Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A biegać kiedy zaczną? Czy przemęczone pizdeczki są początkiem sezonu ?
1
Szybciej odpadniesz szybciej odejdziesz impotencja taktyczna na miarę Xaviego
0
@MagdJanko
14 - 9 - 28
11
27 16
3 - 5 - 15 - 24
13
1
@seba444 po wkurwionemu
1
Karakaturą Neymara ?? No nikt Cię nie powstrzyma
0
@Guillegavira Ferminka zapomniałem wpisać . Ferran z Yamalem jak narazie z leszczami tylko coś graja z kimś lepszy nie istnieją w tym sezonie
1
Flicku dobry Erica nastawionego na grę obronną i walkę wpuszcza na kreatora gry obok melepety DeJonga który biega na kablu po okręgu chłop dryblingu przez lewe biodro nie ma hahaha . Modelka top gra na wybiegu w szpilkach został . Beduin z 7 jakiś nie odżywiony albo ćpa biega jakby go miał wiatr zdmuchnąć. Araujo dalej pustogłowie klepie mordą zamiast grać niech go wymienia na Martineza no cóż 45 mln w plecy będziemy ale lepsze to niż jego dalsza gra u nas.
0
@bolplast Ta Cubarsi nogę zostawił
0
Kurwa od początku sezonu gramy ustawieniem:
Rashford Lewy
Pedri
Balde Cubarsi Eric
Joan Garcia
Grając 7 przeciwko 11 ciężko coś zdziałać
0
@Chudini123 Ta pizde DeJonga razem z modelką sprzedać wpizdu gratis dorzucić tego beduina z 7
2
Za chuja mi się ta koszulka nie kojarzy z tam tym meczem XD ale tak to jest jak za robotę weźmie się jakiś odklejony debil projektant który nie ogarnia klimatu tam tych czasów . Pierwszy lepszy ziomek z insta zrobiłby 50 razy lepszy redesign tam tej koszulki
0
@Guillegavira Jeszcze może wystarczy go w styczniu zabrać spowrotem
0
Eyonga niech biorą i Doku jak City podpisze Viniciusa/Rodrygo
0
@Commando Kane nie ma takiej etyki pracy jak Lewy może skończyć się w pierwszym sezonie u nas . Żadnych starych dziadów no chyba że chcą skończyć jak Milan i Juventus
0
@johny11 Miał dwie okazję na powrót nie skorzystał po co przedłużył kontrakz Miami ?
1
@Greenalley Gdzie on tą piłkę rozgrywa do tyłu ? hahaha
0
@Norbiidolyamal De Jonga żeby nie grał już do końca sezonu ? niestety nie a szkoda
0
@Guillegavira Nie kontroluje gry w środku pola , nie wie co zrobić z piłką jak ma szanse uruchomić skrzydła nigdy nie widzi tych korytarzy przez które ma posłać piłkę do Rashforda i Yamala w obronie asystuje rywalowi robi wszystko żeby rywal rozegrał jak najlepiej piłke taki Kroos z Temu coś robi nie wiadomo dla kogo. Niech oddadzą tego perspektywicznego holendra do Atletico za 2 mln
0
Komentarz usunięty
2
@Gacu95 Co ty chcesz od półemeryta stoi tam od niechcenia
0
Kontuzja wypompowanych jąder? hahaha
0
Zima niech zbijają te 35 mln do 25 mln on nigdzie indziej z MU nie bedzie chciał odejść jak nie obniżą ceny to kolejne wypozyczenie latem nie ma co szastać kasą
1
Dobry wynik jak na miarę jakiegoś Sociedad czy Villareal
5
Wybiegany szybki bambo o profilu Eto"o
1
Remake starych koszulek róbcie downy z Nike ile można czekać na granatową i brązową z lat 2003-2005 , srebrną z bordowo granatowymi akcentami 99-00
0
Nie ma co analizować Mbappe zawsze strzela na lewo a Rodrygo wolne po długim wali ale przed telewizorkiem Cie Wojtuś chwaliłem rzuciłeś się gdzie Ci kazałem :D
0
Płakac zbytnio nie będę jak Lucho jest chętny na powrót Pan Hansi nie ma chyba siły na trzymanie w ryzach patałachów dłużej niż jeden sezon .
0
Kontuzje mózgu czy jaka ?
25
Usadzić Vifoniarza na ławce bo palemka mu odpierdala kozaczy jakby sypał bramkami i asystami jak Messi dostał wysoki kontrakt szlaufy się zleciały to po chuj ma się starać . Wolę widzieć na boisku głodnego gry i starającego się Ronnyego niż tego oflesia z opuszczonymi gaciami chłop dwa razy równowage stracił stojąc w miejscu...
2
@Kamil01 Dokladnie 2 lata jeszcze by poczłapał