0

@Chaoss Nie zrozumiej cie tego. Dla tych, kto kocha futbol, zawsze takie jak Leo, Maradona, Ronaldinho, Zidane, Kaka, Falcao, Zico , Sokrates, Dasaev, Deyna będę wielkimi. Kto kocha statystyki, może zakochać się w Ronaldo, Van Mister Roy, Rossi i td. Ja kocham futbol, nie statystyki. Moźę sobie strzelać i 100 bramek za sezon.

0

@Chaoss "No,ale nie od dziś wiadomo że środowisko kibiców Barcelony jest na bardzo niskim poziomie" :D
I wszystko jasne. Nu i oczywiście statystyki, gdzieś tu bez nich, ukochanych :D
Nu bo innych argumentów nie ma. Ach te kochane statystyki. Główny Urząd Statystyczny, Miśta stołecznego Madera.:D

1

Komentarz usunięty

0

@kuz Mam wielką nadzieję że to co napisałeś, to ironia.

4

A teraz wyobraźmy sobie. Finał MŚ w Katarze, Argentyna=Germany.
Wygrywa Argentyna. 8 złota piłka na bank.
Wybuch bomby jądrowej w postacie pękających du...k błędzie słychać po za układem Słonecznym.
I tak będzie.

19

Ależ piękny poniedziałek. Nikt niekiedy tego nie osiągnie. To niemożliwe. 7 złotych piłek.!!! Nie do pomyślenia. Po prostu kosmita.

1

@Kapitan hawk Mam nadzieję że żyje. Ludzi potrafią robić nieodwracalne głupoty.

1

@Zoker Chyba starzeje się. :D Faktycznie jeden. A szkoda. Dla mnie rola numer jeden we wszystkie czasy.
Tak jak Messi.

0

@Azi Jeden za ról długoplanowa. Drugi pośmiertnie.

1

Był taki aktor, Heath Leadger. Otrzymał dwa Oskary. Chyba jedyny, który drugiego dostał po odejściu z tej okrótnej planety.
Dajcie juź sobie spokój. Oczywiście źe Lewy zasługuje na ZP, moźę to jego ostatnia szansa na tę nagrodę. Oby nie.
Ale...nie było, nie ma i nie będzie drugiego takiego jak wielki Leo. Nie w tym źyciu, nie w tej galaktyce, nie na tej Ziemi. Zasługuje na ostatniego Oskara, jak nikt inny. ZP ZA CAŁOKSZTAŁT. Pdrzy źyciu. Historia w tym przypadku musi skończyć się szczęśliwie. I będzie źyć długo i szczęśliwie.

0

Ja nie rozumiem jednego. Dla czego kibice Z Madrytu tak staranne ukrywają się na La Rampa?
Po prostu nie można powiedzieć, Ja jestem kibicem Królewskich. Przecież macie czym pochwalić się. Jak partyzanci, naprawdę.

0

@Szklaner 3-0, 3-1 dla Chelsea.

2

@Arkon Pitbull( pierwszy)
Ślepnąć od świateł
Odwróceni
Wataha
Miodowe łata
Arkon, zbierasz filmy. Masz kolekcje?

0

@tristan87 ZSSR nie ma nic wspólnego z piłką Rosyjską. Nic. Tylko na papierze.
ZSSR ,zawsze polegał na klasowych piłkarzy z Ukrainy i trochę z Gruzji. Oni zawsze miałi słabszych piłkarzy. Z wyjątkiem bramkarzy. Jaszin, Dasaev. Wsio.
Największe gwiazdy byli z Ukraińskiej szkoły piłkarskiej. Nu i legendarny trener Valery Lobanovski za sterami.
Rosja jako reprezentacja, wystrzeliła tylko raz. Nic więcej.

1

@Arkon Przy Fryczu wszyscy wyglądali blado w tym filmu. Pozamiatal wszystkimi.

1

@Ojciec5tkidzieci Spartakus to powinny być w czołówce Po..nHub a nie seriali:D
Prawdziwa, czarna pornucha:D

1

@Arkon Bo ja nie jestem Polakiem:D
Dla mnie topowy film. A rola Dario, to majstersztyk.
A teraz poproszę o herbatkę , z cukrem. :D

1

@Arkon
Breaking Bad
Platforma
Gra o tron
Slepnąc od świateł ( dla mnie to zagraniczny )
Czarnobyl
Rodzina Soprano
W następny raz proszę o odznaczenie.

0

@domin1515 спасибо nie spasiba. O w końcu.
Wyśli link. Przetłumacze, ale uprzedzam, z czasem u mnie ciężko. Pilnie potrzebujesz?

0

@Arkon Skazani na S, film genialny. Ale...ja nie mogę pokonać myśli o zgwałconym bohateru w tym filmie. Dla tego poza podium.

1

@Arkon Forrest Gupm
Pulp Fiction
American Beauty
Ojciec Chrzestny( 1,2)

0

@GuerillaAthletic Mocno. Co dalej? Alfa i Omega czy Być albo Nie, anachoret?

1

Nocna zmiana dziś będzie?
Nu i od razu pytanko: jeźeli zjeść zaszczepionego, to juź nie potrzebna dawka szczepionki?
P.S. Widzę mój ziomek piękną bramkę zdobył dla Cracovii. :D

1

@Sulimo Bierz, bierz. Ja po szczepionke widzę przyszłość, osiągnęłem stan Buddy , kundalini, rozmawiam w języku Orków. Polecam.

1

@Sulimo Znasz Angielski? Mam unikaty z WP i Hobbita, ale w języku "czarnej mówy wyspiarzy".

1

@macio_944 Ja by dodał "Gdzie jest Nemo?". Ojciec Chrzestny w obrazie rekina genialny.:D

1

@kuz oj tam, czepiacie się literek :D. "był świadomym dokąd zmierza i co się z nim stanie się"

5

Wiecie o tym źe "Wyspę Tajemnic" trzeba oglądać dwa razy. Za drugim razem trzeba obserwować zachowanie wszystkich z wyjątkiem roli Di Cabrio.
A po drugiej, nie ma innego zakończenia niź słynne "lepiej umrzeć człowiekiem, niź do końca życia być monstrem". On był w piewni świadomy dotąd zmierza i co jego oczekuję. Szach i mat, foliaźy.

10

Droga redakcja, Wam nie wydaję się że niektórzy reklamy na tej stronie finalnie przynoszą inny efekt, niż pożądany przez reklamodawców?
Przysięgam na Jaja Boskie ,że ja tego je.....go Battlefielda nie kupię za jedną złotówkę. Taką nowinę możecie im przekazać.

2

@masq Zdecydowanie. A po drugiej, to nie ty jesteś właścicielem kota, to kot jest właścicielem. My u u nich zaliczamy się, jako niewolnicy. Koty górą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?