerem i połową składu, to Paraolimpiada.
Naprawdę , jaki trzeba mieć niefart, żeby trafić na taką beznadziejną generację piłkarzy, na jaką trafił Najlepszy Piłkarz wszech czasów. Naprawdę , sprawiedliwość nie istnieje.

1

@tribo Nienawidzę go.

1

Ale zapakował! Messi ! Jesteś Wielki:D

0

Yes!Yes! Yes! Yes! Brawo Szwedzi. :D

0

@FCBKasza Szwecja remis.

0

@FCBKasza : U mnie też:D Tylko że odwrotny:D

0

@chavez O,key. Przekonałeś mi. Stawie stówkę na Polskę. Hiszpania do domu. Lewy 2 bramki. Zapisuj.

1

@budel17 Typowa gra naszej Barcelony. Milion podań a nic z tego nie wynika.
Grupa śmierci. Każdy w tej grupie, może wyjść i każdy może pożegnać się.

0

@PlsNotAtletico Chyba z 80% posiadanie piłki. Cisną, ale co z tego.

0

Chyba jednak Hiszpania, przy dużym szczęściu , doprowadzi do remisu.
Jak powiedział jeden nielubiany przez LR trenerów: "możecie zabrać tą piłkę do domu". :D

1

Myślałem, jaki moment w piłce przypomina mi druga bramka Słowacji.
Piątka obrońców próbowali zablokować strzał , a i tak nie dali rady. Obrona fatalna. Ustawienie z 3 obrońcami, fatalne. Bramkarz, fatalnie.
https://naforum.zapodaj.net/0f9571715938.jpg.html

1

@Janiama Remis. Hiszpania nie jest mocną drużyną. 1-1

4

@DaPidejpi remis

0

@Kettger Filmy UHD 4K , satelita.

0

@Dari0G Idioto. Nie jestem Polakiem. Trochę mi ciężko pisać po Polsku. Dla tego czasami edytuje komentarzy. Bo mam pewność że takiej jak ty i do tego też doczepią się. Chory człowiek.
Nie, nie tak. To nie ty jesteś chory. To ja jestem chory, bo dyskutuje z jakimś ekspertem od wszystkiego o 3 w nocy. Pogięło mi. Przepraszam La Rambla. Poj....ó mi totalnie.

0

@Dari0G Naprawdę chory. Już wystarczy na dziś.
Ja teraz rozumiem ludzi , które blokują takich jak ty. Gladiatorów internetowych. Cverkus Cverkusus.

0

@Dari0G Lubisz to słowo , WSTYD :D
Naprawdę mam Ci dosyć. Żenada to twoi wypociny z niczego.
Lubisz to, nie. Pouczać wszystkich dookoła. Przeczytałem parę twoich komentów. Już wiem wszystko. Lubisz to. Ale ja Ci już nie pomogę. Naprawdę mam Ci dosyć. ADIOS na zawsze.
Widzę właśnie, kto tu lubi wycieczki personalne.
Nie widzę twoich wypocin. Możesz spać spokojnie. Mam nadzieje że nie zakończysz życie samobójstwem. :D
O jakiej wiedzy mówisz? Nie podałeś mi żadnego argumentu , z wyjątkiem filologii:D
Jaki TV masz? Kwadratowy? "D

0

@Dari0G Piłeś czy co? Jak Ci jeszcze mogę wytłumaczyć? Natywne 100hz, to ściema. Czym mogę pomóc? :D
A co tak, DUŻYMI LITERAMI? :D
Widzę po komentarzach, że jesteś ekspertem od wszystkiego.
Jednak, blokada. Do widzenia , słodkich snów, ekspert. :D

0

Komentarz usunięty

0

@Dari0G Ja pir...e. Klaun. Do lekarza, pilnie.
Wklejam: Informuje ile razy w ciągu sekundy zmienia się obraz. Wyższe częstotliwości eliminują efekt smużenia, powodują, że dynamiczny obraz jest bardziej płynny i wyraźniejszy. Wartości natywnego odświeżania obrazu to 50Hz, 100Hz i 200Hz

0

@Dari0G Mda. Tabletki tutaj już nie pomogą. Adios.

0

@Dari0G :D:D Ale co to ma wspólnego z TV? :D
Bez komentarza. Jeszcze raz powtórzę , w ostatni raz: TV dla sportu i gier musi mieć prawdziwe 100hz!! Nie 600 hz od Samsung, które nie mają nic wspólnego z prawdą i nie 100000000 hz od Chińskich inżynierów podziemia,
I na dobrą noc: mam Pioneer Curo ( o,tak) i OLEDa od Sony. Wiem co wybierać i wiem co znaczy obraz na TV, Pouczaj kogoś innego. Ja jestem wilkiem w sprawach RTV, nie trafiłeś. Dobrej nocy. Wystarczy na dziś.

0

@Dari0G Nu nie. Bez komentarza to zostawię.
Naucz mi , co znaczy "natywne" 100 hz? Słucham.
Chyba za dużo naczytałeś się HDTV COM I HDTV Polska , tak?

1

@Don-Corleone Zgadzam się. Można rozmawiać do rana o byłych ranach. :D
Dla mnie najlepsza drużyna wszech czasów i na wieki wieków zostanie Canarinhos z łat 82-86. Chciałem zabić tego Rossi i Zoffa ( jaką piłkę sku...l wyjął z linii bramkowej w ostatniej akcji meczu!!!). Teraz mamy taktykę "sto słupów w obronie", bieganina i bójka gladiatorów. Jedyna uciecha, jeszcze żyje w czasach Messi. Fenomeno na wszystkie czasy. Niestety gra w bandzie nieudaczników pod nazwą Albicelestes. Wielka szkoda dla całej piłki że nie zdecydował się na paszport Hiszpański. Wtedy nie było by żadnych dyskusji, bo nie było by żadnych głupich argumentów o MS i ME. Po prostu, Serdecznie pozdrawiam i kłaniam śię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?