0

To strona o Realu czy Barcelonie? Jeszcze przytaczacie tu jakieś wypociny tego śmiecia kogo to interesuje ?

1

Pewnego poziomu nie przeskoczy widać że nie ma nowych pomysłów na grę nam jest potrzebny Enrique nie ma już starej gwardii grającej za stare sukcesy. Lucho małolatów poukłada skończy się gra na chodzonego i zaczną wszyscy zapierdalać na boisku jak Raphinha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

70 mln i oddają Frimponga

0

Wiekszosc z was niezrozumiała pytania z ankiety hahaha

16

Nie nawet za 200 mln pokazał że nie jest zwykłym najemnikiem. Rafa jest jednym z 4 filarów tej druzyny

0

Lucho byłby najlepszym transferem tego lata.....

0

Robert odejdzie to jest pewne już roszadę numerowa mają robić Fermin ma dostać 7 a Ferran 9 albo na sprzedaż pójdzie

2

@RemikF Idealna mimika na wybieg

0

@DonCarletto Tak ?? To pech tak się fajnie zapowiadal

0

Sorry Robert ale robisz papa do Serie A . Panichelli,Balogun są dużo tańsi

0

@CurryTheGoat30 I tak to ciagle mniejsze pieniadze niż ponad 120 mln za Alvareza a ziomek na obydwu skrzydłach może grać

0

@Guillegavira Ten z Lipska myślę że kwota transferu zamknęłaby się na 75 mln max

0

Przejscie na gre z falszywa 9 przychodza Bastoni,Grimaldo,Cancelo,Diomande więcej nie trzeba. Pożegnać Lewego,Christensena,Stegena,Forta,Fatiego i Kounde jak bedzie oferta 80 mln

1

Powodzenia w Juve

0

Jak ma grać tyle co teraz to niech go wypożyczą do Porto

0

Ten chłop to powinien być priorytet wtedy można odpuścić Rashforda i spuścić ze smyczy Cancelo na lewe skrzydło awaryjnie jak Rafa będzie miał odpoczywać jest tyle opcji ustawień trzeba przejść tylko na gre z fałszywą 9

2

@prodigy Jak nie przejdą na grę z fałszywą 9 wzmacniając sobie środek pola dezorganizując równocześnie grę środkowych obrońców rywala to cała ta generacja pójdzie na zmarnowanie . Ferdinand opowiadał że nie wiedzieli jak grać z Vidiciem przeciwko Messiemu na fałszywej 9 w 2009 roku nie wiedzieli czy zostać z tyłu czy wyjść do niego. Nie stać nas na zajebistą 9 jak Suarez czy Eto"o to trzeba zmienić ustawienie.

3

Nie beda w tej zasadzie latem jak już szykują transfery takich cracków jak Sorloth i Murigi XD

0

@wicek11 Potem na powtorkach wyszło że Sorloth sam się w łydkę kopnął kartka Garcii to kuriozum

0

NIech się z Monaco dogadają i oddadzą Fatiego za Baloguna z jakąś dopłatą dobra opcja do sprawdzenia

1

@wicek11 Tam Kounde by wslizgiem wjechał w Sorlotha żółta powinien Garcia dostać te kurwy z uefa za superlige sie odgryzaja sedziowanie w naszych meczach jest stronnicze błędy na nasza niekorzysc rażące...

0

@Eto'o9 R10 Jak alkus ściągnie Bastoniego to będzie cud o napastniku zapomnij niech przejdą na grę z fałszywą dziewiątką więcej zespołowej gry a nie zaczynają uzależniać losy spotkań od dyspozycji Yamala grają non stop na niego,pomocnicy niech oddają wiecej strzałów z dystansu niech dadzą szansę popełnić błąd bramkarzowi

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Dupe Flicka ratuje fakt że nie ma nikogo na jego miejsce na tą ciotmeńską ligę jest wystarczajacy na LM sie typ nie nadaje nic nowego nie wprowadza powiela te same błędy jak małolat

17

Jakby to byla akcja w drugą stronę ze Szczęsnym to byłaby czerwona.

1

Niestety z jednym działającym prawym skrzydłem i wieksza chemia pomiędzy Ferranem a Yamalem to Ferran powinien zagrac a nie Lewy

0

@liberoFCB Wyglądało na stluczenie

3

Ciekawe jak ich zmusisz do biegania

1

@Kubsoleon Chyba w fifie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?