AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Amigo_Blanco Zgoda, obie strony przesadzają lewa jest ochydna, prawa niebezpieczna.
0
@masq I zdrowie.
0
@otylla12 Hakimi bardziej CPS/PO, a poza tym na lewej mają Mendyego.
0
@krefi10 Mimo wszystko wieku nie oszuka.
2
@Amigo_Blanco Znam ludzi, ale jeśli nadzy lub półnadzy faceci i kobiety chodzą po ulicy, parodiują msze, niszczą mienie publiczne są normalni, to wolę być w "bańce" gdzie takie coś jest czymś słusznie nienormalnym.
0
@krefi10 Może chce wrócić do domu? Widzi, że Pique będzie schodzić że sceny więc jest okazja na przebicie się.
0
@krefi10 Jest ogromnym talentem, ma 19 lat i jest z La Masii
2
@klemens100 Nie chodzę na pielgrzymki itp. Ale przynajmniej nie doprowadzają mnie do wymiotów jak te parady.
0
@Confident. W wychowankach siła.
11
@mesqueunbarca Mnie denerwuje to obnoszenie się i te ochydne parady.
1
@Kwiatek67 Manchester City ;)
0
@lukaszbarca15 Nie zgodzę się z tym, ok względem goli tak, ale popatrz też na asysty.
7
@matelkoveb Gdzie ty tu widzisz sfrajerzenie? Pjanic>Arthur
1
@Messibestplayerintheworld Barrenetxea może byłby dobry, a marzeniem jest Oyarzabal. Chociaż jest Fati, przyszedł Mai.
0
@Kamiloza91 Bo lewy Polak, za to już z góry 1 miejsce.
0
@Kvcber Suarez niszczy tą dwójkę, którą dałeś przed nim.
1
@BarcaInfo Czyli coś jest na rzeczy, zawsze cieszy, jak Barca chce stawiać na wychowanków Puig, Fati, Garcia super.
0
@Grubson06 Ewidentnie Bartomeu się pomylił, bo miał być Rabiot. ;D
0
@barcelonaLM Możesz się przeprowadzić :V
0
@cat_r37 Chodzi mi ogólnie o ofensywnego pomocnika.
0
@LuisSalvano Bo mnie właśnie zastanawia, kiedy będziemy traktować takiego Puiga, jako podstawę pierwszej 11-stki, jak np. Busquetsa
0
Jak myślicie, Riqui Puig to już członek wyjściowej 11-stki, czy lepiej by było kupić piłkarza typu Isco, Ozil, De Bruyne, Eriksen?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@eckov Musi zmienić obywatelstwo. :D
5
@horang Brazylijski piłkarz :D
0
@BarcaInfo Szejk z PSG:
Potrzymaj mi piwo Bartek ;)
1
@DaPi Naszym chłopakom brakuje luzu :D Kokojambo i do przodu
0
@Chwytliwy Może Doucoure z Watfordu
0
@Szicek10 Chodzi o poziom Villarreal.
0
@Szicek10 Mu chodziło o to, że Barca nie potrafi wypożyczyć młodych do Villarreal, albo klubu tego pokroju.