1

@torondirn Tanio a stabilnie tro jest to za
+-50 mln mamy dwóch szybkich graczy na dwie strony boiska

2

@Krystiansigma2734 Ale kolego my szukamy LS/N a nie PS a zmiennika dla Yamala właśnie kupiliśmy z Kopenhagi

0

2

I dobrze bo pewnie byłby niewypałem

0

@tbas City to przynajmniej kogoś co okienko jednak sprzedaje sporo wychowanków opylają w przeciwieństwie do tego gówna z Paryża

0

Chuj nie talent jak się skończył zanim się zaczął

0

Szkoda ziomka ale tak to jest jak się za bardzo ufa tym gównianym samochodzikom które są robione z gównolitu

8

Odjebać mi się od Casado

0

10 lat później czcionka nadal ta sama

0

@Maslo Nie czepiaj się może z Huaweia pisał tam autokorekta jest tak zjebana że szok buduje Ci zdania jakby się ukrainiec wypowiadał

0

@Midast Chodzi o to że grają tylko baskami i wychowankami i niczym ich nie przekabacisz

2

Jak będzie problem z tym transferem dalej to niech biorą Leao za 70 mln jak Milan go tylko na tyle wycenił i będą mieli płatność ratalną w kontrakcie tylko zapisać podpunkty że za jakieś lamerskie zachowania nie przykładanie się do treningów będzie karany

0

Za 90 mln byłbym wstanie pomyśleć nad tym

0

@nowy19pl Czystki co 5 lat i bedzie spokoj

0

@Murazor Stracił 1 mln tylko a i tak uważam go za inwestycje na przyszłość ma papiery na co najmniej poziom Thiago szkoda że go Fabregasowi nie wcisnęli do Como

0

Ma ktoś info o Rashfordzie ? Wczoraj czytałem że Flick zablokował transfer a ostatnio mówili że negocjacje się rozpoczęły

0

Za wcześnie jakby zdobył Ligę Mistrzów to dopiero po tym bym mu ją dał no ale 19 trzeba zwolnić dla Nico :P

2

Wciskac go łysemu póki go chce

1

@Romario87 Juz jako zawodnikowi mu sie odklejalo 2010-2013

0

@Eto'o9 R10 Daj siano na niego XD

0

@Kapitan9 Najpierw trzeba było podpisać Taha teraz nie ma mowy o sprzedaży jakiegokolwiek środkowego obrońcy . Jeden czy drugi złapie kontuzje i kim ich zastąpisz tym Cuencą który od wiatru się wywracał ?

0

Te krzesełka to jeszcze stare są zamontowane czy już nowe? bo wyblakłe strasznie są

1

@Iniesta19820815 I tak na koniec będziesz mógł Laporte cmoknąć w jajko ciesz się że wyciągnął klub z gówna 2 raz !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

W dupe niech sobie wsadzą takie oferty :)

0

Szwaby najlepiej rozwijają sie u siebie

0

@denks1984 Oferty tych dziadów nie przekraczaja 5 mln :D

0

@LeoMessi1994 Tylko że prime Christensena znamy a jak ten maniek Araujo zostanie odbudowany przez Flicka to swój prime ma jeszcze przed sobą. Tak czy siak jeden i drugi musi zostać zastępstwa za nich nie mamy Tah był i się zmył.

0

Gdybyśmy mieli dobrego negocjatora to wcisnęlibyśmy go do Napoli. Inter , Milan i Juve to skąpe dziady

0

@TheKlucha Manchester United dawał podobno 150 mln .PSG oferowało Fatiemu 15 mln rocznie i 30 mlnl za podpis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?