1

@Sulimo Piękny ten język orków, nie? Poezja. Rammstein musi w tym języku swoi ballady zaśpiewać. Chyba podam im tę ideę.
Nie masz słownika takiego? Ja by wszystkie posty na LR w tym języku napisał by.

0

@Michu30 https://areejledore.com/fragrances/
Szkoda pieniędzy na te wszystkie Lacoste,Givenchy i Dolce. Kup cóż z niszowych.
Nasomatto, Montale, Amouage.
Tutaj poczytasz o perfumach:https://nezdeluxe.pl

0

@RIP_IABC Oczywiście. Używałem i używam tylko Signal. Polecam każdemu. A nad tym" kasowaniem konta i żegnam" ubolewam.

0

@DaPi Numer do dilera poproszę. Dobry towar widzę masz.

2

Czy to już upadek zachodniej cywilizacji czy podniesiemy się? Ja widzę to na czarno.
I pamiętaj cię: pesymista to dobrze poinformowany optymista.

0

@BorzyKrzys O, widzę że też jesteś miłośnikiem kina. Brawo. Szkoda że tak rzadko podajesz ciekawostki.

2

@Bartunek Bingo! Gracias towarzyszu.

2

@Coutinho007 O,tak. Mam wielką nadzieję że z niego wyrośnie drugi Iniesta. Ma k temu wprawie wszystkie walory.

0

@Chaoss Stary jestem. Jeszcze Piłsudskiego pamiętam. Co to znaczy w Waszym zrozumieniu: taktyczny? ))))))

5

Chce cię nad księżycem polatać , na żywo? Proszę bardzo. W 4K. Japoński zond "Koguja" do usług.


1

@IronSanHybrid IronMan, tobie na tą stronkę. Tam tych filmików , które tak lubisz , z milion codzienne. Dasz radę, wierze w Ciebie: https://www.yapfiles.ru

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid Bo teraz nastąpili czasy Jokerów i Thanosów. I oby tak zostało. Lubię chaos.

0

Cóż czuje że ten 2021 będzie bardzie ciekawszym rokiem.

0

@clyde Polecam i to bardzo, Little Nihgtmares. Fajna gra , na PS Store teraz za groszy bo w lutym druga część wychodzi. Limbo tez w takich klimatach.

0

@Gaz Dziękuję bardzoooooooooo!

2

Spiralna Galaktyka NGC 2008. Światło z tej galaktyki pokonało 425 000 000 łat żeby dotrzeć do Ziemi. Foto NASA.
https://naforum.zapodaj.net/716d0b62cc48.jpg.html

9

@Barwindg Mieszkałem w Syberii pół roku. Nowosybirsk. Powiem tak. -30 w Syberii, to -10 w Polsce. Bo jest suchy klimat, nie czuć tego mrozu tak, jak może wydawać się.

10

@Mixtape Tylko obawy? Ja czuje że przegramy. Wiem, wiem: musisz wierzyć, cuda zdarzają się, jak to , my potęga i td. Ale z tej potęgi zostałi się tylko wspomnienia. Przegramy.

11

@Barwindg Ojmiakon (Jakucja) -46 C )))))))))))

0

@RomanHoffer Właśnie , mam pytanko. Może pamiętasz z tego serialu. Był jeden odcinek "Oficer", w którym chory psychicznie typ, uprowadza młodą dziewczynę z zespołu oficerskiego. Brzmi tam bardzo piękna melodia na pianino. Za nic nie mogę tej melodii znależć.

1

@Fenelon "Odwróceni", pierwszy "Pit Bull".

41

5

@PatrychoO Janusz Gajos, Mariusz Dziędzieł, Dorociński.

1

@PatrychoO Spróbuj Earl Gray Cream. Właśnie Cream, jeżeli znajdziesz . Poezja.
Long Xu (chiny), Cecond Flush( Indie), Gyokuru (Japonia). Smacznego.

4

A jednak Thanos miał racje. Gdzie wziąć taką rękawice?

1

@Encore Jak zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?