Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak pierdolą że taki zajebisty ten Virgili Flick na niego czeka to dlaczego nie skrócili wypożyczenia w styczniu tym bardziej jak nie ma kim grać w ataku ?
0
@Aequlibre Dobry jest ? Dryblas 1,90 m
0
Teraz to sie mogą cmoknąć w dupe z Borussi trzeba było go brać
1
Flick już się dostał do pokoju arbitrów ?
0
Nie na moje nerwy ogladanie tego meczu Dejong i Torres na ten widok krwawią moje oczy. Raphinha,Olmo,Fermin,Eric ładujta tam gola . Miłej nocy wszystkim życzę
11
Najpierw DeJong potem wychowankowie
2
Tych od przygotowania fizycznego odrazu bym wyjebał to wygląda jakby grała top ekipa z 10 latkami
0
Podjebać i wysłać do Lyonu albo Lille
0
Niech sprzedadzą tylko najpierw niech klepną Vandersona
3
Chelsea coś niby świruje i chce dać 70 mln za Ferrana
5
Długo bedziecie po tej panience plakac ?
1
@barcelonaLM Był taki Bartuś w dobrych czasach wykreowanych przez Laporte i Rosella
2
@tomasthc Kochen i ten drugi gruzin na wypozyczenia
0
Jak najbardziej w Fifie albo jak opłacisz transfer
0
Mogą go wziąć na zasadzie podpisać i sprzedać w zimie
0
@ShawnC Del Piero , Ronaldo , Xavi , Van Nistelrooy , Gattuso
0
@Azi Ja tam nic nie widziałem myslalem ze Lewego w noge postawna lekko skubnąl czubkiem buta
8
Mourinho kochany prawdopodobnie zwolnił Arbeloe i zajmie jego miejsce hahaha
0
Ojj jak mi przykro mamy tylu zawodników że ktoś wskoczy na jego miejsce
14
Laliga ma sporo debilnych przepisów do zniesienia wystarczyłoby je omówić
10
@pacior95 Naczelny pierdolamenciarz
3
Victor Font opis gracza zero osiągnięć vs Joan Laporta na koncie 2x wyprowadza klub na prostą , współtwórca najlepszej Barcelony w historii weź sobie Foncik obejmij mały klubik zrób coś z nim konkretnego i potem śmiej startować w wyborach na prezydenta Barcy bo na razie jesteś zwykłym petem który dużo krzyczy a mało robi. Jedynymi graczami którzy mogliby zdjąć Laporte ze stołka to Messi i Guardiola gdyby z niewiadomych przyczyn zechcieli zostać prezydentem Barcy.
0
@RoberDzik Żeby być na pewnym 6 to jeszcze totki by musialy zremisowac z eintrachtem
1
@Fake69 no na udo medykom pokazywal
1
Dobrze że zadecydował zejść a nie dogrywać do końca w takim meczu w ogóle nie powinien grać a odpoczywać
0
@rafal3030 Do Izraela wysłać trzeba
2
Dostanie kontrakt 1+1 za 50 % obecnej pensji
0
Opcję mają dwie wyczarowują Haalanda albo biora z Porto Aghehowe
0
DeJong asekurant w primie . Flick jak ty na takiej miernocie pomoc opierasz to idź w pizdu razem z nim gdzie indziej
0
Jestem pewien że gadał o wymianie Julian za Araujo/DeJong i Casado + dopłata