Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Limaker Papiery na gre w Barcie ma ale został ofiarą zbyt wielkiego urodzaju w pomocy mamy 8 dobrych pomocników w składzie. Powinniśmy sprzedać Torre za 10-15 mln z możliwością odkupienia za 20 mln jak wskoczy na wyższy poziom .Flick mu nie da zbyt wielu szans w przyszłym sezonie tym bardziej że Bernal wraca i będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie. Szkoda żeby Pablo się marnował na ławce Benfica byłaby dobrym miejscem dla niego.
0
Pablo na wypożyczenie z gwarancją liczby występów
4
Chyba kto był najmniejszą spierdoliną sędziowską w hiszpanii 24/25
2
Trzeba ich jebnąć jak za starych dobrych lat z 6:0 to się uspokoją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Maskotka obwoźna bankrut łapie się byle czego żeby tylko zarobić
2
Virgili na testy przedsezonowe
0
A teraz pytanie do tych 80% będących za sprzedażą kim ich zastąpicie ???
0
@krol211 Ferram jest klasowym rezerwowym ale jeszcze nie killerem zobaczymy czy będzie w tym sezonie więcej grał kosztem Lewandowskiego
5
@krol211 Potrzebny nam szybki napastnik za Robercika
0
Stegena im oddać za free hahaha :D
1
@Midast Wiesz że tam grają tylko baskowie i w dupie by mieli nawet jakbyś im Ronaldinho w prime oferował :)
0
Olać typa mam nadzieje ze Liverpool nigdzie go nie puści
1
@Ronad10 Z tego co wiem każdy większy transfer jest robiony na raty zależy tylko na ile rat się kluby umawiają przeważnie są to 2-3 raty chyba. Tylko wpłatę klauzuli trzeba zapłacić jednorazowo
0
@adi7adi8 Zawsze to dodatkowe 5 mln na pensje
0
A kupili kogoś za niego bo Tah z tego co wiem jest już w Bayernie
0
Racje troche chlopak ma może akurat by pomogl rezerwom
0
Komentarz usunięty
0
Athletic takie chujki że nie chcą się zgodzić na 65 mln na raty zamiast tych 60 mln z klauzuli?
0
Co za przegryw Peni miejsce skradnie
0
@Pussy Patrol Tak za karte Socios
3
@Hasszz Płace 195 euro na nich możemy mówić że kupiliśmy XD
0
@gohan77 To samo pomyślałem
3
@HavertzKai Jakie on ma doswiadczenie w skautingu żadne ? Lepiej jak pomoże otworzyć umysły pomocnikom na odważniejszą grę zwiekszyć różnorodność podań na boisku
0
@czar007 Valdes był jaki był ale będzie zawsze moim ulubionym bramkarzem nigdy sie nie bałem jak stał w bramce jak wchodził Jorquera albo Pinto to był zawał serca.
0
@czar007 Każdy bramkarz robi babole u madrydziarzy wyliczałem im babole Casillasa miał tyle co Valdes :P
2
Czesiu na ratunek :D ?
0
@czar007 06 I 09 były w dużej mierze zasługą Valdesa
1
@Rarenzio To sobie poczeka i może ogłosić koniec kariery odrazu
2
Dajcie kurwa spokój z tym Diazem brać Rashforda i Zaragoze . Niech odkładają kase na Doue albo Barcole w miedzy czasie moze ktos sie jeszcze pokaże