0

Nie pierdol tylko Sesko kupuj

0

Jeszcze pare sezonow i prześcignie łysego

0

@Pedryrodryges Nie z Interem tylko z frajerami z Varu i Marciniakiem

0

Jeden + Enrique wygrał z gównem LM i może odejść do Premier League tylko tam też do przejęcia jest gówniana Chelsea tylko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i takie przepchane piz*y w finale grają zamiast nas...

0

A może tego Zaragoze by sprawdzili raczej w Bayernie nie pogra skoro chca sciagac Leao

0

@mcsarna Obojętne aby dostali oklep 4:0 ale najpierw bym im jeszcze Bastoniego podjebał latem :D

1

Jak nie kupi nikogo to niech biorą Felixa ciekaw jestem co z niego by Flick wyciągnął

0

@mcsarna Ja chce Inter

1

@DavidVilla2305 Wypożyczenie z wykupem za 20-25mln

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Putellas zagrala jak Araujo lipne wybicie brak krycia :D

0

Ajj mogli go próbować wcisnąć Marsylii

1

A który jest najtańszy kurłaa ? XD

1

Tylko jest zapis że kwota będzie rosnąć w momencie kiedy będzie prezentował obecny poziom lub wyższy czy połamie się jak Fati i będzie ozloconym ławkowiczem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 W tam tym okresie miałbyś wtedy tylko ich trzech nie pamiętam czy Modrić nie grał bardziej defensywnie w 2006 roku

0

@wolnyninho Dopóki nie wygra LM 7,5 mln netto to max co bym mu zaproponował + po 1mln za wygranie poszczególnych rozgrywek Ligi, Copa del rey i Super Pucharu Hiszpanii

0

@Bogan No mogli się pozbyć Deco przed 06/07 i wziąć Modricia

9

Paradoksalnie podczas tych 4 elclasico jego się najbardziej bałem hehe

2

Kurwa i znowu jełopy nie zostawiły sobie opcji taniego odkupu...

6

Ja bym go tam puścił na wypożyczenie

7

@Borneo Ziomuś to nie Araujo pomyliło Ci się coś

2

@Dzieniu Przedłużać co rok najlepiej tak jak Real to robi z graczami po 30

0

Chyba sobie kpią znowu chcą dać 100 mln za gościa na 2 sezony. Jak są tacy pewni że mogą tyle wydać to niech idą po Doue/Sesko/Barcole

1

Lapcio jak jakimś cudem ściągniesz Doue to jesteś szefo

1

Komentarz usunięty

0

@Stinger_ Obrońca uciśnionych się znalazł XD . Dembele to zepsuta łajza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?