Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pierdol tylko Sesko kupuj
0
Jeszcze pare sezonow i prześcignie łysego
0
@Pedryrodryges Nie z Interem tylko z frajerami z Varu i Marciniakiem
0
Jeden + Enrique wygrał z gównem LM i może odejść do Premier League tylko tam też do przejęcia jest gówniana Chelsea tylko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i takie przepchane piz*y w finale grają zamiast nas...
0
A może tego Zaragoze by sprawdzili raczej w Bayernie nie pogra skoro chca sciagac Leao
0
@mcsarna Obojętne aby dostali oklep 4:0 ale najpierw bym im jeszcze Bastoniego podjebał latem :D
1
Jak nie kupi nikogo to niech biorą Felixa ciekaw jestem co z niego by Flick wyciągnął
0
@mcsarna Ja chce Inter
1
@DavidVilla2305 Wypożyczenie z wykupem za 20-25mln
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Putellas zagrala jak Araujo lipne wybicie brak krycia :D
0
Ajj mogli go próbować wcisnąć Marsylii
1
A który jest najtańszy kurłaa ? XD
1
Tylko jest zapis że kwota będzie rosnąć w momencie kiedy będzie prezentował obecny poziom lub wyższy czy połamie się jak Fati i będzie ozloconym ławkowiczem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 W tam tym okresie miałbyś wtedy tylko ich trzech nie pamiętam czy Modrić nie grał bardziej defensywnie w 2006 roku
0
@wolnyninho Dopóki nie wygra LM 7,5 mln netto to max co bym mu zaproponował + po 1mln za wygranie poszczególnych rozgrywek Ligi, Copa del rey i Super Pucharu Hiszpanii
0
@Bogan No mogli się pozbyć Deco przed 06/07 i wziąć Modricia
9
Paradoksalnie podczas tych 4 elclasico jego się najbardziej bałem hehe
2
Kurwa i znowu jełopy nie zostawiły sobie opcji taniego odkupu...
6
Ja bym go tam puścił na wypożyczenie
7
@Borneo Ziomuś to nie Araujo pomyliło Ci się coś
2
@Dzieniu Przedłużać co rok najlepiej tak jak Real to robi z graczami po 30
0
Chyba sobie kpią znowu chcą dać 100 mln za gościa na 2 sezony. Jak są tacy pewni że mogą tyle wydać to niech idą po Doue/Sesko/Barcole
1
Lapcio jak jakimś cudem ściągniesz Doue to jesteś szefo
1
Komentarz usunięty
0
@Stinger_ Obrońca uciśnionych się znalazł XD . Dembele to zepsuta łajza