0

@negreanu Kurde, nie dało sie wkleić tego normalnie. Nie wiem w czym jest problem, bo pierwszy raz tak mam.

1

@Kgorecki2500 wtedy link nie działa w ogóle :) nie wiem czy jest to spowodowane.

5

Tutaj w nitce macie wszystko wyjaśnione z dowodami i źródłami informacji. Dodaje to, bo już nie da sie czytać tych farmazonów o facetach walczących z kobietami.

https://x.com/kacperbart/status/1818527198111785436

0

@Prorokk a dla mnie zbudowanie domu jest sukcesem, a na to trzeba mieć sporo pieniążków.

0

Nie gadajcie tyle o kobietach z penisami, bo jeszcze wam sie przyśni, a to pewnie nie jest za ciekawy widok.

0

@Encore Nie mam pojęcia. Widziałem tylko ich mecz z Realem.

0

@Encore Ponoć Bayernowi bardzo zależało, żeby sie go pozbyć.

2

po chłopie?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@Szklaner Po każdej tego typu wypowiedzi, biały dom gasi pożar i wszystko zgania na pomyłkę, to nic nowego. Po drugie nie obchodzi mnie polityka, wrzuciłem to dla śmiechu. Po trzecie nie ubliżaj, bo ja zachowuje sie normalnie, w kierunku twojej osoby. Dużo zdrówka tego psychicznego, bo ewidentnie coś jest nie tak, skoro nie potrafisz zachować kultury i szacunku do drugiego człowieka w internecie.

0

@Szklaner Wyjaśnił haha. Wyjdź z domu i zacznij wyjaśniać życie, a nie czepiasz sie na siłę, bo masz ciężki życie, więc musisz sie wyżyć na użytkownikach la rambli.

0

@Szklaner Przecież 5 razy to sprowadziłem, przed napisaniem. Zapomniałem dodać, ile siedział na ławce, a czytałem o tym przed napisaniem tego komentarza. Więc co ty możesz wiedzieć, ale jak wiemy ty bardzo dobrze wróżysz z fusów.

3

@MesQueUnClub96 Coś was łączy, bo Ty masz 18 lat i bombardujesz ludzi głupotami na la rambli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC Normalne pieniądze za przeciętnego zawodnika, który miał ciężko nawet w Las Palmas. U nas nawet by nie powąchał boiska, zdecydowanie lepiej zarobić 10 mln euro, niz ma siedzieć na ławce, bo Flick na niego nie liczy.

@Szklaner Dodaj jeszcze mecze gdzie siedział na ławce, lub wchodzić na końcówki.

2

@ShawnC Jak sie sprawdził? Przecież w Las Palmas, więcej czasy spędził w szpitalu lub na ławce niż na boisku.

7

Patrząc na naszych siatkarzy na tym turnieju, to zrobili wynik ponad stan. Tyle wyciągnąć nie będąc w najlepszej formie, potrafią tylko najwięksi, coś jak Real Madryt w Lidze Mistrzów.

0

@Nieznajomy Dużo słabsze kadrowo reprezentacji, potrafią robić wynik ponad stan. My mamy dobrych piłkarzy, ale nie mają ambicji, żeby godnie reprezentować naszą reprezentacje.

0

@MarFan Ma to sens, pisać o reprezentacji piłki nożnej, która jak zdobyła medal to mnie na świecie nie było. Siatkarze odnoszą sukcesy, na większości turniejów w ostatnich latach.

1

A nasi piłkarze cieszą sie po tym jak dobrze zagrali z Francją, ale nie wyszli z grupy i odpadli jako pierwsi na turnieju. Może i siatkówka jest mniejszym sportem niz piłka nożna, ale siatkarze mają milion razy więcej ambicji i motywacji. Dziękuję za medal, bo kolejny raz zapisaliście sie w historii.

0

@Prorokk Tak, ma własną firmę i pracuje u niego z 50 osób, a to już jest duży sukces w życiu.

5

@Roobo Przez dwa sezonu, najlepszym naszym zawodnikiem? Musiałeś, chyba co 5 mecz Barcelony oglądać, bo dawno nie czytałem tak naciągniętej narracji w stronę Holendra.

4

@Barcanajlepszyteam A skąd wiesz, że kolega nic nie osiągnął w życiu? Znam milionera, który wyzywa wszystkich np na Facebooku :D

2

Mój sąsiad właśnie kupił nowy ciągnik, już tylko porażka Siatkarzy i Szeremety, może uratować ten dzień.

0

@Janosik Zapytaj pyzdry albo kwiczoła.

0

@Szklaner Aha, czyli nie masz dowodów na to, że sie pomyliła i to tylko twoje domysły. Tak właśnie myślałem.

2

@Szklaner Skąd masz pewność, że sie przejęzyczyła? nic o tym nie wspomniała. Wróżysz z fusów, nic więcej.

4

Co ona gada...


0

@Rhaan Różnica między nimi jest taka, że Pedri jest 5 lat młodszy i zarabia z 5 razy mniej. Gdyby De Jong zarabiał dużo mniejsze pieniądze, to nikt nie miałby do niego, tak dużych pretensji. On z takim kontraktem powinien być najważniejszym ogniwem w drużynie, a nawet nie jest najlepszym pomocnikiem w zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?