Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider tylko informacje o ponad 9,5 mln znalazłem Pedri ma 12,5 mln
0
@Nightraider Coś koło 9,5 mln w 23/24 miał 6.8mln
0
@partymaker Pobiegł bez myślenia jak dzik w sosne i mu wyszło
0
Pedriemu brakuje gracji i wizji gry Iniesty nie głaszczę piłki stopą przy podaniach jak Xavi. Pedri to taki Fabritić
0
@AbelKabel Akurat na odwrót Robben grał na lewym skrzydle dość długo w PSV prawą zajmował Romedhal w Chelsea na prawej grał Duff dopiero w sezonie 06/07 Robben zaczął grać na stałe na prawym skrzydle. W Realu początkowo też zajmował lewe skrzydło przeszedł potem na prawe i w Bayernie już stale grał na prawym skrzydle. Bale grał na LO,LS , ŚPO i PS w Realu stale
0
Grają z leszczami niech przetestuje Yamala na fałszywej 9 a Roony z Rashfordem niech robią młyn na skrzydłach
1
@Blugrn Nie rozśmieszaj nas za darmo bym go nie chciał
0
@Uven U nas francuzi na obronie to zdechlaki Christnavala jeszcze zapomniałem
0
@Cule1797 Barcelona miała go dostępnego wczesniej za 35 mln Olmo chyba wtedy wybrali zamiast niego
0
@Cataloniec94 Ja trochę więcej pamiętam 2012 , 2016 , 2017 , 2018 , 2019 nawet to 2014 można naciągnąć w każdym z tych sezonów powinni mieć Ligę Mistrzów najwiekszy rywal z kraju był bity , Premier League zaliczała regres a z Włoch i Niemiec zagrożeniem były tylko Juventus z Bayernem z wiekszym naciskiem na Bayern . Odpadali tylko dlatego bo myśleli że nie trzeba biegać są tak zajebiści że Messi sam im wygra wszystko wystarczy mu podać piłkę tylko mózgu drużyny Xaviego już nie było a serce Iniesta sam już nie wyrabiał w pomocy cieszmy się że Andres obdarował nas Pedrim trzeba mu tylko znaleźć drugiego gościa do duetu
1
@turhiay Obrońców francuskich broń boże przecież to same zdechlaki są Thuram,Abidal,Umtiti daj spokój co do brazylijczyków nie ma się z czego śmiać Pele,Zico,Romario,Ronaldinho,Robinho,Neymar,Coutinho,Gabriel Jesus , Rodrygo i płaczek Vini wszyscy tam zaczynali
5
Lepiej niech tam bambusów w Ligue 1 obserwują bo im znowu drugi Doue za grosze przejdzie koło nosa i jakieś brazylijskie futsalowe młode talenty tam rodzą się brazylijscy bogowie . Skauting skauting skauting a nie wydawanie 100-200 mln na pompowane gwiazdeczki. Jedyny warty +100 mln jak na razie jest Alvarez robiący liczby w defensywnym Atletico
1
@Peniu Brak utrzymania mentalu na głodzie zwycięstw najgorszy wirus każdej generacji w tym klubie i samouwielbienie po jednym dobrym sezonie brak instynktu zabójcy
1
No i dobrze za darmo nie ucieknie teraz dobrze go wcisnąć gdzieś
0
@ShawnC Laporta ma w to wyjebane wyciągnie klub drugi raz z gówna stanie się nietykalny odejdzie dopiero jak umrze
2
Skoncz pierdolić i daj rozwiązania a nie czekaj przy korycie samemu trzeba być co nie ?
2
Wiezadlo poszlo
0
Ćwiczył ćwiczył 2007-2010
1
@Pablozeusz Mnie dziwi że za Rafe zostało 42 mln co oni im przestali płacić ?
0
@BISHBASHBOSH On po ligowym meczu byl juz nadgryziony i lysy go skonczyl xd
1
Niech dzwonią do Gladiatora czy mu się tam u tych arabów czasem nie podoba może będzie chciał wrócić
0
@xavi890 *od lat
2
W następnym spotkaniu widze Pedriego na pozycji Olmo a za nim Casado z De Jongiem. Olmo niech sobie odpocznie z 2 spotkania
1
To już jest Flicka prime u nas LM nie wygra. Nie przyznał że jego pionki biegają jak melepety na 40 % że zostali zabiegani przez graczy PSG którzy nie biegali nawet na 100%. Już został chłop stłamszony przez środowisko Barcelońskie
1
Pierdolisz o tych różnych brakach już od 5 spotkań a lebiegi biegają jak biegały na 50%
0
Komentarz usunięty
0
No zobaczymy Flicku czy to twoje wkurwienie było na pokaz...
Więcej pobłażania i dawania luzu to będą na pewno grać lepiej . Komu nie chce się zapierdalać to na listę transferowa idzie kontra a ci truchtem wracają i znowu podanie wzdłuż pola karnego ich miażdży
0
@Pin0chet Ciemniaki tym samym podaniem od 3 lat na pizde dostają
1
Tylko Pedri i Rashford są biegowo przygotowani reszta kompletnie nie przygotowana fizycznie rezerwy ich obiegały jprdl dobrze że Kvara i Dembele zdecydowali się im odpuścić robiąc sobie wolne...
0
@ali3gator Skąd wiesz może go Tek nauczył ?