0

@Zoker Nie mam teraz czasu. Polecam najpierw : Tybetańska Księga Zmarłych.
Po drugiej: my nie możemy i nie mamy takiej świadomości o przeszłych wcieleniach, bo to mechanizm obronny. Wyobraż sobie sytuację , że na przykład stoi przed tobą mały chłopiec , a ty wiesz że w przeszłym wcieleniu to była twoja zmarła żona, albo dziadek i tak w nieskończoność. Absurd. To jest ukryto głęboko w naszych genach.

1

@Zoker Bardzo długi i skomplikowany temat. Reinkarnacja to podstawa życia. Tylko jedno powiem: ten kto przeżyję 84 cykli (łat), już nie wróci. Jak będę mieć czas napisze więcej.

1

@norbi77 Maldini, Zanetti.

0

@Kow_aLL A ja zaproponował by sous=vide (cyrkulator), zamiast thermomixu. A najlepiej oby dwa. Już można kupić za niewielkie pieniądze. Jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, nie nic lepszego. Wybitny smak potraw z cyrkulatora nie ma sobie równych.
I zapomni o ziemniakach w każdej postaci. Nic gorszego dla zdrowia.

4

@GeneralXavi Co jest smutnejszego od filmu "Hachiko".

0

@clyde Zdjęcie poproszę do studia. Zdjęcia droga damo.

2

@klopx Intersraler, Atlas Chmur, nu i perełka:"To nie jest kraj dla starszych ludzi".

0

@Nazio87 Że co??!))))

0

Jednak jaka piękną jest ta zima w Mordorze. Nice.
Chociaż sam jestem południowcem, to piep...ć to łato. Nic piękniejszego od śniegu nie ma. Grande.

1

@ranger3120 Stek robi się tylko z mięsa dojrzałego. To znaczy , mięsa które z miesiąc czasu dojrzało w odpowiedniej temperaturze w odpowiednich warunkach. Świeże mięso nie nadaję się na steka.
Jeżeli już, to bardzo gorąca , żeliwna patelnia. Najpierw boki obsmażyć, potem z dwóch stron po 5=6 minut. Czosnek, tymianek zielony, masło.
Co to dzisiaj na LR, sami kucharze pozbierali się?))))

2

@kuz Brawo Ty! Kawałek poproszę do Warszawy , kurierem. )))

0

@sonek Do czasu, jak pokryje się zieloną warstwą. Mam wielką nadzieję że zobaczymy Ci jeszcze na forum.))))

1

@MesQueUnClub_87 W takim razie muszę dla Ciebie jakiś nietuzinkowy przepis podać. Trochę czasu, Panie. Cierpliwości.

1

@MesQueUnClub_87 Jakie danie perfekcyjne gotujesz? Pytam z ciekawości, jako zawodowy.))))

2

@mikael Obowiązkowo. Jeden z najlepszych seriali.

1

@clyde Mało kobiet na forum. Wszyscy chcą umówić się na randkę.)))
Bez wazeliny, ale podziwiam, że grasz w DS i Bloodborne. Wybornie. Znam tę gry na wylot, wiem ileż nerwów straciłem. Brawo Ty. ))))

1

@bartekvisca Zazdroszczę tym ludziom, który myślą że wszystko wróci do "normy" i będzie jak było. A kji tam, zapomnijcie.

3

@clyde Nie spodobała by się ta dyskusja. ))))) Czytałem.

0

@Sulimo Co to za film? O czym, jaki temat?

0

Komentarz usunięty

0

@maciestek Tak jak w DS i dużo lepiej. Polecam, nie pożałujesz. Naprawdę dobra robota. Przyjemnie grasz się. Nie wiem czy mi wydaję się, ale chyba trochę łatwiejsze przechodzenie niż na PS3. Ale to było wieki temu, a tą serią przeszedłem nie jeden raz. Co tam dużo gadać, gra obowiązkowa.

0

Nie oglądam meczu, jak tam chłopaki trzymają się? Mam nadzieję że chociaż nie za wysoko przegrają.
Ku...a, ja już nie wiem czy to tragedia czy to piep...a komedia.

0

@BobLeeAwagger Do budowania składu w MC. To taka zachęta od Konami, do wydawania pieniądzy.

1

@norbi77 Bardzo fajne goli. Widać że umiesz. Może kiedyś zagramy.

0

@norbi77 Spróbuj. Nie pożałujesz. Derby Boca vs River Plate. Nalegam.))) Jeden sezon. Proszę.
Po 3 sezonie? Na legendę grasz czy co?)))

0

@Bykunn Ludzie, co z wami? Przecież Polacy to mądry naród. Czy ja musze tłumaczyć się , że tu nie chodzi o śpiewanie. Naprawdę w całych stanach nie znalazło się nikogo a tylko Ledy Gaga , kojażona z Baba Jagą.

0

@Chakalaka Sorry za pytanko. Ty tak na serio zawsze jesteś po "stronie światła" czy to tak tylko na LR? Na serio masz tę przekonanie polityczne? W razie czego , nie lubię polityki i nie mam zamiaru nikogo obrażać.

0

@norbi77 Próbowałeś zagrać ligę Argentyny za Boca albo River?

7

Polityka to szambo. Ale....Ledy Gaga śpiewająca hymn USA , to dopiero tragedia tego narodu. Jaka groteska i upadek cywilizacji Gondoru. Brak słów.

0

@RonnieVEB O,tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?