1

6,5 mln za wygranie finału żenada tam powinno być 50 mln

0

@Remi70 Pracz to akurat był oszczędnisiem

0

@daniel32778 Odróżniasz tąpnięcie od dotknięcia ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coveta Tak ale Lahm to chyba zrobił jak wygrał MŚ odszedł sobie w chwale u nas nie ma takiej opcji :P

0

To co po sezonie sprzedajemy za 5mln do Realu

2

@czar007 Jak masz dwa skrzydla robiace wiatr to Ferran na 9 wystarczy

0

@Hasszz Kogo byś widział lepszego na skrzydło za niego w tej cenie?

0

Panie Flick to Pan nie wyciągnął wniosków grając znowu wysoko przeciwko Benfice

0

Nie mogli go Betisowi wcisnąć za Roque na wypożyczenie ?

0

@Barcatroll Chodziło mu pewnie o nowe pokolenie Salah to dinozaur już . Saka aż tak wybitny nie jest .

0

Iniesta zrobił papiery chyba niech działa

5

To już jest chyba zbyt przepity organizm

0

Stawiam na drobny uraz

0

Łysy od szejków ratuj rób przechwyt szybko

3

Moment zwrotny Lewy opierdalający Yamala nie wspomagającego Kounde w obronie . Kolejna wygrana wypuszczona frajersko z garści...

2

Na ławkę na ostatni sezon bym go chętnie zobaczył w roli jokera asystenta Flicka z tym jego autyzmem powinien z łatwością nauczyć Yamala poruszania się miedzy liniami obrony i pomocy przeciwnika

6

@Barca_Big_Moment Martw sie stary o nasz dwumecz w CPD :P

2

I ta fota Laporty w artykule szefuńcio ucieszony że mu wyszło xd Teraz tak z 7 mln dajcie na badania nad organizmem Olmo żeby się chłopak nie łamał co chwilę.

8

Sprzedać zapomnieć bezproduktywny typ.

0

@FanLeal8 A potem kontuzja i zapomnicie o nim jak o Fatim

0

Lapcio pozwij pismaków udostępniajacych poufne informacje bedziesz mial na rejestracje Olmo latem

3

Spalone są pięknie wyłapywane proszę się od nich odpier***ć

0

@Rifek Widzisz wystarczy pomyśleć

0

@ousmanedembele10 Bez przesady za wcześnie na to teraz to możesz powiedzieć że jest na poziomie DiMarii w primie z Benfici

2

Pierd**le te gwiazdy 500 mln strat po nich było . Nico , David mają przyjść ewentualnie Isak ale na płatne wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie

1

Nico 60 mln i David 0 mln na przyszły sezon to wyastarczające transfery a jak Alonso odejdzie do Realu to postarać się o powrót Grimaldo żeby powalczył z Balde o LO . Gerarda można posłać w drugą stronę do Bayeru na wypożyczenie

1

Trzeba powiedzieć że Real pięknie ich wydymał. Guardiola nie długo w psychiatryku wyląduje XD

0

Valdes,Dani Alves,Puyol,Pique,Jordi Alba,Busquets,Xavi,Iniesta,Cruyff,Messi,Ronaldinho.
Ławka : Stegen,Rivaldo,Eto"o,Suarez,Neymar,Stoichkov,Luis Enrique,Guardiola,Rakitić

0

@messi564 Z Cruyffem jest dużo powtórek do obejrzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?