Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@torondirn Tanio a stabilnie tro jest to za
+-50 mln mamy dwóch szybkich graczy na dwie strony boiska
2
@Krystiansigma2734 Ale kolego my szukamy LS/N a nie PS a zmiennika dla Yamala właśnie kupiliśmy z Kopenhagi
0
@R_da_Souza_Faria dobre :D
2
I dobrze bo pewnie byłby niewypałem
0
@tbas City to przynajmniej kogoś co okienko jednak sprzedaje sporo wychowanków opylają w przeciwieństwie do tego gówna z Paryża
0
Chuj nie talent jak się skończył zanim się zaczął
0
Szkoda ziomka ale tak to jest jak się za bardzo ufa tym gównianym samochodzikom które są robione z gównolitu
8
Odjebać mi się od Casado
0
10 lat później czcionka nadal ta sama
0
@Maslo Nie czepiaj się może z Huaweia pisał tam autokorekta jest tak zjebana że szok buduje Ci zdania jakby się ukrainiec wypowiadał
0
@Midast Chodzi o to że grają tylko baskami i wychowankami i niczym ich nie przekabacisz
2
Jak będzie problem z tym transferem dalej to niech biorą Leao za 70 mln jak Milan go tylko na tyle wycenił i będą mieli płatność ratalną w kontrakcie tylko zapisać podpunkty że za jakieś lamerskie zachowania nie przykładanie się do treningów będzie karany
0
Za 90 mln byłbym wstanie pomyśleć nad tym
0
@nowy19pl Czystki co 5 lat i bedzie spokoj
0
@Murazor Stracił 1 mln tylko a i tak uważam go za inwestycje na przyszłość ma papiery na co najmniej poziom Thiago szkoda że go Fabregasowi nie wcisnęli do Como
0
Ma ktoś info o Rashfordzie ? Wczoraj czytałem że Flick zablokował transfer a ostatnio mówili że negocjacje się rozpoczęły
0
Za wcześnie jakby zdobył Ligę Mistrzów to dopiero po tym bym mu ją dał no ale 19 trzeba zwolnić dla Nico :P
2
Wciskac go łysemu póki go chce
1
@Romario87 Juz jako zawodnikowi mu sie odklejalo 2010-2013
0
@Eto'o9 R10 Daj siano na niego XD
0
@Kapitan9 Najpierw trzeba było podpisać Taha teraz nie ma mowy o sprzedaży jakiegokolwiek środkowego obrońcy . Jeden czy drugi złapie kontuzje i kim ich zastąpisz tym Cuencą który od wiatru się wywracał ?
0
Te krzesełka to jeszcze stare są zamontowane czy już nowe? bo wyblakłe strasznie są
1
@Iniesta19820815 I tak na koniec będziesz mógł Laporte cmoknąć w jajko ciesz się że wyciągnął klub z gówna 2 raz !!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
W dupe niech sobie wsadzą takie oferty :)
0
Szwaby najlepiej rozwijają sie u siebie
0
@denks1984 Oferty tych dziadów nie przekraczaja 5 mln :D
0
@LeoMessi1994 Tylko że prime Christensena znamy a jak ten maniek Araujo zostanie odbudowany przez Flicka to swój prime ma jeszcze przed sobą. Tak czy siak jeden i drugi musi zostać zastępstwa za nich nie mamy Tah był i się zmył.
0
Gdybyśmy mieli dobrego negocjatora to wcisnęlibyśmy go do Napoli. Inter , Milan i Juve to skąpe dziady
0
@TheKlucha Manchester United dawał podobno 150 mln .PSG oferowało Fatiemu 15 mln rocznie i 30 mlnl za podpis