1

@Ojciec5tkidzieci Galácticos z Paryżu , kupione za pieniędzy Państwa z Półwyspu Arabskiego. Niech któż spróbuje konkurować. Największe szumowiny w świecie Arabskim, których wszyscy dookoła nienawidzą. Wielki kij im w waginę , bo na du..ę trzeba jeszcze zasłużyć.

1

@PatrychoO Ja trafiłem dwóch Messi ( jaka ironia terażniejszośći ) , z jednego od razu zrobiłem trenera i wpakowałem w drugiego Messiego. Od razu poziom poszybował do 98. Polecam, bo na trzeciego będziesz czekał do końca świata.

1

@FC1899Barca Żartujecie? To dopiero walka:D

0

@osa91 Anarchizm , to najlepsze co spotkało ludzkość. Dla mnie. Naprawdę.
Bije czołem i pozdrawiam.

0

@osa91 Państwo, jako jednostka , nie powinno istnieć. To tak w telegraficznym skrócie, bo nie chcę mi teraz pisać.
To nie ja tak powiedziałem, a laureat Nobla Żores Ałfiorow:D

0

Wiem że dużo na LR laureatów Nobla a jeszcze więcej kandydatów. Pytanko w studio.
Za mieszkanie płacisz że swoich pieniędzy
Na emeryturę odkładasz ze swoich pieniędzy(jeżeli dożyjesz)
Składki zdrowotne , ze swoich pieniędzy( jeżeli dożyjesz)
Wykształcenie wyższe , ze swoich pieniędzy
Dla czego potrzebne Państwo wraz z armią darmozjadów , które też musisz utrzymywać?

0

@Ogorinho1974 A!!! Serio? Dziękuje za info, teraz zobaczę.

1

@Ojciec5tkidzieci "Ojciec Piątki Dzieci" :D

0

@Ojciec5tkidzieci Ja koszulkę zamówiłem. Z napisem.
Jak myślisz , jaki napis będzie? :D

0

@tristan87 "Dom zły" wygrywa. Zaczynamy seans.

1

@tristan87 Arcydzieło. Złoty fond kina Polskiego. Dziędziel wymiata w tej roli. Perfekto.

1

@LuisSalvano Ja. Dla nauczyciela pokaże kawałek kolekcji.:D
https://naforum.zapodaj.net/a4afcbd4258f.jpg.html

0

A teraz ja zadam pytanie. Co wsadzić do odtwarzacza teraz i na już? Czekam na wyrok LR.
https://naforum.zapodaj.net/d6673b3dd288.jpg.html

0

@Matheo123 Cóż tu powiedzieć , szacunek i gratulacje.
https://naforum.zapodaj.net/704c307e9280.jpg.html

1

7

RÉMI GAILLARD i jego nowy filmik poświęcony olimpiadzie.:D


0

@AmigoBlancos Zawsze chciałem Ci spytać. Teraz jest okazja: byłeś na Santiago?

5

-Wykształcenie ?
-7 łat na facebook, 4 łata na Instagram
-Zawód?
-Tiktoker 6 generacji

5

@don'T.R.I.P.e Chcesz sprawiedliwośći w niesprawiedliwym świecie? Ta planeta zbudowana na zasadzie walki i przetrwania, a nie sprawiedliwości. To się nie uda, bo wbrew naturze. Zawsze tak było i będzie, bogaty vel bedny, i td i tp.

13

Ze świata ciekawostek.
40 łat temu w jednej Amerykańskiej rodzinie przyszli na świat bracia-bliżniacy.
U starszego brata serce było zdrowe , młodszy nie miał tyle szczęścia.
Starszy brat zawsze pomagał młodszemu , opiekał i motywował do normalnego życia.
Jeden stał aktorem i gwiazdą kinową, drugi znanym prawnikiem , broniącym dzieci z wadami serca.
https://naforum.zapodaj.net/0c6242464289.jpg.html
Ashton i Michael Kutcher.

1

@Sulimo Bez takich tam, proszę.
Azog to najwspanialsza postać w całym uniwersum trylogii.

8

Nu już , wsio , wystarczy na dziś. Dobrej nocy , bo inaczej z Wami do rana będę tutaj.
https://naforum.zapodaj.net/2e93b646c0cb.jpg.html

8

@LeoMessiah Młodzieńcze, wszystko oddałby żeby mieć 19 łat , wątrobę w prezencie:D

2

@Don-Corleone Co wolisz : wino czy wódka? Tylko proszę nie mów że piwo, błagam:d

4

@LeoMessiah 54 i dobrze z tym czuje. Mam 4 platyny na Play Station i 3 bany na La Rambli. Wystarczy. A nie, zbieram lalki z filmów i gier. Teraz wystarczy.

0

@mkord Wow! Macie szczęście. Gratuluje.

0

@zeko0 Ale to co miała "Alma" nie było nigdzie. I teraz nie ma. Spróbuj kupić waniliową Colę albo prawdziwe salami z osła albo kiełbasę końską. Pól Warszawy trzeba przejechać a i tak graniczy z cudem kupić cóż z tego.

8

Warszawiaki , pamiętajcie taki cudowny super-sklep "Alma"? W Promenadzie był. Niestety zbankrutował.
Cóż mi naszło. Wchodzisz , a tam na pólkach było...... prawdziwe salami z Włoch, czekolada z Belgii, ser Francuski, Coca Cola waniliowa, lody Włoskie, wołowina z Argentyny. Perfekcyjny towar. Wielka szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?