14

Po prostu pięknie:


0

Jakoś podejrzane spokojnie jest dziś na LR. Spokój przed burzą ?

2

@PatrychoO Ale 21, też jest dobra. Ja tam nie narzekam.

1

Myśli cię że Wy wiecie , co to jest cierpienie i bezsilność? To jest prawdziwe cierpienie:
https://naforum.zapodaj.net/4af9eb2a68de.jpg.html

2

@pikass14 Kucharz, kelner, killer?

0

@FafitFCB Interesuje się tematem?

10

Lubię ja tą nocną La Rambla. Dzieciaki już chyba poszli spać. Nirvana.

0

@NaFazieHitman O czym to było? :D

2

@Bykunn Wiem. Ale maska u trenera z Żabki. Za złotówke:D

3

@PatrychoO Gwiazda z "River Plate":D

0

@AmigoBlancos Nie ma takiej opcji.

1

@POLAK12345 1/8. Przy dużym szczęściu półfinał.

2

Chili , aż taki biedny kraj,że maski z Żabki kupili dla reprezentacji? :D

1

@AmigoBlancos Portugalia , bardzo niedoceniony zespół. Doświadczenie plus młodość. Minimum półfinał.

1

@POLAK12345 Portugalia. Francja. Niemcy,

0

Oglądać do końca czy nie? To jest pytanie. Jutro wstać rano trzeba, o 11.
Jak La Rambla zdecyduje?

0

@Coutinho007 Polska , to topowy zespół? :D

0

@amanter Trenerzy też? :D
Mowie o przepaści taktycznej, nie o piłkarzach. Każdy topowy zespół z Europy rozniesie i Argentynę i Chili i Brazylię. Bez litości.

2

Obrona Argentyny jak zawsze na wysokości zadania:D
Od razu widać w tych meczach , jaka jest przepaść taktyczna w porównaniu z Europą.

2

@PatrychoO Ja by brał Algieria. Piękna.

1

@Colon TVP Sport, proszę Pana.

3

Pięknie uderzył. Bravo bez szans.

0

@Sulimo E,tam. Zawsze jakaś odmiana od codzienności. Ja by tam z przyjemnością ze dwa 2-3 dni pożył by po wojnie nuklearnej. Najgorsze co może być, to umrzeć za dzień do rozpoczęcia wojny nuklearnej. To dopiero pech.

0

@Nano22 Mancera Cedrat Boise ( cena, jakość. Podobny do Aventus, kosztuje w dwa razy mniej).
Mancera Wind Wood. Mancera Wave Musk.
Xerjoff casamorati mefisto
Orto parisi megamare
Nishane colognise
Amouage beach hut man
Chyba wystarczy.


1

Jeżeli któż nie oglądał , to polecam film "Persian Lessons".
Do "Lista Schindlera" blisko , ale trochę inny przekaz. Mocne 8/10.

0

@macio_944 Uwierz mi ,że to się dzieje nie tylko w społeczeństwie Polskim. Pesymista różni się od optymisty poziomem wiedzy.:D

4

@DaPidejpi Może i nie najbardziej , ale na pewno jednym z niewielu , które mają taki dorobek.

0

@izabella Barca nigdzie w całej swoje historii nie grała z 5 obrońcami. Nigdzie!
Po prostu męskie sprawy.:D. Nie zwracaj uwagi. Mam prostą zasadę, z kobietami żadnych sporów. Masz racje i przepraszam.

4

@Rewolucja123 , @Encore , wzywam do ściany. :D. Co się stało? City poległo?
Lubię to napisać: "a nie mówiłem" :D.
A tak na serio, bardzo ciężko wygrać z zespołem , który gra 3-6-1. W drugie połowie zagrali 1-9-1. :D I po ptakach. Nienawidzę takiej piłki, ale ....... pieniędzy nie pachną. Dziękuje Chelsea. Niestety , taka jest teraz piłka. Obrzydliwa Niemiecka szkoła bojek gladiatorów. Fizyka , szybkość, wyrachowanie. Nie ma miejsca na finezje, technikę i romantykę. Pozdrawiam.
https://naforum.zapodaj.net/8b7c20dfccef.jpg.html

0

@wpwelement Zawsze chciałem Was spytać. Czy Wy macie lokal, biuro, siedzibę? Czy pracuje cię wyłącznie zdalnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?