@Zoker Nie mam teraz czasu. Polecam najpierw : Tybetańska Księga Zmarłych. Po drugiej: my nie możemy i nie mamy takiej świadomości o przeszłych wcieleniach, bo to mechanizm obronny. Wyobraż sobie sytuację , że na przykład stoi przed tobą mały chłopiec , a ty wiesz że w przeszłym wcieleniu to była twoja zmarła żona, albo dziadek i tak w nieskończoność. Absurd. To jest ukryto głęboko w naszych genach.
@Zoker Bardzo długi i skomplikowany temat. Reinkarnacja to podstawa życia. Tylko jedno powiem: ten kto przeżyję 84 cykli (łat), już nie wróci. Jak będę mieć czas napisze więcej.
@Kow_aLL A ja zaproponował by sous=vide (cyrkulator), zamiast thermomixu. A najlepiej oby dwa. Już można kupić za niewielkie pieniądze. Jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, nie nic lepszego. Wybitny smak potraw z cyrkulatora nie ma sobie równych. I zapomni o ziemniakach w każdej postaci. Nic gorszego dla zdrowia.
@ranger3120 Stek robi się tylko z mięsa dojrzałego. To znaczy , mięsa które z miesiąc czasu dojrzało w odpowiedniej temperaturze w odpowiednich warunkach. Świeże mięso nie nadaję się na steka. Jeżeli już, to bardzo gorąca , żeliwna patelnia. Najpierw boki obsmażyć, potem z dwóch stron po 5=6 minut. Czosnek, tymianek zielony, masło. Co to dzisiaj na LR, sami kucharze pozbierali się?))))
@clyde Mało kobiet na forum. Wszyscy chcą umówić się na randkę.))) Bez wazeliny, ale podziwiam, że grasz w DS i Bloodborne. Wybornie. Znam tę gry na wylot, wiem ileż nerwów straciłem. Brawo Ty. ))))
@maciestek Tak jak w DS i dużo lepiej. Polecam, nie pożałujesz. Naprawdę dobra robota. Przyjemnie grasz się. Nie wiem czy mi wydaję się, ale chyba trochę łatwiejsze przechodzenie niż na PS3. Ale to było wieki temu, a tą serią przeszedłem nie jeden raz. Co tam dużo gadać, gra obowiązkowa.
Nie oglądam meczu, jak tam chłopaki trzymają się? Mam nadzieję że chociaż nie za wysoko przegrają. Ku...a, ja już nie wiem czy to tragedia czy to piep...a komedia.
@Bykunn Ludzie, co z wami? Przecież Polacy to mądry naród. Czy ja musze tłumaczyć się , że tu nie chodzi o śpiewanie. Naprawdę w całych stanach nie znalazło się nikogo a tylko Ledy Gaga , kojażona z Baba Jagą.
@Chakalaka Sorry za pytanko. Ty tak na serio zawsze jesteś po "stronie światła" czy to tak tylko na LR? Na serio masz tę przekonanie polityczne? W razie czego , nie lubię polityki i nie mam zamiaru nikogo obrażać.
0
@Zoker Nie mam teraz czasu. Polecam najpierw : Tybetańska Księga Zmarłych.
Po drugiej: my nie możemy i nie mamy takiej świadomości o przeszłych wcieleniach, bo to mechanizm obronny. Wyobraż sobie sytuację , że na przykład stoi przed tobą mały chłopiec , a ty wiesz że w przeszłym wcieleniu to była twoja zmarła żona, albo dziadek i tak w nieskończoność. Absurd. To jest ukryto głęboko w naszych genach.
1
@Zoker Bardzo długi i skomplikowany temat. Reinkarnacja to podstawa życia. Tylko jedno powiem: ten kto przeżyję 84 cykli (łat), już nie wróci. Jak będę mieć czas napisze więcej.
1
@norbi77 Maldini, Zanetti.
0
@Kow_aLL A ja zaproponował by sous=vide (cyrkulator), zamiast thermomixu. A najlepiej oby dwa. Już można kupić za niewielkie pieniądze. Jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, nie nic lepszego. Wybitny smak potraw z cyrkulatora nie ma sobie równych.
I zapomni o ziemniakach w każdej postaci. Nic gorszego dla zdrowia.
4
@GeneralXavi Co jest smutnejszego od filmu "Hachiko".
0
@clyde Zdjęcie poproszę do studia. Zdjęcia droga damo.
2
@klopx Intersraler, Atlas Chmur, nu i perełka:"To nie jest kraj dla starszych ludzi".
0
@Nazio87 Że co??!))))
0
Jednak jaka piękną jest ta zima w Mordorze. Nice.
Chociaż sam jestem południowcem, to piep...ć to łato. Nic piękniejszego od śniegu nie ma. Grande.
1
@ranger3120 Stek robi się tylko z mięsa dojrzałego. To znaczy , mięsa które z miesiąc czasu dojrzało w odpowiedniej temperaturze w odpowiednich warunkach. Świeże mięso nie nadaję się na steka.
Jeżeli już, to bardzo gorąca , żeliwna patelnia. Najpierw boki obsmażyć, potem z dwóch stron po 5=6 minut. Czosnek, tymianek zielony, masło.
Co to dzisiaj na LR, sami kucharze pozbierali się?))))
2
@kuz Brawo Ty! Kawałek poproszę do Warszawy , kurierem. )))
0
@sonek Do czasu, jak pokryje się zieloną warstwą. Mam wielką nadzieję że zobaczymy Ci jeszcze na forum.))))
1
@MesQueUnClub_87 W takim razie muszę dla Ciebie jakiś nietuzinkowy przepis podać. Trochę czasu, Panie. Cierpliwości.
1
@MesQueUnClub_87 Jakie danie perfekcyjne gotujesz? Pytam z ciekawości, jako zawodowy.))))
2
@mikael Obowiązkowo. Jeden z najlepszych seriali.
1
@clyde Mało kobiet na forum. Wszyscy chcą umówić się na randkę.)))
Bez wazeliny, ale podziwiam, że grasz w DS i Bloodborne. Wybornie. Znam tę gry na wylot, wiem ileż nerwów straciłem. Brawo Ty. ))))
1
@bartekvisca Zazdroszczę tym ludziom, który myślą że wszystko wróci do "normy" i będzie jak było. A kji tam, zapomnijcie.
3
@clyde Nie spodobała by się ta dyskusja. ))))) Czytałem.
0
@Sulimo Co to za film? O czym, jaki temat?
0
Komentarz usunięty
0
@maciestek Tak jak w DS i dużo lepiej. Polecam, nie pożałujesz. Naprawdę dobra robota. Przyjemnie grasz się. Nie wiem czy mi wydaję się, ale chyba trochę łatwiejsze przechodzenie niż na PS3. Ale to było wieki temu, a tą serią przeszedłem nie jeden raz. Co tam dużo gadać, gra obowiązkowa.
0
Nie oglądam meczu, jak tam chłopaki trzymają się? Mam nadzieję że chociaż nie za wysoko przegrają.
Ku...a, ja już nie wiem czy to tragedia czy to piep...a komedia.
0
@BobLeeAwagger Do budowania składu w MC. To taka zachęta od Konami, do wydawania pieniądzy.
1
@norbi77 Bardzo fajne goli. Widać że umiesz. Może kiedyś zagramy.
0
@norbi77 Spróbuj. Nie pożałujesz. Derby Boca vs River Plate. Nalegam.))) Jeden sezon. Proszę.
Po 3 sezonie? Na legendę grasz czy co?)))
0
@Bykunn Ludzie, co z wami? Przecież Polacy to mądry naród. Czy ja musze tłumaczyć się , że tu nie chodzi o śpiewanie. Naprawdę w całych stanach nie znalazło się nikogo a tylko Ledy Gaga , kojażona z Baba Jagą.
0
@Chakalaka Sorry za pytanko. Ty tak na serio zawsze jesteś po "stronie światła" czy to tak tylko na LR? Na serio masz tę przekonanie polityczne? W razie czego , nie lubię polityki i nie mam zamiaru nikogo obrażać.
0
@norbi77 Próbowałeś zagrać ligę Argentyny za Boca albo River?
7
Polityka to szambo. Ale....Ledy Gaga śpiewająca hymn USA , to dopiero tragedia tego narodu. Jaka groteska i upadek cywilizacji Gondoru. Brak słów.
0
@RonnieVEB O,tak.