@Sulimo Piękny ten język orków, nie? Poezja. Rammstein musi w tym języku swoi ballady zaśpiewać. Chyba podam im tę ideę. Nie masz słownika takiego? Ja by wszystkie posty na LR w tym języku napisał by.
@IronSanHybrid IronMan, tobie na tą stronkę. Tam tych filmików , które tak lubisz , z milion codzienne. Dasz radę, wierze w Ciebie: https://www.yapfiles.ru
@Barwindg Mieszkałem w Syberii pół roku. Nowosybirsk. Powiem tak. -30 w Syberii, to -10 w Polsce. Bo jest suchy klimat, nie czuć tego mrozu tak, jak może wydawać się.
@Mixtape Tylko obawy? Ja czuje że przegramy. Wiem, wiem: musisz wierzyć, cuda zdarzają się, jak to , my potęga i td. Ale z tej potęgi zostałi się tylko wspomnienia. Przegramy.
@RomanHoffer Właśnie , mam pytanko. Może pamiętasz z tego serialu. Był jeden odcinek "Oficer", w którym chory psychicznie typ, uprowadza młodą dziewczynę z zespołu oficerskiego. Brzmi tam bardzo piękna melodia na pianino. Za nic nie mogę tej melodii znależć.
1
@Sulimo Piękny ten język orków, nie? Poezja. Rammstein musi w tym języku swoi ballady zaśpiewać. Chyba podam im tę ideę.
Nie masz słownika takiego? Ja by wszystkie posty na LR w tym języku napisał by.
0
@Michu30 https://areejledore.com/fragrances/
Szkoda pieniędzy na te wszystkie Lacoste,Givenchy i Dolce. Kup cóż z niszowych.
Nasomatto, Montale, Amouage.
Tutaj poczytasz o perfumach:https://nezdeluxe.pl
0
@RIP_IABC Oczywiście. Używałem i używam tylko Signal. Polecam każdemu. A nad tym" kasowaniem konta i żegnam" ubolewam.
0
@DaPi Numer do dilera poproszę. Dobry towar widzę masz.
2
Czy to już upadek zachodniej cywilizacji czy podniesiemy się? Ja widzę to na czarno.
I pamiętaj cię: pesymista to dobrze poinformowany optymista.
0
@BorzyKrzys O, widzę że też jesteś miłośnikiem kina. Brawo. Szkoda że tak rzadko podajesz ciekawostki.
2
@Bartunek Bingo! Gracias towarzyszu.
2
@Coutinho007 O,tak. Mam wielką nadzieję że z niego wyrośnie drugi Iniesta. Ma k temu wprawie wszystkie walory.
0
@Chaoss Stary jestem. Jeszcze Piłsudskiego pamiętam. Co to znaczy w Waszym zrozumieniu: taktyczny? ))))))
1
@MesQueUnClub_87 https://naforum.zapodaj.net/83933d2aad54.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/b01d4b18954e.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/6dff99b3f295.jpg.html
5
Chce cię nad księżycem polatać , na żywo? Proszę bardzo. W 4K. Japoński zond "Koguja" do usług.
1
@IronSanHybrid IronMan, tobie na tą stronkę. Tam tych filmików , które tak lubisz , z milion codzienne. Dasz radę, wierze w Ciebie: https://www.yapfiles.ru
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid :D https://naforum.zapodaj.net/cb775038b3dd.jpg.html
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Bo teraz nastąpili czasy Jokerów i Thanosów. I oby tak zostało. Lubię chaos.
0
Cóż czuje że ten 2021 będzie bardzie ciekawszym rokiem.
0
@clyde Polecam i to bardzo, Little Nihgtmares. Fajna gra , na PS Store teraz za groszy bo w lutym druga część wychodzi. Limbo tez w takich klimatach.
0
@Gaz Dziękuję bardzoooooooooo!
2
Spiralna Galaktyka NGC 2008. Światło z tej galaktyki pokonało 425 000 000 łat żeby dotrzeć do Ziemi. Foto NASA.
https://naforum.zapodaj.net/716d0b62cc48.jpg.html
9
@Barwindg Mieszkałem w Syberii pół roku. Nowosybirsk. Powiem tak. -30 w Syberii, to -10 w Polsce. Bo jest suchy klimat, nie czuć tego mrozu tak, jak może wydawać się.
10
@Mixtape Tylko obawy? Ja czuje że przegramy. Wiem, wiem: musisz wierzyć, cuda zdarzają się, jak to , my potęga i td. Ale z tej potęgi zostałi się tylko wspomnienia. Przegramy.
11
@Barwindg Ojmiakon (Jakucja) -46 C )))))))))))
0
@RomanHoffer Właśnie , mam pytanko. Może pamiętasz z tego serialu. Był jeden odcinek "Oficer", w którym chory psychicznie typ, uprowadza młodą dziewczynę z zespołu oficerskiego. Brzmi tam bardzo piękna melodia na pianino. Za nic nie mogę tej melodii znależć.
1
@Fenelon "Odwróceni", pierwszy "Pit Bull".
41
Nowosybirsk. -40 'C. https://naforum.zapodaj.net/87ff5af3b4cc.jpg.html
5
@PatrychoO Janusz Gajos, Mariusz Dziędzieł, Dorociński.
1
@PatrychoO Spróbuj Earl Gray Cream. Właśnie Cream, jeżeli znajdziesz . Poezja.
Long Xu (chiny), Cecond Flush( Indie), Gyokuru (Japonia). Smacznego.
4
A jednak Thanos miał racje. Gdzie wziąć taką rękawice?
1
@Encore Jak zawsze.