Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Napisałem o emeryturze Igi, która jest milionerką. Nigdzie nie odniosłem sie do innych sportowców, a że ty lubisz podciągać narracje pod siebie, to twój problem.
1
@kanver_ cztery tysiące emerytury drogą nie chodzi :D
5
Nadszedł ten czas, żeby zacząć grypsowac na la rambli, wtedy moderacja nie będzie wiedziała o co chodzi i nie będą nas prześladować, usuwając normalne dyskusje. Oczywiście, ci co są konfidentami, nie mają możliwości dostania sie do kręgu sztywnych osób, bo za zgłaszanie komentarzy jest wiadomo co i gdzie.
2
@Arcybiskup Mało prawdopodobne żeby Lewandowski siedział na ławce u Flicka.
4
@Salchent Oglądamy ponieważ jesteśmy kibicami Barcelony, bez względu na poziom sportowy i polityke. Ktoś kto nie chce oglądać Barcelony, tylko dlatego, że kupili jakiegoś piłkarza, dla mnie nie jest prawdziwym kibicem, tylko chorągiewką która zmienia zdanie jak wiatr zawieje.
0
@lntrowertyk Tak, nie dla mnie takie rzeczy. Podziwiam tych, którzy mogą grać całe dnie i odczuwają przyjemność.
0
@ProMILs chodzi o samą odległość, moje oczy by nie ogarnęły.
4
Nie chce wiedzieć, co miałbym oczami, gdybym grał w taki sposób. Normalnie siedząc, mogę wytrzymać max z 2h przy komputerze. Nie dla mnie takie atrakcje.
0
@wpwelement A dlaczego dyskusja na temat płci sportowca została usunięta? jest to bardzo gorący temat o którym mówi cały świat. Nie było tam prowokacji, czy braku kultury.
0
@BORO_12 Patrząc na transfer Olmo, dużo bardziej by sie przydał napastnik, niz pomocnik o profilu Hiszpana.
0
A dlaczego nie Julian Alvarez? Ponoć zdecydował sie na odejście, a City wyceniła go na 65-70 mln euro.
2
@Gaucho Przecież Deco to tylko pionek, Laporta jest dyrektorem sportowym.
4
@tadzik447 wiadomo, napisałem to, bo tego typu wpis Dodiego, widzę setny raz :D
8
Komentarz usunięty
6
Co sądzicie o urodzie Igi Świątek?
https://x.com/Rozglosnia3/status/1819050602149650448
0
Brakuje informacji o jakimś darmowym transferze emeryta, który może zbawić Barcelone.
12
Wydaliśmy ponad 500 mln euro na takich kasztanów.
7
Piękny wiek
0
Idze Świątek chodzi o pieniądze, dlatego wygrywa turnieje o miliony, a nie Igrzyska, gdzie walczy sie o kilka tysięcy emerytury.
0
Dlaczego minimum dwie gorące dyskusje nie są o Idze Świątek? Cos panowie, bez formy jesteście.
0
@kuz No ja akurat czytałem i czytam mnóstwo komentarzy, w których ludzie śmieją sie z jego umiejętności i oceniają transfer z góry.
0
Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Olmo, ale każdemu zawodnikowi, trzeba dać minimum sezon, żeby ocenić jego transfer. Nic innego, niz trzymanie za niego kciuków nam nie zostało. Dużo osób go skreśla na starcie i nie napawa do niego sympatią, tylko dlatego, że nie udało sie ściągnąć Nico i robi sie z niego kozła ofiarnego, a prawda jest taka, że Olmo + najprawdopodobniej Felix to opcja awaryjna, z której teraz korzysta klub, bo wie, że Nico kolejny raz sie wypiął.
4
Znając życie to ten Lipsk, tak nas wydoi na miliony, że Deco jeszcze ze swoich dołoży.
34
@Trojanek23 Mam nadzieję, że jesteś jeszcze młodziutki i stąd tego typu konwersacje u ciebie, bo jak jesteś dorosły, to nie ma dla ciebie ratunku :D
0
@esem91 Przecież gra też na pozycji defensywnego pomocniku.
1
Przewidujemy Przyszłość
2
Warto dodać, że Pep jest dużo młodszy od Ancelottiego i Mourinho.
1
I to jest prawdziwy postęp.
4
Biedna kobitka, znając życie to nielegalni imigranci, którzy już przekroczyli naszą granice.
2
Lubiłem tego chłopaczka. Szkoda, że nie wyszło, bo potencjał miał duży.