La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

3

Jak albo ile smażycie steka by był zjadliwy? Chodzi mi oto, że jak smażę tego steka np. z antrykotu to ten tłuszcz jest taki twardy, że nie idzie tego zmielić, co z tym zrobić, macie jakieś pomysły? Wybitnym kucharzem nie jestem :D

2

@ranger3120 ja raczej na oko to robię, około 2 min z każdej strony, zależy od grubości steka. Najważniejsze żeby stek miał temperaturę pokojową a patelnia była mooocno rozgrzana a po smażeniu zostawić mięso na 5 minut żeby odetchnęło. Tą boczną część z tłuszczem również odkrajam bo nie lubię ;p

1

@ranger3120 Stek robi się tylko z mięsa dojrzałego. To znaczy , mięsa które z miesiąc czasu dojrzało w odpowiedniej temperaturze w odpowiednich warunkach. Świeże mięso nie nadaję się na steka.
Jeżeli już, to bardzo gorąca , żeliwna patelnia. Najpierw boki obsmażyć, potem z dwóch stron po 5=6 minut. Czosnek, tymianek zielony, masło.
Co to dzisiaj na LR, sami kucharze pozbierali się?))))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?