8

@AlexDark00 twoje to konto?


1

@Kgorecki2500 Manchester United lub Chelsea :D tak zwani głupi i głupszy.

4

@Kwiatek67 Ludzie myślą, że to działa jak w Fifie. Wystawiasz na liste transferową, przychodzi oferta, akceptujesz i chłop sprzedany.

2

@patrykzmc2000 Dla mnie to jakiś farmazon z tą ofertą, nikt normalny nie kupi chłopa za 50 mln euro, który ma kontuzje do grudnia/stycznia.

1

@Azazel_Pazuzu lub przy ewentualnej porażce, powiedziałby że byliśmy lepszym zespołem, a przegraliśmy np przed sędziego.

14

@PatrykBarca Przecież tutaj nie chodzi o wynik. Hansi nie ukrywa, co jest do poprawy i nad czym musimy pracować, to dobry znak.

16

Piękne podejście do piłki nożnej.

Hansi Flick: Zwycięstwo z Realem Madryt? Cóż, nie naciskaliśmy przez całe 90 minut. To jest problem.


1

@Pablit Liczenie na Fatiego i Ferrana w dłuższej perspektywie sezonu, to ogromny błąd i szukanie problemów.

0

Aktualnie Barcelona jest najlepszym klubem na świecie, taka jest po prostu prawda.

19

Przysięgam, że jeśli zamkniesz oczy, to usłyszysz Myszke Miki, która właśnie pobiła rekord świata Holandii w biegu na 400 metrów.

6

Byłem głodny, ale zobaczyłem Militao i mi sie odechciało.

5

Piękne to było.


1

@MesQueUnClub_87 nie jest to klasyfikowane jako doping? poziom testosteronu można obniżyć odpowiednią terapią.

4

0

Mozna na siłe ich tłumaczyć, że to mecz o nic, ale podnieść sie po ewentualnej porażce 3:0 i w kolejnym spotkaniu zagrać dobrze, to graniczy z cudem, bo mentalnie ciężko sie podnieść.

Będą ogromne ciężary, oj będą.

0

Jeszcze tylko jeden mecz siatkarzy i wakacje ^^

0

@Herato Jest też Ben Lederman, który grał w juniorach Barcelony, a teraz w Rakowie i to między innymi przez niego, Barcelona dostała słynny ban transferowy.

1

Co to jest za ryba?


2

Komentarz usunięty

7

Nie wiem co to za sport, ale podoba mi się.


0

@TR3YWAY Olmo przyjdzie, bo jego klauzula odejścia za rok będzie dużo mniejsza, niz oferuje Barcelona.

3

Komentarz usunięty

17

Komentarz usunięty

31

Powrót do przeszłości.


0

0

@PatrykBarca No nie do końca, bo te 55 mln to będzie płatność w kilku ratach rozłożonych w czasie.

9

@mekston czemu on sam sobie odpowiada?

7

Oni wyglądają jak ziomki z klasy, a chłop jest Mistrzem Europy. To jest chore, gdzie on jest w tak młodym wieku.


0

Na igrzyskach jest Mma? bo mam kandydatke z Ksw.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?