0

@Amigo_Blanco Zgoda, obie strony przesadzają lewa jest ochydna, prawa niebezpieczna.

0

@masq I zdrowie.

0

@otylla12 Hakimi bardziej CPS/PO, a poza tym na lewej mają Mendyego.

0

@krefi10 Mimo wszystko wieku nie oszuka.

2

@Amigo_Blanco Znam ludzi, ale jeśli nadzy lub półnadzy faceci i kobiety chodzą po ulicy, parodiują msze, niszczą mienie publiczne są normalni, to wolę być w "bańce" gdzie takie coś jest czymś słusznie nienormalnym.

0

@krefi10 Może chce wrócić do domu? Widzi, że Pique będzie schodzić że sceny więc jest okazja na przebicie się.

0

@krefi10 Jest ogromnym talentem, ma 19 lat i jest z La Masii

2

@klemens100 Nie chodzę na pielgrzymki itp. Ale przynajmniej nie doprowadzają mnie do wymiotów jak te parady.

0

@Confident. W wychowankach siła.

11

@mesqueunbarca Mnie denerwuje to obnoszenie się i te ochydne parady.

1

@Kwiatek67 Manchester City ;)

0

@lukaszbarca15 Nie zgodzę się z tym, ok względem goli tak, ale popatrz też na asysty.

7

@matelkoveb Gdzie ty tu widzisz sfrajerzenie? Pjanic>Arthur

1

@Messibestplayerintheworld Barrenetxea może byłby dobry, a marzeniem jest Oyarzabal. Chociaż jest Fati, przyszedł Mai.

0

@Kamiloza91 Bo lewy Polak, za to już z góry 1 miejsce.

0

@Kvcber Suarez niszczy tą dwójkę, którą dałeś przed nim.

1

@BarcaInfo Czyli coś jest na rzeczy, zawsze cieszy, jak Barca chce stawiać na wychowanków Puig, Fati, Garcia super.

0

@Grubson06 Ewidentnie Bartomeu się pomylił, bo miał być Rabiot. ;D

0

@barcelonaLM Możesz się przeprowadzić :V

0

@cat_r37 Chodzi mi ogólnie o ofensywnego pomocnika.

0

@LuisSalvano Bo mnie właśnie zastanawia, kiedy będziemy traktować takiego Puiga, jako podstawę pierwszej 11-stki, jak np. Busquetsa

0

Jak myślicie, Riqui Puig to już członek wyjściowej 11-stki, czy lepiej by było kupić piłkarza typu Isco, Ozil, De Bruyne, Eriksen?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@eckov Musi zmienić obywatelstwo. :D

5

@horang Brazylijski piłkarz :D

0

@BarcaInfo Szejk z PSG:
Potrzymaj mi piwo Bartek ;)

1

@DaPi Naszym chłopakom brakuje luzu :D Kokojambo i do przodu

0

@Chwytliwy Może Doucoure z Watfordu

0

@Szicek10 Chodzi o poziom Villarreal.

0

@Szicek10 Mu chodziło o to, że Barca nie potrafi wypożyczyć młodych do Villarreal, albo klubu tego pokroju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?