Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
6,5 mln za wygranie finału żenada tam powinno być 50 mln
0
@Remi70 Pracz to akurat był oszczędnisiem
0
@daniel32778 Odróżniasz tąpnięcie od dotknięcia ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coveta Tak ale Lahm to chyba zrobił jak wygrał MŚ odszedł sobie w chwale u nas nie ma takiej opcji :P
0
To co po sezonie sprzedajemy za 5mln do Realu
2
@czar007 Jak masz dwa skrzydla robiace wiatr to Ferran na 9 wystarczy
0
@Hasszz Kogo byś widział lepszego na skrzydło za niego w tej cenie?
0
Panie Flick to Pan nie wyciągnął wniosków grając znowu wysoko przeciwko Benfice
0
Nie mogli go Betisowi wcisnąć za Roque na wypożyczenie ?
0
@Barcatroll Chodziło mu pewnie o nowe pokolenie Salah to dinozaur już . Saka aż tak wybitny nie jest .
0
Iniesta zrobił papiery chyba niech działa
5
To już jest chyba zbyt przepity organizm
0
Stawiam na drobny uraz
0
Łysy od szejków ratuj rób przechwyt szybko
3
Moment zwrotny Lewy opierdalający Yamala nie wspomagającego Kounde w obronie . Kolejna wygrana wypuszczona frajersko z garści...
2
Na ławkę na ostatni sezon bym go chętnie zobaczył w roli jokera asystenta Flicka z tym jego autyzmem powinien z łatwością nauczyć Yamala poruszania się miedzy liniami obrony i pomocy przeciwnika
6
@Barca_Big_Moment Martw sie stary o nasz dwumecz w CPD :P
2
I ta fota Laporty w artykule szefuńcio ucieszony że mu wyszło xd Teraz tak z 7 mln dajcie na badania nad organizmem Olmo żeby się chłopak nie łamał co chwilę.
8
Sprzedać zapomnieć bezproduktywny typ.
0
@FanLeal8 A potem kontuzja i zapomnicie o nim jak o Fatim
0
Lapcio pozwij pismaków udostępniajacych poufne informacje bedziesz mial na rejestracje Olmo latem
3
Spalone są pięknie wyłapywane proszę się od nich odpier***ć
0
@Rifek Widzisz wystarczy pomyśleć
0
@ousmanedembele10 Bez przesady za wcześnie na to teraz to możesz powiedzieć że jest na poziomie DiMarii w primie z Benfici
2
Pierd**le te gwiazdy 500 mln strat po nich było . Nico , David mają przyjść ewentualnie Isak ale na płatne wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie
1
Nico 60 mln i David 0 mln na przyszły sezon to wyastarczające transfery a jak Alonso odejdzie do Realu to postarać się o powrót Grimaldo żeby powalczył z Balde o LO . Gerarda można posłać w drugą stronę do Bayeru na wypożyczenie
1
Trzeba powiedzieć że Real pięknie ich wydymał. Guardiola nie długo w psychiatryku wyląduje XD
0
Valdes,Dani Alves,Puyol,Pique,Jordi Alba,Busquets,Xavi,Iniesta,Cruyff,Messi,Ronaldinho.
Ławka : Stegen,Rivaldo,Eto"o,Suarez,Neymar,Stoichkov,Luis Enrique,Guardiola,Rakitić
0
@messi564 Z Cruyffem jest dużo powtórek do obejrzenia :)