Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kodi77 Który najlepszy zespół na świecie, gra typowymi dwoma skrzydłowymi? Klub to nie jest Reprezentacja.
0
@BORO_12 Gdzie ja sie śmieje z niszczenia klubu? Co ty jakiś pijany jesteś? Po co ty mi wmawiasz, coś co nie napisałem. Twoim idiotycznym tokiem rozumowania, sam chciałeś zniszczyć klub, bo chciałeś na trenera De Zerbiego.
0
@Gall dziękuję bardzo, wstaw jego cytat na la rambli :D będzie zabawnie po dzisiejszym transferze.
0
@BORO_12 Bawią mnie te wasze teorie spiskowe. Ściągnęli chłopa, trener nic nie wiedział i jeszcze mu pistolet do głowy dostawili, żeby to zaakceptował po fakcie.
1
@ProMILs No co ty, musieli z nim rozmawiać o Olmo. Przecież on zostawił Bayern, bo chcieli mu ściągać zawodników, których Hansi nie chciał. Niektórzy mają bardzo krótką pamięć, skoro już zapomnieli, czemu odszedł z Monachium.
0
@SelloutCrowd Podobnie pisaliście o Realu, gdy ponad rok temu przegrał Lige z przeciętną Barceloną i dostał baty 4:0 w Lidze Mistrzów od City.
2
@xvcWinterSoldier Mógł np robić zapasy + mieć znajomego, który dostarczał jedzenie np w nocy. On z tyłu podwórka, miał wyjście bezpośrednio do lasu, masa możliwości.
1
Coraz więcej informacji, że Jaworek ukrywał sie we własnym domu, gdzie zabił rodzinę. Mam nadzieję, że to nie jest prawda...
https://x.com/Rozglosnia3/status/1820825044051804659
1
@Rhaan Raphinha to nie skrzydłowy? To dlaczego ciągle grał w formacji 4-3-3?
9
@AduŚ07 Szkoda, że masz wakacje. Miałbyś mniej czasu na idiotyczne komentarze.
1
@kuz Ferran i Fati też minuty dostaną, bez względu czy sie ich lubi czy nie.
3
@Traba727 Nie tak drogie? Ponad 350 mln euro przed 5 lat. Ty nie rozumiesz bardzo prostej rzeczy. Real podobnie jak Barcelona, przepalił mnóstwo milionów na niewypały w ostatnich latach. Stracili mnóstwo milionów na zawodników, którzy nie byli wartością dodatnią do zespołu. Takie proste, a tak ciężko zrozumieć, już inaczej nie da sie tego wytłumaczyć.
0
@Traba727
"no dawaj wymień grube niewypały"
Wiec wymieniłem, że wydali w ostatnich latach, bardzo dużo pieniędzy na zawodników, którzy byli niepotrzebni, podobnie jak Barcelona.
2
Az człowiek by odkopał słowa Laporta, w których mówił, ze jak wychowanek ma wrócić to tylko za darmo. Mówił to bodajże na kontekście Bellerina, ale nie mogę znaleźć.
0
@EkspertzOrlikq @Salchent dla wielu kibiców jest przepłacony, nie liczyłem 80 mln, które za niego zapłacili, tylko jakieś 20-30. Można też go usunąć, bo dużej różnicy to nie robi, a weryfikacja przyjdzie w przyszłości.
6
@Salchent Raphinha drugi sezon robi Double-Double ale jest niewypałem, Kessie przyszedł za darmo, a na wymianie Arthur-Pjanic zarobiliśmy.
0
@Traba727 Bo mnie poprosił o niewypały? więc napisałem. Dla ciebie najwidoczniej, za ciężko to ogarnąć.
2
@BillyButcher Mi nie zamknie, bo wiem, że będzie zawodnikiem pierwszego składu i da zdecydowanie więcej np od Pedriego.
1
@MesQueUnClub96 Nudny już jesteś.
2
@Salchent Proszę bardzo, od sezonu 2019 : Hazard + Jovic + Rainer + Mariano Diaz + Odriozola + przepłacony Tchuameni = prawie 400 mln ze zmiennymi. Można tez dodać Edricka, skoro tak szybko został skreślony Roque. Chociaż jak dla mnie, zaden z nich nie dostał jeszcze czasu i szansy, żeby sie pokazać.
4
@Salchent Chociażby Jovic za 70 mln ze zmiennymi.
6
@Salchent Mam ci wymieniać niewypały Realu w ostatnich latach? Jest ich podobna ilość co w Barcelonie, ale nie pasuje to pod narracje, więc o tym nie napisałeś.
1
@Arczi87 Przecież Barcelona nie wróciła do zasady 1:1, a transfer Olmo będzie rozłożony w ratach na 4-5 lat.
0
@KrwawiaceoczyVEB Widać, że oglądałeś tylko Euro w jego wykonaniu, gdzie był niesamowity i na tej podstawie, oceniłeś jego umiejętności. W klubie on gra na słabszym poziomie, niz w reprezentacji. Cos jak np Ferran Torres.
0
Czy na De Jonga i Pedriego można liczyć?
0
@marcin62
Dobrze, że oglądam cały mecz bez telefonu.
1
Chore jest to, ilu tu jest dorosłych ludzi, którzy mentalnie są dziećmi. Czytając komentarze o transferze, przypomina sie gimnazjum i dyskusje dzieciaków.
4
Już możecie przestać płakać, przyszedł Olmo, jest zawodnikiem Barcelony. Zacznijcie go wspierać, jak na prawdziwych kibiców przystało, a jego wkład w drużynę, ocenicie dopiero po sezonie.
2
@krol211 Ale idiotyczna teza, chłopak nawet nie zadebiutował. Dajcie mu chociaż zagrać sezon i dopiero oceniajcie.
0
Laporta rozłoży płatność za Olmo na 5 lat :D Przyjdzie jego następca i będzie musiał spłacać transfer Hiszpana. Lapcio to cwana bestia.