10

Wielka szkoda mi CD Projekt. Mam nadzieję że to tylko chwilowa wpadka. Teraz jest bardzo ciężko utrzymać się na rynku gier klasy AAA. Ciężki i cholerne ryzykowny rynek . Wystarczy jedna niedopracowana gra i akcji idą w dól. CD zapomniał o jednej poważnej kwestii na dzisiejszy czasy, a mianowicie o gimbazie, którą już nie interesuję sam gameplay. Musi być gow..o, ale podane w pięknej oprawie, musi śmigać w super rozdzielczość i reszta bzdur, nie mających nic wspólnego z gameplay. Nikt nie zwraca uwagi na to ile pracy włożoną w tą gre. Dialogi, postacie,miasto, wszystko. Ale kogo to interesuje, bo jakiś "wielki fachowiec" na youtube recenzję wystawił z ocena 3 albo 4.
Mam wielka nadzieję że podniosą się, czego im od serca życzę.

1

Co on powiedział? "Będziemy walczyć jak zawsze"?? A może nie trzeba "jak zawsze", proszę.

1

Nu i wybuchła LaRambla. Było do przewidzenia. Nasza gra teraz to cóż niepojętnego.
Zjazd niesamowity. Od najlepszych do twardych średniaków. Najgorsze , że każdy , kto trafi do Barcelony , jakimś cudem zaczyna tracić wszystkie swoi walory i umiejętności. To jakaś klątwa.

1

@Kamilos84 Zdecydowanie! Tę jego nokauty w pierwszej rundzie. Był prawdziwym Terminatorem. The Best na zawsze!

2

@macio_944 Powodzenia. I jeszcze cóż. Nie wiem na jakiej kamerze grasz, ale od serca proponuje "z góry", radar też wyłącz i paski wytrzymałości. Będzie jak w "prawdziwej" piłce. Na początku ciężko , ale potem....frajda niesamowita, Polecam ML w lidze Argentyny. Boca Juniors albo River Plate i zobaczysz prawdziwą atmosferę derby, racy podpalone na stadionie i td. Ta gra jest zaje....a, tylko trzeba w nią grać prawidłowo. Kłaniam się.

0

@puyol_presidend5 Honda. Japońska Honda, nie?

0

@Sulimo Przecież nie śpimy. O czym gadamy? Może o Hermionie Granger z ją bajkową różyczką?

0

@macio_944 Musisz wygrać 5 meczy z rzędu na SS, żeby mógł grać na Legend. )))))) To już tak łatwo nie będzie. Uwierz. Masakryczny poziom.

2

@macio_944 Na Legenda??! Nie wierze. Nie wierze i kropka, albo musisz startować w turnieju MŚ. U mnie na Legendzie, najwyższy wynik, to 2-0, 3-1.

0

@4drian0 https://wearmedicine.com Jeżeli chodzi o jakość -cena , to jeden z najlepszych. Jeszcze nie żałowałem ani jednego zakupu.
Jeżeli Ci stać , to bezkonkurencyjny :https://royalcollection.pl

1

@fcbarcafan19 Bierz "HAMA", ma certyfikat UE. Sprawdzono.
https://naforum.zapodaj.net/608177d1dbb2.jpg.html

1

@DaPi Lenglet, Bruce Willis , tragedia.
Ibrahimovic, Neymar. Strata nie do odrabiania.

21

@szela1899 Ale jest i dobra nowina. Tarzan na zawsze zostanie się białym. Bo kto w Hollywood zaryzykuje zatrudnić do takiej roli afroamerykanina?)))

1

Znalazłem to w końcu. Wszystkim , które lubią filmy o wojnie, polecam od serca. Niesamowity hardkor w wersji Bollywood. Majstersztyk , trzyma w napięciu do końcowych napisów. Tutaj trailer filmu, na youtube jest pełna wersja.


https://naforum.zapodaj.net/27d9945521f7.jpg.html )))))))))))))))))))))

2

@PatrychoO Bo większość gra w trybie kooperacji w MK. Dużo ludzi gra w trybie 2x2 albo 3x3.

0

@Criss18Barca Bramkarz, Czarodziej i masażysta. Reszta na średnim piłkarskim poziomie. I nie mówcie mi tutaj o Dembele i Ansu. Nikt jeszcze nie wie , czy jeden kiedykolwiek dostanie zielone światło od znachorów a drugi osiągnie sukces.

1

@HERORICH2 Dajcie nam Simeone, zabierajcie wprawie wszystkich)).
Człowiek-instytucja , trener z dużymi ja..mi, Prawdziwy Ork z krwi i kości. Maestro, Leon Zawodowiec i Kratos w jednym. Lubię go.

0

@ProMILs " Kevin w Nowym Jorku" jeszcze gorzej. A do tego Donald Trump w roli epizodycznej. ))))

2

Jak po mnie , "Listy do M " ma w sobie więcej noworocznej magii niż "Kevin". Wiem, głupi film, ale jakoś ta atmosfera świąt podana w nim ,jest wspaniała. Po prostu lubię ten film.

0

@BarcaInfo ))))))))):))):::)::))))))). Po prostu "minuta ciszy".)))))

0

@MESSIah16 Różnica jest taka , że Cruyff zmienił totalnie grę w piłke w porównaniu co było do niego. Zmienił w football totalny. Do niego nikt tak nie gral, co nie zmniejsza zasług Maszyny. Nie za bardzo można ich porównywać.

1

Kocham La Rambla, po przegranym meczu. Przyzwyczaj cie się w końcu. Stało się to czego obawiałem się najbardziej, po woli a może i nie powoli , czeka nas drugi Milan. Bardzo a to bardzo smutno.

2

@konrad1661 Co mogę powiedzić. Z kuchnią jestem związany 25 lat.))) Feta i mango mają w sobie dużo wilgoci, nu jeżeli tylko chcesz zrobić pastę z mango.))) Smacznego.

0

@konrad1661 Nie za bardzo trafne połączenie. Jeżeli ser, to tylko twardy, na przykład sałatkowy bałkański. Do mango najlepsze są jajka, kolendra albo pietruszka z czosnkiem.

1

@Kusco15 Prosze jeszcze, więcej takiej informacji. Mój ulubiony temat. Chociaż aż takiego ciężkiego dzieciństwa nie miałem, reszta pasuje.

0

@Barwindg E, ileż można. Odchodzą największe gwiazdy.Co za ironia losu.

3

@Barwindg Co z nim stało? Trafił pod kola miejscowej inkwizycji?

1

I co? Znów nikogo na LR? W ogóle nocne życie w RP nie istnieje. Dramat.
I pamiętaj cie: jeżeli na Ziemi zniknie całe jedzenie , to ludzkość jeszcze trzy lata może przetrwać ,zjadając innych ludzi. Obiecująca statystyka. Mi to się podoba. Dobrej nocy LR.
https://naforum.zapodaj.net/4ffbe937c82f.jpg.html

1

@Messibestplayerintheworld Jak każda FIFA.

1

Barcelona-Real . PS5.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?