0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

5-0 dla Filipinki.

0

Fajnie patrzy sie na Polskiego sportowca z dużą pewnością siebie. Najczęściej Polacy są zakompleksieni i z niską samooceną. Julia Szeremeta ma ten luz i charakterem nie przypomina Polskiego sportowca.

0

@Lisek Przecież oni chcą dać mu kontrakt. Gdyby byli pewni, że go nie chcą, to już dawno by go pożegnali.

1

@MesQueUnClub96 wygląda jak brat bliźniak, tego co ostatnio został zamknięty.

5

Thiago to zawsze był dobry chłopak.


0

@Katalończyk 99 nie rozumiem, bo zawsze lepiej jest wygrywać.

0

@A4ron Nie, to są chorągiewy i kibice sukcesu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dla mnie osobiście półfinał jest sukcesem po 44 latach posuchy.

0

@Barcaa12 Co by to zmieniło?

0

@Kamiloza91 Przestańcie pieprzyć, mecz nie jest wygrany. Trzeba się podnieść!

0

Podnieść sie mentalnie, po takich batach, to graniczy z cudem.

1

W jaki sposób ludzie oglądają uważnie siatkówke i jednocześnie piszą dziesiątki komentarzy? Przecież tam ciągle coś sie dzieje.

0

@Litman Przecież my od 44 lat nie graliśmy w półfinale. Nikt normalny nie pompował balonika, bo wiedział, że Igrzyska nam nie leżą.

0

@lntrowertyk Araujo to nikt nie kupi, bo jest połamany do stycznia.

0

@bartas97 przewidziało ci sie, póki co jest przepłacony.

0

@tbas może dlatego, że walczą w kaskach.

5

Będą ciężary, ale kto jak nie Julka.


0

Komentarz usunięty

1

Ludzie kupują te psy,żeby sie dowartościować, bo groźnie wyglądają a wychować nie potrafią. Mogliby wprowadzić jakies badania, przed kupnem tak agresywnej rasy.


2

@DonAndrzejos Raphinha

0

@mleczkoo Ciekawe czy jakis wpływ astma ma na sprint, bo jak dobrze pamiętam Justyna często skarżyła sie na to, że np Bjoergen, dzięki temu, że ma astme zażywa jakieś leki, które zwiększają wydolność i powodują rozkurcz oskrzeli.

0

@mmaciass Dysleksja przeszkadzala mu w życiu codziennym. Opowiadał w wywiadzie, że przez to był szkalowany w szkole, co najprawdopodobniej odbiło sie na jego psychice.

0

@mmaciass Ale ty masz płytkie myślenie. Są alergie takie jak nietolerancja pokarmu, duszności, czy takie które powodują np bezsenność. Czy według ciebie to nie przeszkadza w życiu sportowca? Do add, depresji i stanów lękowych już sie nie odniosłeś, bo nie pasuje ci pod narracje.

1

@HarveySpecter No akurat w tym przypadku wróżysz z fusów, bo on już miał zdiagnozowaną depresje za czasów covida, po tym jak chciał sie zabić.

0

@Donnie_Darko To akurat prawda. Barcelona zdecydowanie lepiej wychowuje, dlatego powinna jak najczęściej sięgnąć do szkółki.

3

Noah Lyles:

Mam astme, alergie, dyslekcje, add, stany lękowe i depresje. Ale powiem ci, że to z czym sie zmagasz, nie definiuje tego, kim możesz sie stać.


0

@Maciej1078 Liczymy transfery Realu od 5 lat.

Tymczasem Barcelonie prawie od 10 lat, logiczne i to bardzo haha.

Kończę te idiotyczną dyskusje, bo nawet nie wiesz, kiedy Coutinho, Dembele, Gomes, Semedo przychodzili. Jeszcze dałeś tu Pjanicia, który spiął budżet i Barcelona na nim nic nie straciła. Mądre i logiczne, jak na kibica Realu przystało.

0

@Maciej1078 Barcelona wyszła na zero z Arthurem, więc jak tańszy? Skoro Real na Odriozoli stracił. Pjanic przyszedł za darmo + Juventus zapłacił 20 mln za Arthura. Ale ty masz ciężko to ogarnąć, bo nie ogarniasz prostej matematyki i dociąganie budżetu klubowego. 80-60=20. Jakie kary dostała, co ty bredzisz? Jedyna kara dla Barcelony, była bardzo dawno, za ściąganie nieletnich zawodników do szkółki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?