Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@arasz1819 Porównywanie Busquetsa do De Jonga to głupota. Holender ma całkiem inne obowiązki na boisku. Piszesz o mało widocznej pracy Holendra? więc co on takiego robi? Odbiorów miał bardzo mało w poprzednim sezonie, podobnie jak przechwytów. W grze ofensywnej zero konkretów, kluczowych podań, bramek i asyst. Za celne podania chcesz go chwalić? Gdzie większość jest do tyłu, co bardzo łatwo można sprawdzić na heatmapie. Wiem, że inna pozycja, ale Fermin miał o wiele więcej przechwytów, odbiorów, kluczowych podań, bramek, asyst, a ma 20 lat, był to jego pierwszy sezon w Barcelonie i zarabia z 20 razy mniej od Holendra. Od lat czytam, że De Jong gra słabo, bo nie gra na swojej pozycji. Gdy grał z Busquetsem, tłumaczyli, że to przez Sergio, bo gra na pozycji Holendra, jak był Messi to ludzie pisali, że nie daje mu rozgrywać i kreować w ataku. Teraz nie ma Busiego i Messiego, a on wygląda jeszcze gorzej, niz grał z nimi. Nie ma za co go pochwalić, żeby coś znaleźć trzeba szukać na siłę. To nie jest normalne, ze 27 latek, który od lat ma monopol na minuty, daje tak mało drużynie. Co było widać, jak go nie było, czy na Euro w wykonaniu Holendrów. Zbędny zawodnik, który utonie w swojej przeciętnosci, a jedynymi frajerami, którzy mogą sie na niego nabrać są Czerwone Diabły, bo jest tam jego były trener.
5
@arasz1819 Ty po prostu żyjesz nadzieją kibica, że on nagle odpali i pokaże potencjał z Ajaxu.
Na tą chwile, chłopak piłkarsko jest przeciętny, zarabia za duzo, nie ma zdrowia i ma krótki kontrakt. On nie daje żadnego argumentu na boisku, żeby było można go bronić. Ja rozumiem, gdyby zarabiał mało i miał 20 lat, wtedy mógłby dostać czas i zaufanie, ale on zaliczyl potężny regres, patrząc na to jakim był kozakiem w Ajaxie. Nawet sam w wywiadach mowi, że musi dawać więcej na boisku.
23
@arasz1819 Nie, że tak kazali, tylko ma kontrakt jak najlepsi zawodnicy na świecie, a piłkarsko jest przeciętny. Zeby go pochwalić, trzeba wyciągnąć dobre pół roku, przed 5 lat jego występów w Barcelonie. Tylko ktoś ślepo zapatrzony, może stwierdzić inaczej. Ten chłopak ma 27 lat, a jest statystą na boisku, zamiast kluczowym zawodnikiem drużyny. Warto też dodać, ze nie ma zdrowia i ma krótki kontrakt, to może być ostatnia szansa, żeby na nim zarobić, ale twoim tokiem rozumowania, lepiej dać sie dymać Holendrowi, bo miły chłopak z niego i może za 3 lata odpali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie ma co sie dziwić, że oni mają tyle medali. Od dziecka trenują jak maszyny.
2
Fajne pieniążki za chłopaka, który ma zero minut w poważnym futbolu.
1
@Kuczek skąd mam wiedzieć, że w filmie będzie stosunek dwóch chłopów?
2
@Bzyczekk Dla mnie to brak kultury i chamstwo. Show potrafiła robić bardzo często w inny sposób, skoro wam to pasuje, to niech tak zostanie. Świat byłby nudny, gdyby wszyscy myśleli tak samo.
2
To ja, gdy widzę stosunek dwóch chłopów w filmie czy serialu.
https://x.com/blluelight/status/1821302173134655855
3
@Inko Pretensje za to, że nagrywali wywiad obok. Szkoda mi tej drugiej Polki, bo widać, że czuła sie niezręcznie i nie chciała w tym uczestniczyć.
0
@FanBarcy22 Dodała tez, że przeklinała, więc to trzeba wyciąć. Skoro dla ciebie jest to normalne zachowanie, to współczuję znajomym, bo wstyd z tobą gdzieś wyjść.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Nie no to już jest przesada. Kobicie przeszkadzało to, że inna telewizja obok przeprowadzała wywiad z Francuskami. Zero kultury i wyrozumiałości dla drugiego człowieka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak wiele trzeba mieć w sobie pasjii, determinacji, umiejętności i talentu? by w wieku prawie 42 lat zdobyć Mistrzostwo Olimpijskie w tak wymagającym sporcie, jak zapasy, w prestiżowej kategorii 130kg.
Mijain Lopez napisał historię światowego sportu. Jako pierwszy sportowiec w historii wygrał 5 złotych medali na 5 Igrzyskach z rzędu. Tego w konkurencjach indywidualnych nie dokonał nikt. W drodze po złoto odprawił świetnych zawodników, młodszych o kilka i kilkanaście lat. A po wszystkim ściągnął buty i dał światu znać, że na najważniejszej sportowej imprezie nie zobaczymy go już nigdy.
Kubańczyk to prawdziwy sportowy fenomen. Pojawiają się głosy, że to zapaśnik równy słynnemu Karelinowi z Rosji.
0
@AlwaysBlaugrana Ponoć chciał dużo więcej pieniążków, na nowym kontrakcie.
0
@Kgorecki2500 Wydaje mi się, że ambicje sportowe, to on jeszcze jakieś ma.
5
@TR3YWAY Wystarczy powiedzieć, że sie na niego nie liczy i posadzić go na trybunach. Bardzo szybko sie zdecyduje na odejście. Wszystkie kluby na świecie tak robią, a my dajemy sie dymać jakiemuś chłopaczkowi, który zarabia jak największe gwiazdy na świecie, a piłkarsko jest przeciętny.
1
@AlwaysBlaugrana On sam zdecydował sie odejść do Psg.
0
@Pnog37 Nawet jak to twoje 20 konto, to mi nie przeszkadza, bo dodajesz wartościowe wpisy. Oby tak dalej.
2
@Pnog37 Dawno nie widziałem, żeby nowy użytkownik, dodawał tyle wartościowych wpisów. Zaskakujesz i to bardzo.
0
@NeroTFP1 Coś w tym jest. Mieszkałem kilka lat w Warszawie, liczba tego typu kibiców była przerażająca. Nie wiem, czemu tak jest, ale piłka nożna przyciąga bardzo dużo patologii.
8
Typowy Legionista.
6
Olmo zagra z numerem 20, który wcześniej miał Roberto.
1
@A4ron Dlatego to usunęła po kilku minutach. Małolata wrzuciła głupotę, a najprawdopodobniej sztab trenerski ją sprawdził na ziemie.
3
@mmaciass Serio? przecież ten mem mówi, że musi wygrać z chłopem, żeby zdobyć złoto olimpijskie. Tylko ktoś ślepo zapatrzony, tego nie widzi.
"jesteś ostatnią kobietą w walce o złoto"
Bronisz tak idiotycznego zachowania, to czemu Julka to usunęła, kilka minut po publikacji? Skoro nie ma w tym nic złego i nie mogą sie przyczepić?
0
@Azi Były, bo widziałem je wcześniej. Pewnie usunęła, bo sztab trenerski zareagował.
@mmaciass A ty oglądasz Igrzyska i widziałes za co zawiesili np Brazylijke? Co ma Ufc do tego? gdzie gale są w ppv i organizatorzy, specjalnie podpuszczają zawodników, żeby wzbudzić większe zainteresowanie galą. Nie bez powodu Julka usunęła memy po kilku minutach, mam nadzieję, że nie poszły w świat, bo mogą sie doczepić.
0
@MesQueUnClub96 Ciężko to logicznie wytłumaczyć, a ty jak myślisz?
13
Nie zdziwię sie, jak jutro nie zawalczy o złoto.
0
@juarez Sporo w tym racji, patrząc na Pedriego i De Jonga, którzy są ciągle w szpitalu + 35 letni Gundogan, który musi częściej odpoczywać.