Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanVictoraIbarbo Nadzieja w Guardioli może ze chce się wymienić Gvardiolem za DeJonga
0
@Firestone Już nawet tej dzidy do przodu nie ma ale czy to jego wina że z niego i Kounde zrobił Flick pomocników oni ani dobrze nie bronią ani nie atakują na wahadłach są dodatkową opcją do krótkiego podania po obwodzie . Oni wszyscy razem z pomocnikami nie ogarniają gry trójkątów powinno im się puszczać filmiki z gry Xaviego,Busquetsa,Iniesty,Messiego,Pedro,Alvesa,Eto"o,Neymara,Suareza, Fabregasa i Alby jak ustawiali się na boisku i zmieniali pozycjami żeby rozklepać rywala. Teraz nie ma w ogóle ruchu w środku pola wszyscy biegna i podaja miedzy soba w jednej linii a przed nimi ściana obrony rywala.
1
@Litman Ozłoć nas kandydatami którzy ze chcą tu przyjść i będzie nas na nich stać
0
@Luk_1988 On chce obnizki pensji za możliwosc pozostania w klubie
0
Niech się zapytają Fabregasa czy mu sie nie przyda w COMO
0
15 mln wyparowało :(
0
@Jersi1 Gdybyś ty był trenerem nikt by nie słyszał o Busquetsie xd
2
@ShawnC Jak się rozwijał i słał piękne podania to wrócił blondasek i grał nie wiadomo za co teraz Marcowi bedzie trudno wrócić do formy grasz zajebiscie łapiesz lekki uraz wracasz i nie grasz mogła mu łepetyna siąść
1
@luckyluke8wwa Jedyne za co płaciliśmy to chyba za sędziowanie na korzyść Realu żeby nie odstawali od nas zbytnio bo byli tak słabi. Z resztą jak można korumpować kogoś i mieć z tego straty w postaci utraty trzech mistrzostw 06/07 , 13/14 i 16/17...
0
@gohan77 Powinien spelnic zyczenie ojca o Seria A
1
@elrubio Przy debilach takich jak Gaspart,Bartomeu to mógłby być gwóźdź do trumny Laporta jest trochę hachmęciarzem ale drugi raz ratuje klub a wiecznie żyć nie będzie
0
Do Elona niech się zgłoszą jak już. Ostatnio Manchester chciał kupować a z tego co mi się przewinęło kiedyś w jakichś artykułach to chyba nas lubi oglądać
0
@19xavi93 tvp sport chyba ale czy na tak wczesnej fazie pucharu coś puszczą to nie jestem pewien
0
Każdy byle nie Raul jego coś się obawiam
2
Tak posprzedawajcie mediom wasze zagrywki na pewno w następnych spotkaniach wam wyjdą
0
@fotohobby Obecnie są na tak niskim poziomie że Ci panowie mogą ich wyeliminować i będzie niespodzianka
0
@yoli Po co Ci drugi Araujo ? to już wolę Van Dijka z niskim kontraktem jako zapchajdziurę do czasu aż grubcio wyczaruje jakieś środki na transfery może z ameryki południowej kogoś znajdą
0
On jest ofiarą głównie ciotmeństwa DeJonga który robi dziury w środku pola i oddaje pole gry przeciwnikowi zamiast rysować rywala ten biegnie równo z gościem podprowadzając go jak najbliżej bramki... Kounde też jest myślami na pokazach mody zamiast na boisku . Potem taki w gorącej wodzie kąpany Araujo biegnie za przeciwnikiem wybiegającym im z za pleców 1 vs 1 z bramkarzem i go kasuje
0
Idź się paralityku na siłowni wzmocnij a nie tu pierdolety jakieś spuszczasz
0
Czyli że będzie mógł odejść za frajer za dwa lata szczerze jak ma tak odejść to niech idzie już teraz za 150 mln
1
@Gall 12,500,000 mln
0
To dobra wiadomość dla budżetu który nie istnieje a klubowi który sprzeda Eyonga niech odpalą kogoś na wypożyczenie
1
Przydałby się taki trener od obrońców taki mentor Carles Puyol
0
Wypuśćcie małolatów z między słupków na wypożyczenia w razie czego jak odpalą to najszybciej się na nich zarobi
5
Z tego co wiem jest w formie nawet Alnasrał lideruje w tabeli . Grubcio ściągaj go w styczniu do domu
1
Mówiłem dajcie czas Gerardowi stara się oby wyszedł z niego dobry ŚO
0
@Recha_0684 Problem jest w dziurawej pomocy tylko Pedri tam biega nie mają kontroli w środku pola obrona gra za wysoko rywal sciaga nas na jedną stronę jak chce otwierając sobie przestrzenie z drugiej strony boiska oni ciągle tracą takie same bramki po podaniu wzdłuż pola karnego .
0
Dla mnie ten stadion to też dramat wyjebali 900 mln i nie zrobili Xaviemu laboratorium od murawy tak jak mają na Bernabeu xd albo chociaż jak na stadionie Schalke murawa wyjeżdża po za stadion nie pomyśleli w ogóle o monetyzacji stadionu pod kątem organizacji jakichś koncertów w przerwie między sezonami. Mam nadzieje że chociaż z kibli nie bedzie jebało na cały korytarz tak jak kiedyś
7
A biegać kiedy zaczną? Czy przemęczone pizdeczki są początkiem sezonu ?
1
Szybciej odpadniesz szybciej odejdziesz impotencja taktyczna na miarę Xaviego