@Hasszz Nie mam chińskiego sprzętu. A głupoty pisz do kogoś innego. Miał by możliwości użycia broni atomowej, to uzył by bez wachania. A to co jesteś weganinem, to nic a nic nie znaczy. Ludzkość to wirus. Wirus trzeba wyeliminować, bo zagraża całemu organizmu. Nie pozdrawiam.
@barcelonaLM Na nic lepszego nasza "cywilizacja" nie zasługuje. Zesr....i całą planetę. Ego i ambicji ludzkości nie znają granic. Ze swojego własnego domu zrobili śmietnik pewny grozy. Idioci. A innego domu właśnie nie ma. Nonsens. Planeta choruje ciężko a choroba nazywa się ludzkość.
Trochę pozytywa na nockę. Szerokość 500 km. Kinetyczna energia 1e29 . 26 ekoton trotyla, co równa się 26 trillionów megaton. Piękna symulacja. Czekam z utęsknieniem. https://streamable.com/g5xr1o
@Sulimo Ja naprawdę nie wiem jak Rayman"a można skończyć na 100%. Miazga. Ja połowę nie daję rady przejść. DS i Bloodborne to pestka w porównaniu z tym hardkorem.
@Encore Towarzyszu , tobie to z radochą powiem tajemnicę. Nie lubię polityki, ani tego bagna. Ale...... różnica PIS-PO jest taka,że pierwsze sami kradną a innym nie dają. Natomiast te z rudym na czele, sami kradli i drugim dawali kraść. Na tym polega cała ta szopka. Wybieraj.
@LuisSalvano "Żyjcie , wy , święte , ukrywając swoje dobre uczynki i ujawniając swoje grzechy." Gautama Buddha. Jaskinia Peshawara. Baktria. Żyj teraz z tym.:D
@Don-Corleone Ja to tam jestem prostej budowy, jak cegła. Widzę post Capo di Tutti, od razu zieleniny dodaje. Polityka to szambo, ale ten Bonapart z Żoliborza naprawdę przegina. Komuchi w czystej postaci. Nu i któż nie lubi być "wtajemniczonym")))) Dużo zdrowia, Donie.
Musimy cały czas wklejać ten nieszczęsny mecz z Germańcami? Tak? Mało wam upokorzeń i tragedii na co dzień? Może baner sobie w ogródku zapier...cie.Z wielkim napisem : DEPRESJA.
Proszę pamiętać że luga Francuska, to bardzo brutalna i twarda gra. Tak jak jestem po drugiej szczepionki Fajzera, to widzę przyszłość, osiągnęlem kundalini , przewiduje kontuzje i brak duetu Neyssi w decydujących momentach dla PSG.
Kiedyś , dawno temu, my zabrali u P$G jednego największych magików piłki , teraz oddali im większego geniusza i magika. Nie za bardzo sprawiedliwy układ. Naprawdę nie wiem, czy odczuwam do nich nienawiść czy żal.
@Lionel_Messi10 Ja rozumiem jego , jak nikt inny. To jest jakaś niesmaczna i kiepsko postawiona czarna komedia wraz z tragedią. Ciężko uwierzyć że to się tak stało. Masakra.
0
@norbi77 Kto to jest :"Pierdolot Tic-Tac"?
Stary już chyba jestem na ten wasz slang młodzieżowy:D
0
@Hasszz Nie mam chińskiego sprzętu. A głupoty pisz do kogoś innego.
Miał by możliwości użycia broni atomowej, to uzył by bez wachania. A to co jesteś weganinem, to nic a nic nie znaczy. Ludzkość to wirus. Wirus trzeba wyeliminować, bo zagraża całemu organizmu. Nie pozdrawiam.
0
@Rewolucja123 Tylko nie to. Na mecz z baskami z 3 obrońców? Oby z 4 poradzili.
To będzie strzał w kolano.Żeby tylko nie zrobił takiej głupoty.
0
@barcelonaLM Ale nie wiedziała jakiego monstra stworzyła. Próbuje walczyć , biedula. Kibicuje jej z całych sił.
0
@barcelonaLM Na nic lepszego nasza "cywilizacja" nie zasługuje. Zesr....i całą planetę. Ego i ambicji ludzkości nie znają granic. Ze swojego własnego domu zrobili śmietnik pewny grozy. Idioci. A innego domu właśnie nie ma. Nonsens.
Planeta choruje ciężko a choroba nazywa się ludzkość.
1
@LeoMessiah ye!
0
Trochę pozytywa na nockę.
Szerokość 500 km. Kinetyczna energia 1e29 . 26 ekoton trotyla, co równa się 26 trillionów megaton. Piękna symulacja. Czekam z utęsknieniem.
https://streamable.com/g5xr1o
2
@Dojaar Bardzo chciałbym Roni, ale wybieram Iniesta.
1
@GeneralXavi A proszę Pana. Dla mnie , "na zawsze" numer jeden.
1
@Sulimo Ja naprawdę nie wiem jak Rayman"a można skończyć na 100%.
Miazga. Ja połowę nie daję rady przejść. DS i Bloodborne to pestka w porównaniu z tym hardkorem.
1
@Gaucho A jak że inaczej. Pamiętamy.
Babayaro ,Babangida, Amunike. Ale było towarzystwo.
2
Platyna na "Dark Soul's" to nic w porównaniu do "Rayman Legends". Fakt, niepodważalny. J
1
@Encore Zuch chłopak. Pieprzyć politykę i polityków.
0
@Encore Towarzyszu , tobie to z radochą powiem tajemnicę. Nie lubię polityki, ani tego bagna. Ale...... różnica PIS-PO jest taka,że pierwsze sami kradną a innym nie dają.
Natomiast te z rudym na czele, sami kradli i drugim dawali kraść. Na tym polega cała ta szopka. Wybieraj.
1
@LeoMessiah Rozstrzelać. Majątek rozdać ubogim.
1
Co tutaj za śmietnik porobił się?
Nocna zmiana gdzie, ja się pytam? Taliban, pobudka!
1
@AmigoBlancos I to się ja lubię. Poproszę o oznaczeniu w następny raz.
0
@MesQueUnClub96 Wstąpił do Talibanu. Wczoraj w wiadomościach pokazywali.
0
@LuisSalvano "Żyjcie , wy , święte , ukrywając swoje dobre uczynki i ujawniając swoje grzechy."
Gautama Buddha. Jaskinia Peshawara. Baktria.
Żyj teraz z tym.:D
0
@Don-Corleone Trzecia nad ranem. Litości.)))))))
Kochasz go, widzę. Jak Dario z znanego serialu. Wszystkich kochasz, ale go kochasz ku.....sem.))))
0
@Don-Corleone Ja to tam jestem prostej budowy, jak cegła. Widzę post Capo di Tutti, od razu zieleniny dodaje. Polityka to szambo, ale ten Bonapart z Żoliborza naprawdę przegina. Komuchi w czystej postaci.
Nu i któż nie lubi być "wtajemniczonym"))))
Dużo zdrowia, Donie.
9
Musimy cały czas wklejać ten nieszczęsny mecz z Germańcami? Tak?
Mało wam upokorzeń i tragedii na co dzień?
Może baner sobie w ogródku zapier...cie.Z wielkim napisem : DEPRESJA.
0
@Edoss nie mogę.:D
Na telefonie, szybko.:D
0
Proszę pamiętać że luga Francuska, to bardzo brutalna i twarda gra.
Tak jak jestem po drugiej szczepionki Fajzera, to widzę przyszłość, osiągnęlem kundalini , przewiduje kontuzje i brak duetu Neyssi w decydujących momentach dla PSG.
2
Pochettino wygra Lige Mistrzów.?:D
Przestań cie. Nie wierze. Nie i koniec.
1
@tomek8756 Co to za krokodyl?:D
0
Kiedyś , dawno temu, my zabrali u P$G jednego największych magików piłki , teraz oddali im większego geniusza i magika.
Nie za bardzo sprawiedliwy układ. Naprawdę nie wiem, czy odczuwam do nich nienawiść czy żal.
5
Ja pie...ę. Obudź cie mi , kiedy ten koszmar skończy się. To się nie dzieje naprawdę.
6
Idę, powyje. Głośno.
https://streamable.com/tr6vkm
2
@Lionel_Messi10 Ja rozumiem jego , jak nikt inny. To jest jakaś niesmaczna i kiepsko postawiona czarna komedia wraz z tragedią. Ciężko uwierzyć że to się tak stało. Masakra.