Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajny grajek chciałoby się go w drużynie ale dla dobra klubu niech te 110-140 mln zostaną w banku. Wystarczy jak wezmą Nico za 50-60 mln i Davida za darmo
1
@[Oli] Uniósł noge to byl jego błąd jakby trzymała się murawy to byłaby żółta tylko
1
Przede wszystkim jak tak bardzo chce zostać żeby udowodnić swoją wartość niech renegocjuje swój zawyżony kontrakt narazie nic nie prezentuje a kase bierze sporą
0
@partymaker To daj Laporcie 150 mln na niego
0
@marek86 Nie umniejszam Albie mówie o tym co grał z Messim i resztą widziałeś żeby teraz ktoś ściągał obrońców na siebie jak Suarez robiąc wolne pole przed polem karnym w ktore wbiegal Messi czy ktokolwiek inny na strzał nie ma teraz tego . Balde ma mało opcji do gry Lewego nie wypuści bo jest za wolny przed pole karne nikt mu nie wbiega Yamal jest za daleko ustawiony z drugiej strony rzadko zamyka dogrania od lewego obrońcy.
7
@marek86 Alba miał jedno zadanie odegrać dokladnie piłkę do Messiego
0
@Murazor Biorąc pod uwagę że oddali 5 pucharów w momencie kiedy nie mieli tak naprawdę poważnego rywala w walce o LM w tych latach wiele klubów się kończyło było w przebudowie a my w primie pierwszym czy drugim .Najpowazniejszy rywal Real był bity praktycznie co mecz to tak 3 puchary to za mało na ich potencjał w primie a przegrali te puchary tylko i wyłącznie przez swoją głupotę ,brak koncentracji i brak głodu walki o kolejne triumfy. Real jest od nas lepszy tylko w dwóch rzeczach są lepiej zarządzani przez Pereza a druga rzeczą jest ich mentalność zwycięzcy nie zadowalają się jednym triumfem w LM sezon w sezon walczą o niego tak samo wiadomo z różnym skutkiem ale LM jest zawsze ich priorytetem.
Inter 2010
Chelsea 2012
Atletico 2016
AS Roma 2018
Liverpool FC 2019
0
@Cule1797 Wirtz to kwota 3x Olmo
0
@Rifek To że jedną bramkę autobusiarzom na siłe jakos zawsze wciśniesz przez co szybko wyrównujesz wynik rywalizacji a autobusiarze muszą się otworzyć i sami zacząć atakować bo już nie mają zapasu gola strzelonego na wyjezdzie liczonego za dwa.
0
@slayer No tak zapomniałem my za tyle podstawowych graczy sprzedajemy albo za mniej równocześnie kluby z Premier League sprzedają swoich wychowanków po 25-30 mln którzy powąchali może z dwa razy murawe w pierwszym zespole.
0
@GeneralXavi Negocjował kontrakt z Bayernem za plecami Barcy przed tym jak powiedział że odchodzi żeby ,, odpocząć ". Heyckens potwierdził w wywiadzie to co podejrzewałem od 2012 . Guardiola to kłamliwa łajza i tchórz jakby odszedł mówiąc że odchodzi dla nowych wyzwań po za Barceloną nie miałbym pretensji a tak jest kim jest.
0
Po to dali mu grać żeby za szybko nie uciekł Stegen zaraz wróci a on będzie idealnym kandydatem na którym będą mogli zarobić z 15 mln ( 5mln jak na nasze standardy). Szczenie przedłużą kontrakt o rok i będą szukać rezerwowego nowego
1
@Rifek Mi przeszkadzało to że wygrywający na wyjeździe w rewanżu ustawiali autobus przez co te spotkania były w 90 % chujowe i bardzo dobrze że znieśli tą zasadę. Niech na początek skrócą połowy dogrywki z 15 min do 10 min a najlepiej niech zaczną zatrzymywać czas przy każdym przerwaniu gry.
5
Aaa to 30 mln na czysto nie mogłeś dać zarobić swojemu byłemy ,, domowi " tylko obcym zapłaciłeś 60 mln . Łysa łajza
1
@Bananowysong Żeby te 5 mln razem w sumie otrzymać :D
0
Akurat 60 mln niech oddadzą i mogą go brać ale tak naprawdę to niech sobie szukaja kogos innego
1
@Wojtek84 Własnie swoim wyborem potwierdza że to już bliski koniec kariery
1
I tak jak myslalem dali pograc Peni żeby nie odszedł a Wojtek i tak mial byc 1 do powrotu Stegena
0
@TroY_PL To tylko wypozyczenie
0
Dobre zarobki myslalem ze z 13 dostanie
1
Amen. Doku niech się zajmą
0
@Ayato2k Dzisiejsze 60 to dawne 25 cena za średniaka z + nie ma tragedii jako zmiennik jest ok może jak Lewy odejdzie to Ferran się jeszcze poprawi
0
@pep71 Z Ibrą i Eto"o też miał a czy byli za słabi na Barce no chyba nie. Robi miejsce na jakąś gwiazdeczkę łysol
0
@BORO_12 Jak się ma połamać to i tak się połamie. Valencia jest slaba to był idealny moment na nadrobienie zaległości w obyciu z taktyka Flicka z wysoko grająca linia obrony. Jak szybko wypracuje timing łapania rywala na spalonych to uniknie dużej ilosci wykańczających sprintów w pogoni za napastnikami którzy unikneli spalonego przez to że złamał linie ale mój błąd nie spojrzałem w terminarz myślałem że z Atalanta gramy za tydzien dopiero a to już w środę gramy no to jego odpoczynek jest zrozumiały.
0
Araujo widze siedzeniem na ławce złapie rytm meczowy i zgranie z Cubarsim i Kounde...
0
@CPuyol Bankruci są odklejeni :D
0
To niech sie z nim męczą dalej :D
0
Nie prościej zrobić zamiane z nimi 1 za 1
0
To w Polsce róbcie
0
@Pabl0_qTowN No psg 90 mln