Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krol211 Jako 4 byly ostatnio te katalonskie . Od 2009 wstecz byly dwa dom i wyjazd a wyjazdowka z poprzedniego sezonu stawała się trzecim zestawem alternatywnym dopiero od 2013/2014 mieliśmy po 3 nowe zestawy na kazdy sezon
0
Nie ma co żałować po sezonie odkupimy go za 40% wartości hahaha
2
@majkiii Dajcie spokój temu Olmo pracują nad nim jak nad poprzednią szklanką Pedrim
1
Nie zdobyła tylko zatrzymała bo oni są jego twórcą :P
0
@vene07 dlaczego lekceważące w pędzie nie ogarnął że wybiegl po za swiatlo bramki mierzyl do slupka zaliczyl dobra asyste do Raphinhi Lewy by tak nie poleciał na speedzie do przodu akcja byłaby zahamowana i budowana od zera
2
@slayer Normalnie walczy z demonami z Manchesteru xd
7
Najsowiciej opłacany 3 bramkarz w historii xd
0
Dwóch bramkarzy z 1 xd ?
1
Pozegnaj sie i United czeka
0
@elrubio Ciemnyś chłopie jak te pionki Laporty
0
A co tez ma frajerski zapis w umowie z odejsciem za free do arabow ?
4
@Tridente2015 Marciniak z holendrami na Varze
1
Ooo zwolni pensyjke :D
0
Jest !!!! Tyle się wstrzymywałem z kupnem koszulki Pau
4
@Atlas Nie lepiej młody niech korzysta z szansy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś czuje że Martin będzie grał na lewym ŚO
0
Jak odejdzie to niech sproboja 5 dać komuś innemu niz Cubarsiemu... Ale wkurw że odchodzi Gladiator...
1
@norbo80 I tylko z tego będzie zapamiętany jak Eder za bramke w finale euro
1
Chłop nie był nawet w 40% tak dobry jak Pedro a sie pruje że mu nie wyszło
3
@mint Ta na szubienice od razu
0
@Fake69 No dokładnie
2
Dla mnie pierwsza trójka powinna wyglądać tak Raphinha,Inigo,DeJong następnie bo jest ich chyba pięciu wszystkich to Lewy i Gavi
0
Niech poczeka aż Diogo Costa odejdzie z Porto a Deco powinien mu pomóc tam dotrzeć
0
Vitinha, Raphinha, Yamal/Salah
0
Opaske oddać Raphinhi
0
@Rhaan Klubom Premier League powinno się doliczać +30 mln za mniej niż 80 mln bym go nie oddał to jest ziomek podobny stylem gry do Xaviego glaszcze pilke przy podaniach jak on
6
Teraz prześwietlić kolano szukając mikro urazu żeby mu nie jebło więzadło mi tak poszło najpier zderzenie kolanem a 3 tygodnie pozniej wiezadla poszly
0
@vangoor Mi się wydaje że to tylko ławkowicz będzie który ma się bardzo dobrze prezentować pod przyszła sprzedaż za 30 mln