0

@TheNekro94 Nie byłeś w Moskwie chyba. Tam to dopiero korki. Pamiętam że z 3=4 godziny na wyjazd z centrum. Hardkor.

0

@AmigoBlancos Twoja najlepsza piątka świrów? Ja daje "złotą piłkę" dla Chykatyło.

0

@nawy12 ;) Żako.
10 miesiące to jeszcze "szczeniak". Cierpliwości. Tak jak z Barcą:)

26

U mnie dzisiaj święto. Moja papuga powiedziała pierwsze słowo.. Chyba każdy wie które słowo.
To po prostu czad. Wow!
Jednak Pan Bóg ma poczucie humoru. Stworzył cóż takiego, jak papuga. Durny ptak:D Teraz jak mu zabronić używania wulgaryzmów?:D

0

@IronSanHybrid :D Na serio:?D

1

@DaPidejpi
Montale Aoud Night, Montale Patchuli Leaves, polecam. Właśnie sobie nabyłem po promocji w Notino.
I przestań kupować perfumy od firm typu Boss, Paco Raban i td.Perfumy są tylko niszowe, reszta to badziewie .

0

@dzefrej234 3600 zt za 50 ml, to trochę przegięcie, nie? :D

0

Jak by nie było przykro, trzeba przyznać że na ten moment najlepsza liga światowa , to bez wątpienia Liga Angielska. Takie są realia.

6

@barcelonaLM Tę wielkie stany z potęgi stali się zwykłym krajem memem. Kopiuj wklej , Barcelona.
Wybrać starego marazmatyka z zespołem dauna na prezydenta.

0

@Sau_Ron Z przyszłości czy teraźniejszośći, o Wielki Sauronie?
Ronaldinho, Messi, Maradona,Iniesta, Ziko, Falcao, Sokrates.

1

@PatrykBarca ))))) Obrońca z drugiej ligi Francuskiej. To nie mogło udać się. Francuska kolonia w Barce niekiedy nie zdawała poważny egzamin. Sprzedać i zapomnić.

1

@Koni8M Wystarczyło że trzech graczy doznało kontuzje i wszystko posypało się w drugiej polowie. Obrona to kryminał, Mats jak zawsze "na poziomie" i mamy historię z przyszłości. Zremisowali mecz , który powinno wygrać.
To znaczy "jak zawsze".

2

Klaudio Bravo, przepraszamy Cie, wracaj do Barcelony.

0

Busi strzelił goła? Naprawdę? :D
Trzeba dziś otworzyć butelkę wina.

3

@FC1899Barca Z wyjątkiem trzeciej części.
Wiesz o tym że Marlon Brondo odmówił otrzymania Oskara za ten film?

0

Zima nadchodzi. Xavi nadchodzi.
Elden Ring nadchodzi.
Kawałek gameplay:


0

@Odcinkowy:D A to już inna historia. Czuje że obrażony jesteś z tego powodu co napisałem. Nie taka była moja intencja. To się dzieje na całym świecie. Degradacja polityki i totalny brak prawdziwych politików. Czołem.

0

@Odcinkowy Gruzja. A co?

0

@Rewolucja123 Jaki to symulator? FM?
Też chce "pobawić się", który polecasz?

0

:D

0

@Odcinkowy Właśnie to mi dziwi najbardziej. Niby mądrym narodem jesteś cie, ale w kółko te same partie u władzy. Chociaż dla mnie PiS to raczej sekta niż partia.

1

@Kurkmen Bo przegapiłem wschód słońca a teraz wyobraż sobie oczy sprzątaczki , która widziała poranny obraz gołych kochanków. Wstyd był niesamowity.

2

@Kurkmen Plaża , noc, Batumi, sztorm na morzu czarnym. Hardkor. Poranny wstyd. Nie polecam.

0

@donleoJR Trafiony, zatopiony. Naprawdę Paradoks. :D
U mnie czasami takie wrażenie, że na tym forum więcej kibiców innych drużyn, niż Barca:D

1


Ten utwór można słuchać w nieskończoność. Royksopp, to fenomenalna grupa. Wprawie kaźdy ich utwór to hit.

1

@l0Messini Po...n Hub. Straszne miasto. Pewne przemocy, nietolerancji i pogardy do innych.

0

@Hasszz Dobrze, niech Wam będzie. Zostanie przy swoim. Nie rozumie cie do końca tego filmu.
Karawana szczęka, psy jadą dalej. :D

0

@Songo91 Rozmawiamy o filmach, nie o komediach. Komedię to inny wymiar kina. Niepoważne.

0

@horang Wow! A to niby czemu "odjechałem"? Argumenty do studia, please.
Smarzowski, to jeden z Waszych skarbów narodowych. Nikt do niego nie ma podejścia w Polskiej kinematografii. Sam ochłoń.

3

@horang Nie? Nie zasługuje na "jeden z najlepszych"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?