2

@Traba727 Wiadomo to tylko rozmowa. Nudny byłby świat, gdyby każdy myślał tak samo. Zdrówka.

0

@Maciej1078 To ty piszesz o czymś innym, niz ja rozmawiam. To jak rozmowa z pijanym ziomkiem na imprezie, jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam, bo nie mówisz na konkretny temat o którym jest dyskusja.

co mają puchary do salda transferowego?

Za osiągnięcia sportowe, masz więcej pieniędzy do wydania na rynku transferowy, słyszałeś o tym?

0

@Traba727 Co 5 lat patrzyłem. Na przestrzeni 15 lat, znów to sie wyrównuje. A jeszcze wcześniej nie ma sensu tego podliczać, bo przepaść jest kolosalna, gdzie Real wydawał kilkukrotnie więcej, a pucharów zdobywał zdecydowanie mniej, niz w ostatnich 10 latach.

0

@Traba727 W ostatnich 5 latach. Barcelona wydała mniej na transfery niz Real. Na przestrzeni 10 lat, przeważa Barcelona. Od 11 lat w górę, nie ma co porównywać, bo Real wydał setki milionów więcej, a wygrał mniej pucharów, bo to był najlepszy okres Barcelony w historii.

@Maciej1078 Przecież Real od kilku lat dobrze sprzedaje, wcześniej był co okienko potężnie na minusie, co bardzo łatwo można sprawdzić na transfermarkt.

0

@Maciej1078 No podobnie jak było z Galacticos i Realem za Mourinho, gdzie Real przez lata więcej wydawał na transfery niz zarabiał i wygrywał, ale tego już nie napiszecie, bo narracja sie nie zgadza.

0

@Traba727 Takim tokiem rozumowania to Coutinho i Dembele nie są złymi transferami, bo hajs byl z Neymara i Barcelona mogła ryzykować. Co za idiotyczny argument.

0

@Traba727 Ale co to zmienia? Przecież ja tylko odniosłem sie do niewypałów na których nie zarobili a kupili ich drogo. Kolejny raz pisze to samo, a mam wrażenie, że piszę do ściany. Mogą zarabiać i setki milionów na innych graczach, ale to nic nie zmienia w tej dyskusji, bo rozmawiamy o utopionych milionach na słabych zawodników, którzy nic nie dali zespołowi.

1

@Fenelon Cena Alvareza to coś około 100 mln ze zmiennymi.

3

@PIWOSZ89 Yamal miał najwięcej odbiorow ze skrzydłowych w La Lidze. Raphinha też był wysoko w tym zestawieniu, więc o to bym sie nie martwił, bo oni dobrze bronią.

2

@AndresCuccittini Oby tak było, bo zasługuje na to.

0

@Maciej1078 Nie chodzi o cała kadrę, a pojedynczych piłkarzy. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

0

@AndresCuccittini On ma przecież od lat firmę Weszło, gdzie zatrudnia 50 pracowników. Zarobiony to on jest od małolata, bo bardzo dobry z niego biznesmen.

0

@arasz1819 Skoro to kompilacja pod teze, to prosiłbym kompilację pod tą drugą teze, gdzie gra dobrze w defensywie i daje liczby. Pomogę ci, nie znajdziesz, bo nic konkretnego nie dał w poprzednim sezonie.

0

@Kgorecki2500 De Jong nie potrafi bronić + jest słaby fizycznie.

0

@soleslover Przecież każdy dobrze zna sytuację klubow. Cofnij sie rok wcześniej gdzie Real przegrał Lige z Barceloną i dostał baty 4:0 od City w Lidze Mistrzów. Pisałbys o niewypałach Realu a nie Barcelony, taka jest piłka nożna. Nie wiadomo co będzie za miesiąc i czy po sezonie, nie będziesz pisał, ze to Real utopił pieniędze na zawodników, bo nic nie wygrał.

Kurtyna, szkoda twojej klawiatury.

3

Mało kto mówi o tym, że Alvarez do City przyszedł za 20 mln euro. Teraz po dwóch latach odchodzi do Atletico za coś około 100 mln euro (licząc zmienne)

3

@KamQiX Umniejszanie Raphinhi na siłe bardzo mnie bawi. Chłopak drugi sezon z rzędu zrobił Double-Double, a tu narzekanie, że on nie zasługuje na gre w Barcelonie. Chciałbym więcej takich piłkarzy jak Brazylijczyk w Barcelonie, chociaż byłaby pewność, że będą walczyć i dawać liczby.

0

@VamosFCB11 To już po fakcie? Olmo jest niewypałem, który nic nie daje?

1

@Kamiloza91 Ponieważ wrócił do treningów i powiedział, że nie może sie doczekać kolejnego sezonu w Bilabo? Skoro dla was nie jest to wystarczający argument, to zazdroszczę optymizmu w życiu.

0

@Traba727 Bilans ma gorszy, bo mniej sprzedawała od Realu. Nie zmienia to tego, że obydwa klubu na przestrzeni X lat, wydały mnóstwo pieniędzy na idiotyczne transfery. Ale ty masz ciężko zrozumieć tak prostą rzecz, bo jesteś zaślepionym fanboyem :D

1

@cules100pro Bez szans. Nico to chłopaka z kręgosłupem moralnym i nie zrobi z mordy - dupe. Obiecał bratu, że zagra z nim w pucharach i spełnia obietnice. Jest to wychowanek Bilbao, widać u niego przywiązanie do tych barw i tradycji.

0

@vangoor a mi bardziej Paulinho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Salchent Moze być i 10 :D albo najlepiej od Galacticos lub niewypałów jak np Kaka. Wtedy dopiero przejrzysz na oczy, bo póki co jesteś zaślepiony, jakąś idiotyczną tezą, że Barcelona jest dużo gorsza jest chodzi o niewypały transferowe. Co zmienia, że trafią kilka transferów za dużą kasę, jak nie trafia 5 transferów za średnią? Przecież koniec końców wychodzi na to samo, wystarczy logicznie pomyśleć.

0

@Salchent Nie przełącaja zawodników, których ściągają drogo, nic nie dają i odchodzą za czapke gruszek, ma to sens. Napisałem 350 mln przez 5 lat, a ty napisałem, że Barcelona wydała miliard. Wystarczy logicznie pomyśleć, zanim cos napiszesz.

0

@Salchent Gdzie my pisaliśmy o wydatkach? Co ty mi wmawiasz? Odniosłem sie tylko do niewypałów transferowych, a ty mi wmawiasz cos co nie napisałem. Co do miliarda w 5 lat sie nie odniesiesz?

0

@kodi77 Piłka nozna sie zmienila. Największe kluby na świecie, nie grają typowymi skrzydłowymi. W Bayernie najczęściej na skrzydle gra Musiala, w City Foden, w Realu nie ma typowych skrzydłowymi, bo Vinicius i Rodrygo, grają bardzo często w środku na pół pozycjach.

2

@Salchent Miliard przez 5 lat? Mam nadzieję, że ty sobie tylko trollujesz i piszesz te głupoty dla żartu, bo gdybym podliczył to nie zdziwię sie, jak wydaliśmy mniej przez ostatnie 5 sezonów.

0

@kodi77 Który najlepszy zespół na świecie, gra typowymi dwoma skrzydłowymi? Klub to nie jest Reprezentacja.

0

@BORO_12 Gdzie ja sie śmieje z niszczenia klubu? Co ty jakiś pijany jesteś? Po co ty mi wmawiasz, coś co nie napisałem. Twoim idiotycznym tokiem rozumowania, sam chciałeś zniszczyć klub, bo chciałeś na trenera De Zerbiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?