0

@norbi77 Kto to jest :"Pierdolot Tic-Tac"?
Stary już chyba jestem na ten wasz slang młodzieżowy:D

0

@Hasszz Nie mam chińskiego sprzętu. A głupoty pisz do kogoś innego.
Miał by możliwości użycia broni atomowej, to uzył by bez wachania. A to co jesteś weganinem, to nic a nic nie znaczy. Ludzkość to wirus. Wirus trzeba wyeliminować, bo zagraża całemu organizmu. Nie pozdrawiam.

0

@Rewolucja123 Tylko nie to. Na mecz z baskami z 3 obrońców? Oby z 4 poradzili.
To będzie strzał w kolano.Żeby tylko nie zrobił takiej głupoty.

0

@barcelonaLM Ale nie wiedziała jakiego monstra stworzyła. Próbuje walczyć , biedula. Kibicuje jej z całych sił.

0

@barcelonaLM Na nic lepszego nasza "cywilizacja" nie zasługuje. Zesr....i całą planetę. Ego i ambicji ludzkości nie znają granic. Ze swojego własnego domu zrobili śmietnik pewny grozy. Idioci. A innego domu właśnie nie ma. Nonsens.
Planeta choruje ciężko a choroba nazywa się ludzkość.

1

0

Trochę pozytywa na nockę.
Szerokość 500 km. Kinetyczna energia 1e29 . 26 ekoton trotyla, co równa się 26 trillionów megaton. Piękna symulacja. Czekam z utęsknieniem.
https://streamable.com/g5xr1o

2

@Dojaar Bardzo chciałbym Roni, ale wybieram Iniesta.

1

@GeneralXavi A proszę Pana. Dla mnie , "na zawsze" numer jeden.


1

@Sulimo Ja naprawdę nie wiem jak Rayman"a można skończyć na 100%.
Miazga. Ja połowę nie daję rady przejść. DS i Bloodborne to pestka w porównaniu z tym hardkorem.

1

@Gaucho A jak że inaczej. Pamiętamy.
Babayaro ,Babangida, Amunike. Ale było towarzystwo.

2

Platyna na "Dark Soul's" to nic w porównaniu do "Rayman Legends". Fakt, niepodważalny. J

1

@Encore Zuch chłopak. Pieprzyć politykę i polityków.

0

@Encore Towarzyszu , tobie to z radochą powiem tajemnicę. Nie lubię polityki, ani tego bagna. Ale...... różnica PIS-PO jest taka,że pierwsze sami kradną a innym nie dają.
Natomiast te z rudym na czele, sami kradli i drugim dawali kraść. Na tym polega cała ta szopka. Wybieraj.

1

@LeoMessiah Rozstrzelać. Majątek rozdać ubogim.

1

Co tutaj za śmietnik porobił się?
Nocna zmiana gdzie, ja się pytam? Taliban, pobudka!

1

@AmigoBlancos I to się ja lubię. Poproszę o oznaczeniu w następny raz.

0

@MesQueUnClub96 Wstąpił do Talibanu. Wczoraj w wiadomościach pokazywali.

0

@LuisSalvano "Żyjcie , wy , święte , ukrywając swoje dobre uczynki i ujawniając swoje grzechy."
Gautama Buddha. Jaskinia Peshawara. Baktria.
Żyj teraz z tym.:D

0

@Don-Corleone Trzecia nad ranem. Litości.)))))))
Kochasz go, widzę. Jak Dario z znanego serialu. Wszystkich kochasz, ale go kochasz ku.....sem.))))

0

@Don-Corleone Ja to tam jestem prostej budowy, jak cegła. Widzę post Capo di Tutti, od razu zieleniny dodaje. Polityka to szambo, ale ten Bonapart z Żoliborza naprawdę przegina. Komuchi w czystej postaci.
Nu i któż nie lubi być "wtajemniczonym"))))
Dużo zdrowia, Donie.

9

Musimy cały czas wklejać ten nieszczęsny mecz z Germańcami? Tak?
Mało wam upokorzeń i tragedii na co dzień?
Może baner sobie w ogródku zapier...cie.Z wielkim napisem : DEPRESJA.

0

@Edoss nie mogę.:D
Na telefonie, szybko.:D

0

Proszę pamiętać że luga Francuska, to bardzo brutalna i twarda gra.
Tak jak jestem po drugiej szczepionki Fajzera, to widzę przyszłość, osiągnęlem kundalini , przewiduje kontuzje i brak duetu Neyssi w decydujących momentach dla PSG.

2

Pochettino wygra Lige Mistrzów.?:D
Przestań cie. Nie wierze. Nie i koniec.

1

@tomek8756 Co to za krokodyl?:D

0

Kiedyś , dawno temu, my zabrali u P$G jednego największych magików piłki , teraz oddali im większego geniusza i magika.
Nie za bardzo sprawiedliwy układ. Naprawdę nie wiem, czy odczuwam do nich nienawiść czy żal.

5

Ja pie...ę. Obudź cie mi , kiedy ten koszmar skończy się. To się nie dzieje naprawdę.

6

Idę, powyje. Głośno.
https://streamable.com/tr6vkm

2

@Lionel_Messi10 Ja rozumiem jego , jak nikt inny. To jest jakaś niesmaczna i kiepsko postawiona czarna komedia wraz z tragedią. Ciężko uwierzyć że to się tak stało. Masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?