10

Stegen do Bayernu za 30 mln , Pena do Lipska za 15 mln i papa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ten od chwytu jeszcze niech kapuche z własnej kieszeni wyłoży

0

Florek nie rób tego Barcelonie potrzebny jest trening rozgrzewkowy przed Interem :(

2

Yamal dramat sodówa zaczyna uderzać do głowy nie skuteczny samolub. Oprócz Gaviego i Olmo żaden anemik nie potrafi oddać kąśliwego strzału na bramkę.

5

Dawaj Ansu brameczke strzel !!

0

Przynajmniej mu się chciało to wyrazić czyli troche mu jednak zalezy

0

Przy pierwszych dwóch bramkach celty pokazywali powtorki o braku spalonego ?

0

@kamillek88 Nieopłacalność

7

Olmo włącz proszę Prime z Celta i Mallorca nie łamiąc się przy tym żebyś był gotów na Real, Inter i Arsenal

2

Z twoja dzisiejsza gra i jakby ręcznik stał na bramce to dalej byś tam nie awansował...

0

@Jersi1 Nie bo to jest Liga Mistrzów należy rywala wdeptać w ziemię bez litości a nie robić sobie spacerek w rewanżu oni się nigdy nie pozbędą tego genu frajerstwa

1

Flick zapamiętaj jedno najpierw robisz wynik potem rotujesz zawodnikami...

1

Jprdl drugie spotkanie biegają jak melepety chlali przed tymi meczami czy co

0

Araujo pcha się na listę transferową na własne życzenie...

0

@FATTOMY Nienawidzę tych świec do gościa który jest otoczony 4 zawodnikami bezsensowna strata piłki

9

Za pierwszym razem myślałem że mi się przywidziało ale jednak Araujo sprintuje dzisiaj jakby go kupa cisnęła hahaha

0

@antymadrista1 Może nie ma na niego czasu w kontekście dobra drużyny i pucharów

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ja miałem na odwrót bo wiedziałem że Marquez pójdzie w odstawkę i że o Alvesa się nie starają ale dwa letnie okienka później na szczęście dotarł . Zambrotta dawał radę fajnie grał Thurama gry jakoś nie pamiętam zaraz miał te problemy z sercem i skończył karierę

0

@andbarca I co z tego że był podstawowym u Guardioli i zdobył co zdobył to nie zmienia faktu że był nie skupionym na swoim zawodzie leniwym zawodnikiem zajmującym się poza boiskowymi pierdoletami który mało co nie wyleciał z klubu w 2015 za swoje podejście do treningów i gry Enrique ustawił go do pionu przez co jeszcze na chwilę załączył swój prime. Zrzekł się podwyżek na które nie zasługiwał bo wraz z koleżkami wykorzystywał sytuacje po odejściu Neymara i desperacje Bartusia który bał sie kolejnych odejść dużych nazwisk

4

Komentarz usunięty

0

Martinez Imperator!!

0

@RKS1979 Z Liverpoolem i Roma też była kiedyś formalność

1

@Litman Paradoksalnie nie mamy już szrotu po za Christensenem

0

Mógł być mam to w dupie w ostatnich sezonach tyle razy gwizdali na naszą niekorzyść że nic by się nie stało jakby popełnili błąd na naszą korzyść .

0

@Barca_Big_Moment Jestem realistą dobrze będzie jak dostanie te 45 min

7

Yamal z Leganes przerwa na snickersa bo gwiazdorzy a Fati minimum 45 min

0

@Filarrr11 cos o 4 tygodniach byla mowa chyba

0

@Kapitan9 Sevilla nie jest aktualnie dobrym miejscem puściłbym go do Betisu albo Sociedad

0

Ja nie wiem co się z niektórymi ludźmi dzieje zapominają jak się robi coś co robią całe swoje życie... Tu albo głowa nie dojezdza i boi się o kolano albo nie wiem gdyby nie zjebane przepisy mógłby w rezerwach wracać do formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?