Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maker0 Xavi i Iniesta też nie byli przez pewien czas i co ? tylko wytrwali czekali aż ich talenty eksplodują. Doskonale pamiętam jak Xaviego chcieli wypchać do Manchesteru i Milanu a o Inieście mówili że przeciętniak i jak w zarządzie mogli nie walczyć o Fabregasa gdy go nam Wenger podprowadzał bo niby 3x lepszy był od Andresa. De Jonga niech sprzedadzą choćby za 50 mln nie widze tego jego uspokajania gry a tylko zbyt częste stopowanie kontr i gry szybką piłką na jeden kontakt
0
Wypożyczenie za 65 mln na sezon go mogą wziąć
0
Cudowne losowanie trójka która chciałem wylosowana
0
Widać że przesuszone próchno
0
@ventriloquist1 Wymiana murawy chyba kosztuje coś koło 100000-250000 euro z tego co pamietam to dla takiego Rayo jest jakimś kosztem pewnie nie wymieniana długo
0
On powinien zacząć grać najwcześniej w listopadzie
0
Como byłoby najlepszym wyborem
0
Szkoda mógł do Girony isc słabszy od tamtejszych lapsow na bramce nie jest
2
@Ares! Wystarczy zrobić jeden ruch zrywać rozmowy z tymi klubami które wysyłają tak śmieszne oferty to się nauczą że w chuja grać to z mniejszymi od siebie mogą
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Dlatego napisałem o 2026 roku
0
Pytajcie w 2026 roku chłopaki
0
Nie ma się czym chwalić
0
Weźcie go arabom oddajcie z niego nic nie bedzie te problemy ciagna się od czasow Chelsea
5
@BrzydkiAS Jak ci powiekszyla ta reka obrys ciała jak za nią był tułów Balde...
8
Sędziowie z hiszpanii powinni być zdelegalizowani
0
Wojtka niech do Barcy Athletic zarejestrują bo lubi numer 69 a sam chłopak jest jeszcze młody XD
0
Niech go wcisną Benfice albo Porto oni potrafią budować obrońców
1
@MagdJanko Guler wykastrowany na tym LŚP
0
@HugoZraszacz Dramat nie da sie tego ogladac już wole ekstraklase ogladac a jej nie lubie xd
0
Beckham mógłby wziąć Mou do Miami tu już nic wielkiego nie zdziała
7
Ich się ciężej ogląda niż nas grających na 40% możliwości co za nijakie gówno
1
@Murazor Dlatego trzeba im się przeciwstawić i windować im ceny jak chcą kogoś kupić spoza ligi. Pablo Torre 5 mln chłop spokojnie za 15 mln powinien być sprzedany. Rakiticia, Suareza itd wliczać nie bede ale też nawet zwalniajac pensje powinni zostać sprzedani za co najmniej 10 mln od łebka a nie za 2-3 mln
0
Super a spodenki mają pizdy z nike w kolor zrobione czy granatowe tylko i z Levante beda grać w glutach z poprzedniego sezonu ? W tej pomaranczowej wszyje sobie kolorowy herb
2
@gohan77 A kluby z Premier League które go obserwują to nie Premier League ?
Niech te pizdy Decowskie zaczną cenić swoich graczy a nie jak szmaciarze sprzedają za darmo albo za 1/3 wartości . Liverpool opchnął jakiegoś no name za 25 mln do Bournemouth to im się 60% Kerkeza zwróciło. Casado to jest obecnie 60 mln
0
Jak sprzedadzą Casado za mniej niż 60 mln to są cweluchronami
2
Tak ciężko petom z Nike dorobić złote lub nawet fioletowe spodenki ?
0
@Blugrn To chyba tam tego spotkania nie oglądałeś
0
I czego symbolem są te zygzaki ? jak koszulka ma upamiętniać tam ten mecz i Ronaldinho to zamiast Nike niech będzie znaczek R10 i jego cień sylwetki na koszulce...
0
Ta drużyna nie ma w dna zabijania
1
Panowie dzisiaj na chodzonego